Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-08-2014, 06:31 PM
Post: #1961
RE: Piłka nożna ogólnie
Chociaż w tym dwumeczu byłem za Celtikiem, to teraz, po całym zamieszaniu naprawdę chciałbym, żeby dalej grała drużyna o wiele lepsza na boisku, a więc Legia. Naprawdę szkoda mi wysiłku tych zawodników, z których część zagrała "życiówki, zmarnowanego przez niekompetencję kilku pracowników (przynajmniej 3 osoby podpisywały listę zgłoszonych zawodników).

Ale w tej chwili decyzja już na pewno nie zostanie cofnięta. Za późno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2014, 09:22 PM
Post: #1962
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia podała UEFA jak na dłoni argumenty, które wyraźnie pokazywały, że są inne rozwiązania tej sytuacji. Panowie debatowali tak długo, aby wymyśleć co tu zrobić, żeby te argumenty zignorować. Celtic zapłacił już leśnym dziadkom tak dużo za awans do tej LM, że nie można było cofnąć decyzji. A że sprawa pójdzie do "niezależnego" Trybunału? Im też można posmarować dupkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2014, 04:04 PM
Post: #1963
RE: Piłka nożna ogólnie
I jak wierzyć w czystość UEFY? Widzą, że Legia ma dowody mocne, takie, które mogą wpłynąć na Trybunał Arbitrażowy w Lozanniel, jeśli ten jest naprawdę niezależny, i co robią?

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320...szony.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2014, 10:19 PM
Post: #1964
RE: Piłka nożna ogólnie
https://www.youtube.com/watch?v=lYx1LT9wtX8

Napisałbym coś, ale sam nie wiem co...
(no offence kibice Śląska i Cracovii)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 01:13 PM
Post: #1965
RE: Piłka nożna ogólnie
Przecież tak wygląda praktycznie każdy mecz tej amatorskiej ligi. Ja się tylko zastanawiam dlaczego kopacze nazywani są "gwiazdami" ? Że niby tak dobrze parodiują ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 01:28 PM
Post: #1966
RE: Piłka nożna ogólnie
No wlasnie, tak sobie przypomnialem czemu nie ogladam Ekstraklasy. Tak sobie mysle ze wyjscie na mecz w Polsce to bardziej doznanie spoleczne, kultutorowe czy socjologiczne a nie sportowe.

A pilkarze tyle zarabiaja bo tyle im kluby placa (Choc nie wszystkie, Gornik dopiero teraz wyplaca pensje pilkarzom za styczen).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 02:02 PM
Post: #1967
RE: Piłka nożna ogólnie
O zarobkach i fenomenie socjologicznym piłki w Polsce już pisałem na tym forum. Śmieszy mnie to, że chłopaka który dopiero co raz prosto kopnął piłkę nazywa się gwiazdą i próbuje wmówić, że interesują się nim jakieś poważne kluby.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 03:49 PM
Post: #1968
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-08-2014 01:13 PM)Pakman napisał(a):  Przecież tak wygląda praktycznie każdy mecz tej amatorskiej ligi.

Nie. Tak nie wyglądają mecze polskiej ekstraklasy. Powiem inaczej: tak nie wyglądają mecze piłkarskie nigdzie. A skąd to wiem? Ano wiem ponieważ drodzy koledzy ja ma tym meczu byłem, oglądałem go z trybun. Oczywiście nie było to jakieś porywające widowisko, ale taki filmik można spłodzić z niemal każdego meczu naszej ligi i podejrzewam, że z większości lig europejskich.
Weźmy nawet na tapetę jakikolwiek mecz mundialu i taki filmik z niecelnymi zagraniami też da sie zrobić dlatego nie ulegajcie złudzeniu, że tak jest tylko w Polsce bo nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 04:13 PM
Post: #1969
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadzam się z @Martinem, w każdej lidze świata zdarzają się beznadziejne mecze i pełne niecelnych zagrań. Kwestia zmontowania materiału.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2014, 05:31 PM
Post: #1970
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście, że można i są w internecie tysiące takich filmików z najróżniejszych lig. Chodzi o to, że po pierwsze u nas łatwiej taki filmik skleić, a po drugie ogólnie o poziom i różnicę między naszą piłką amatorską, a zawodowcami, która jest widoczna gołym okiem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości