Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
31-07-2014, 07:50 AM
Post: #1871
RE: Piłka nożna ogólnie
A kto wie czy po wykorzystanych karnych Celtic by czegoś nie wcisnął? A może nie byłoby więcej bramek? To byłoby już zupełnie inne granie. Powiem Wam, że duma mnie rozpiera niesamowicie...
Nareszcie zagrali to co potrafią na dłuższym dystansie, tych goli to mogło być 2-3 więcej nawet pomijając karne... Świetna gra, a to co Radovic zrobił przy golu na 3-1, to jest klasa...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 08:15 AM
Post: #1872
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobry mecz Legii. Nie spodziewałem się, że nawet na tle już mocno past prime Celtiku wyciągnął taki rezultat. Widać, że chciało im się. Wielkie brawa. Radović kapitalnie rozgrywał piłkę, widać, że to mózg tego zespołu, nawet Kosecki okazał się produktywny w ataku pozycyjnym, a nie tylko kontra i robienie wiatru. Dwumecz jednak nie jest jeszcze rozstrzygnięty. W 2004 r. Celtik przegrał na wyjeździe 0-5 z Artmedią Bratysława by potem prawie odrobić straty u siebie wygrywając 4-0. U siebie jest to bardzo niebezpieczny zespół.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 08:42 AM
Post: #1873
RE: Piłka nożna ogólnie
Teraz nie będę grać u siebie, a w dodatku wówczas grali tam McGeady, Żurawski czy Nakamura - obecnie grają tam goście dwie klasy słabsi...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 08:51 PM
Post: #1874
RE: Piłka nożna ogólnie
No dzisiaj póki co mniej optymistycznie...
Ruch - Esbjerg 0-0, duża przewaga Ruchu, wynik nawet nie najgorszy
Stjarnan - Lech 1-0... bez komentarza... I co z tego, że Lechici stwarzają sobie tysiące sytuacji, co z tego, że mecz życia rozgrywa bramkarz Islandczyków, co z tego, że Lech gra niezły mecz i o wyniku decyduje jeden głupi błąd. TU NIE MA ŻADNEGO WYTŁUMACZENIA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:00 PM
Post: #1875
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądasz ten mecz @kubala? Czy skąd te wieści o przebiegu?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2014 09:22 PM przez kubala1122331.)
Post: #1876
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest relacja z tego meczu na yt, co prawda robiona chyba telefonem komórkowym, ale mi to nie przeszkadza Smile

Dobra krótko, bo jestem "troszkę" zdenerwowany.
Rumak patałachu, wypierdalaj jak najszybciej!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:22 PM
Post: #1877
RE: Piłka nożna ogólnie
Ruch zremisował u siebie 0-0. Szansa na awans niby jest, ale.....gdyby chociaż było te 1-0...

Lech przerżnął. Mam nadzieję, że w rewanżu zrobią to samo co w poprzedniej rundzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:32 PM
Post: #1878
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja mam nadzieję, że nie. Trzeba w końcu zrobić to co należało zrobić dwa lata temu, po AIK-u, bo w takim marazmie możemy trwać przez kolejne 5 lat, odpadając z "Żalgirisami". Lepszego bodźca nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:42 PM
Post: #1879
RE: Piłka nożna ogólnie
Z takimi ogurasami punkty do rankingu przepadają... Co z tych awansów jak na trzy mecze notują dwie porażki?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2014, 09:48 PM
Post: #1880
RE: Piłka nożna ogólnie
W sumie nie powinno to dziwić, trener Rumak w wywiadzie dla programu Liga+Extra stwierdził, że Islandia jest przed Polską i Lechici nie są faworytami Confused Kiedy wreszcie ten koleś wyleci z Lecha? W sumie to nie mój problem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości