Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-09-2014, 07:16 AM
Post: #2051
RE: Piłka nożna ogólnie
We Wrocławiu tak zachęcają do przyjścia na mecz Smile



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2014, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2014 09:54 PM przez Martin.)
Post: #2052
RE: Piłka nożna ogólnie
Niesamowity mecz w Poznaniu, po 50 minutach 4-2 dla Lecha, a Zawisza w 10-tkę...

6-2, wynik hokejowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 07:07 AM
Post: #2053
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak Legia nie może to sędzia znów pomoże...

[Obrazek: z16682395Q,Wisla---Legia.jpg]

Tak właśnie padła pierwsza bramka dla Legii w meczu z Wisłą przy stanie 0-0.
Sędzia to tylko człowiek, ma prawo się pomylić, ale dlaczego zawsze na korzyść Legii...?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 08:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2014 08:12 AM przez Sander.)
Post: #2054
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Jakie tam zawsze... Bądźmy poważni, a tak w ogóle to byłem zaniepokojony wczoraj wieczorem, że nie piszesz nic o tej sytuacji Smile

Ja jestem nawet zły, że tak padła pierwsza bramka, bo jestem pewny, że i tak byśmy Wisłę pyknęli, Legia kontrolowała ten mecz i nic złego by się nam w Krakowie nie stało. Duda dołożył piękną bramkę. Szkoda, że sędzia tego nie wychwycił (główny choć z Mazowsza, to jest kibicem Lecha), ale co zrobić? Różnica jakości była widoczna mimo, że dwa filary ofensywy zaczęły na ławce. Ale rozumiem oburzenie innych opcji kibicowskich. Mecz zakońćzył się 0-3 i Wisła przez 90 minut była zespołem słabszym, choć ten pierwszy gol powoduje mój niesmak. Pozdrawiam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 08:47 AM
Post: #2055
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
To podaj mi mecz, w którym sędzia wypaczył wynik spotkania na niekorzyść Legii. Słucham.......

O takich sytuacjach trzeba pisać i je piętnować to może się to wreszcie skończy. Jak zauważyłeś Legia wczoraj by pewnie poradziła sobie bez pomocy liniowego choć zawsze inaczej się gra jak jest 0-0 a jak się przegrywa. Boguski też miał sytuacje i niewiele brakowało by je wykorzystał. Szkoda liczyłem na zwycięstwo Wisełki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 09:15 AM
Post: #2056
RE: Piłka nożna ogólnie
Ej, ej, ej - Legia gra na tyle dobrze, że sędzia nie jest w stanie przeszkodzić Smile Jak jakiś zespół wyprowadza dwa - trzy ataki na mecz to i okazji do pomyłki sędziemu nie daje. Pamiętam taki mecz Śląsk vs Legia, kiedy to Gancarzczyk przyjmując piłkę dwukrotnie sobie pomógł ręką, straciliśmy przez to lidera na korzyść Wisły w końcówce sezonu. Wtedy to Wam pomagali sędziowie? Smile Każda drużyna ekstraklasy strzela i traci w sezonie kilka podejrzanych bramek. Chocby jeszcze przypomnę rzut karny dla Śląska po rzekomym faulu Dossy. Pamietasz Martin? Skończyło się wtedy 1-1, mecz we Wrocławiu. Wątpliwa jedenastka to była.

Oczywiście pierwsza połowa była dosyć wyrównana, ale w drugiej Wisła posypała się.

Oglądałem Cafe Futbol w niedzielę z trenerem WKS i naprawdę fajny chłop ten Pawłowski, duża wiedza w zakresie szkolenia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 09:26 AM
Post: #2057
RE: Piłka nożna ogólnie
(22-09-2014 09:15 AM)Sander napisał(a):  Każda drużyna ekstraklasy strzela i traci w sezonie kilka podejrzanych bramek. Chocby jeszcze przypomnę rzut karny dla Śląska po rzekomym faulu Dossy. Pamietasz Martin? Skończyło się wtedy 1-1, mecz we Wrocławiu. Wątpliwa jedenastka to była.

Tak, ale nie dotyczy to Legii. Nie wybronisz sie Sander.

Jak karny przeciwko Legii to wątpliwy tak? Karny był ewidentny.

(22-09-2014 09:15 AM)Sander napisał(a):  Oglądałem Cafe Futbol w niedzielę z trenerem WKS i naprawdę fajny chłop ten Pawłowski, duża wiedza w zakresie szkolenia.

Z Tadka jest zajebisty koleś. Nie wyobrażam sobie nawet gdy ktoś w przyszłości zostanie nowym trenerem żeby go nie było w klubie. Facet ma w sobie niesamowicie dużo optymizmu i pasji. Być może za jakiś czas obejmie funkcję szefa akademii piłkarskiej Śląska. Póki co niech będzie trenerem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 09:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-09-2014 09:33 AM przez Sander.)
Post: #2058
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiem po prostu, że zawsze błędy na korzyść Legii będą najbardziej krytykowane. Gdyby nie ubliżając nikomu takie Podbeskidzie zdominowało Wisłę, strzeliło trzy bramki przy Reymonta, a jedną ze spalonego - myślisz, że ktoś by zwrócił na to uwagę? Wszysycy by pisali o tym jak to Bielszczanie rozjechali Wisłę. W ostatnim meczu Lechia-Lech zespół z Gdańska również strzelił bramkę ze spalonego bodajże. Szkoda, że nie skomentowałeś sytuacji z Gancarczykiem Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2014, 10:18 AM
Post: #2059
RE: Piłka nożna ogólnie
(22-09-2014 09:32 AM)Sander napisał(a):  Gdyby nie ubliżając nikomu takie Podbeskidzie zdominowało Wisłę, strzeliło trzy bramki przy Reymonta, a jedną ze spalonego - myślisz, że ktoś by zwrócił na to uwagę? Wszysycy by pisali o tym jak to Bielszczanie rozjechali Wisłę.

Tylko, że problem polega na tym, że sytuacja dotyczy Legii, nie Podbeskidzia.
A z tą dominacją to nie przesadzaj.

(22-09-2014 09:32 AM)Sander napisał(a):  Szkoda, że nie skomentowałeś sytuacji z Gancarczykiem Big Grin

Nie pamiętam tego meczu. Skoro chodzi o Gancarczyka to znaczy, że było to stosunkowo dawno. Poza tym Ty mówisz o jednostkowym przypadku a ja o regule.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2014, 05:15 PM
Post: #2060
RE: Piłka nożna ogólnie
Oto nasze działa zagraniczne na mecz z Niemcami:

Bramkarze:
Artur Boruc (Bournemouth)
Łukasz Fabiański (Swansea)
Wojciech Szczęsny (Arsenal)

Obrońcy:
Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen)
Thiago Cionek (Modena) Huh
Kamil Glik (Torino)
Artur Jędrzejczyk (Krasnodar)
Paweł Olkowski (1. FC Koeln)
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt)
Jakub Wawrzyniak (Amkar Perm)

Pomocnicy i napastnicy:
Kamil Grosicki (Rennes)
Grzegorz Krychowiak (Sevilla)
Robert Lewandowski (Bayern Monachium)
Krzysztof Mączyński (Guizhou Rehne)
Arkadiusz Milik (Ajax)
Maciej Rybus (Terek Grozny)
Waldemar Sobota (Club Brugge)
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości