Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-11-2014, 08:56 PM
Post: #2211
RE: Piłka nożna ogólnie
@RSC-2
Masz rację, iż większość swoich goli dla kadry Lewandowski strzelał leszczom natomiast gdy przyszło grać z bardziej wymagającymi przeciwnikami to tej skuteczności brakowało. Od dawna byłem raczej krytykiem Lewandowskiego niż jego fanem(?) co możesz sprawdzić czytając chociażby wcześniejsze posty w tym temacie, ale...

- uważam, że tej jesieni Lewandowski gra w reprezentacji dobrze, a nawet bardzo dobrze. To on wyłożył piłkę Mili, a ten huknął na 2-0 w meczu z Niemcami. Ze Szkocją zagrał również dobre zawody mimo iż bramki nie strzelił. O Gibraltarze nie pisze bo strzelić im kilka goli to żaden wyczyn.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 05:43 PM
Post: #2212
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Ja się zgadzam z Tobą że w tych meczach które wymieniłeś i jeszcze w kilku Lewandowski grał dobrze.

Ale ja do Lewandowskiego podchodzę nieco inaczej .
Po pierwsze, to jego grę w reprezentacji Polski porównuję do tego jak gra Bundeslidze a szczególnie do tego jak grał w Dortmundzie.
W reprezentacji Polski nigdy i w żadnym meczu nawet nie zbliżył się do poziomu jaki reprezentował np. w Borussii
I o to mam do niego pretensje.
Po drugie jak słyszę tych naszych komentatorów [Kołtoń, Borek] ,którzy „rozpływają się nad Lewandowskim i jego grze w reprezentacji to mnie krew zalewa.
Jeździli obydwaj do Dortmundu gdzie chodzili z nim na piwko , Lewandowski załatwiał im bilety na mecze Dortmundu , bo nie mieli nawet akredytacji i miejscówek , a oni w zamian za to wychwalają go pod niebiosa i nawet jak Lewandowski w reprezentacji nie strzeli „setki” z 7 metrów to oni twierdzą że tego nawet Messi by nie strzelił i mówią ,że to najlepszy zawodnik na boisku bałamucąc kibiców oglądających mecz.
Posadzenie na ławie Lewandowskiego dobrze by zrobiło reprezentacji.
Może chłop odblokowałby się psychicznie ,bo nawet sam twierdzi w ostatnim wywiadzie że w reprezentacji wisi nad nim jakieś fatum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 07:24 PM
Post: #2213
RE: Piłka nożna ogólnie
OK. Tylko pytanie mam i kończę. Posadzić Lewandowskiego na ławce rzecz prosta. Pytanie brzmi. Kogo wtedy wstawić z napastników do pierwszej jedenastki, żeby gwarantował nam i bramkę i wielką robotę w drugiej linii? Nie grającego w Dynamie Kijów, Łukasza Teodorczyka, który raczej na połowę boiska się nie wróci, mającego problemy ze skutecznością? A może Artura Sobiecha, którego ostatnio widziałem na pełnym dystansie w Polonii Warszawa? Chyba, że znasz kogoś jeszcze, kto mi umknął, a na pewno da gole i zapewni taką robotę w środku pola co Lewy?

Mi tam Lewandowski biletów na Dortmund nie kupował, ale doceniam jego harówkę w środku pola. Daje tej reprezentacji bardzo wiele, ile razy się wrócił, ile razy rozegrał to majstersztyk i klasa piłkarska. A że jest nieskuteczny? No to prawda i nie mam zamiaru go rozgrzeszać, bo należy mu się nagana za takie sytuacje jakie miał np. z Gruzją w drugiej połowie. Ale niech daje tyle ile daje, a skuteczność może w końcu przyjdzie. Na to liczę. Inna rzecz, że jest on też specjalnie kryty i ma bardzo mało miejsca na strzał, ale znakomicie to wykorzystuje, szukając partnerów z pola.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 07:36 PM
Post: #2214
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala1122331

Ja nie twierdzę że nalezy go z reprezentacji wyrzucić i kimś zastąpić.

Należy go tylko posadzić na ławie aby przemyslał , czego od niego jako napastnika się oczekuje.

A napstnika trzeba szukać. [Milik jeszcze niedawno biegał na boisku Rozwoju]
Takich Milików jest w Polsce dużo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 07:41 PM
Post: #2215
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale ja rozumiem, z tym, że mówisz, żeby go posadzić na ławce, Następny nasz mecz to arcytrudne spotkanie w Irlandii. Więc rozumiem, że optujesz, żeby w tym meczu Lewy grał, a poszukać alternatywy w towarzyskim? Czy już w Dublinie eksperymentować z jakimś "Zacharą?

Nie zgodzę się też, że Milików jest w Polsce dużo. On jest ewenementem nawet nie na skalę polską, ale na skalę światową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 09:01 PM
Post: #2216
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie zgadzam się z Tobą ,że nie ma więcej „Milików”
Polacy jako 40 mil. naród nie są ani głupsi, ani mniej usportowieni, ani nie rodzi się mniej talentów piłkarskich niż w innych nacjach.

Sprawa posadzenie Lewego na ławie nie musi oznaczać ,że on w meczu np. z Irlandią nie zagra.
Może wejść na druga połowę , albo zdjąć go jak w towarzyskim meczu ze Szwajcarią.

On musi wiedzieć ,że kadra nie należy mu się za to, że strzela bramki w Bundeslidze.
Musi też strzelać w reprezentacji.
Chyba ,że zacznie strzelać to wtedy nie ma co go zdejmować z boiska.
Albo chyba ,że trener dał mu zadanie rozgrywania piłki w polu. a nie rolę egzekutora i strzelca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2014, 09:07 PM
Post: #2217
RE: Piłka nożna ogólnie
OK, wyłączam się Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2014, 09:30 PM
Post: #2218
RE: Piłka nożna ogólnie
Messi pobił rekord wszech czasów w strzelonych golach w Lidze Hiszpańskiej i 3 dni później w Lidze mistrzów. Warto odnotować bo ma zaledwie 27 lat.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 10:53 PM
Post: #2219
RE: Piłka nożna ogólnie
W polskiej lidze Legia wypunktowała Górnik Zabrze 4-0 i to na wyjeździe. W Bundeslidze Borussia w końcu wygrała mecz, tym razem z "Wieśniakami" 1-0. http://www.dailymotion.com/video/x2bur8q...s?start=49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 11:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 11:00 PM przez Sander.)
Post: #2220
RE: Piłka nożna ogólnie
Górnik przeszedł do Play. Wybrał Formułę 4:0.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 68 gości