Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-07-2014, 12:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2014 12:17 PM przez kubala1122331.)
Post: #1831
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla Patryków też byłoby to wydarzenie Big Grin Jednak taki zespół jak Legia nie powinien tam pojechać tylko na wycieczkę, dla atmosfery. Wynik najważniejszy Smile

Ale miały szczęście nasze drużyny w eliminacjach Ligi Europejskiej.
Zawisza trafił na zwycięzcę pary Derry City/Szachtior Soligorsk. Warto by ograć to Waregem, bo w następnej rundzie bajka. Ruch trochę gorzej, ale Esbjerg to tylko przeciętny zespół. Lech z kolei trafił na zwycięzcę pary Motherwell/Stjarnan (Islandia). Patrząc na to, że ze Szkocji zespół Stjarnan wywiózł 2-2 to losowanie marzenie. Najpierw Estonia, później Islandia.
Losowanie nam pomogło, ale trzeba zacząć grać w piłkę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:19 PM
Post: #1832
RE: Piłka nożna ogólnie
Przecież prawdopodobnie nie będzie żadnych meczów z Celtikiem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:26 PM
Post: #1833
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja liczę na wysoki kurs na Legię. Jak u siebie było 1.40, a do tego doszedł remis Patricków, to na wyjeżdzie może być coś rzędu 1.65. Liczę na to, bo handi będzie wynosiła pewnie ze 2.50, a to już brałbym w ciemno i odrobiłbym to co straciłem w niedzielę. Legia na wyjeździe wrzuci Patrykom worek goli, taka prawda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:29 PM
Post: #1834
RE: Piłka nożna ogólnie
Worek goli to miał być już na Łazienkowskiej. Według mnie jeśli Irlandczycy nastawią się na agresywną obronę i murowanie bramki, to mogą dowieźć 0-0 do końca. Polskie zespoły nie mają pojęcia o ataku pozycyjnym.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:31 PM
Post: #1835
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy w środę. Ja się nie spieram, bo jakoś po środzie i czwartku po prostu nie mam argumentów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:36 PM
Post: #1836
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja stawiam, że pierwszą rundę przejdzie tylko Ruch. Widać, że im się chce i braki techniczne nadrabiają siłą i sercem do walki. Stawiam, że będzie tak:

Patryki vs Legia 0-0
Vaduz vs Ruch 1-2
Lech vs Kaju coś tam 1-2
Zawisza vs Zulte 0-2

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:38 PM
Post: #1837
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście pierwsze mecze były fatalne, ale nie wyobrażam sobie by 3 z 4 naszych drużyn nie przeszły dalej..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:41 PM
Post: #1838
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie przesadzaj. Nie znasz pewnie siły estońskiej piłki klubowej. Wklejałem wyniki jakie osiągali w tej edycji pucharów. Wg rankingu UEFA liga estońska jest 7 najgorszą w Europie, tuż za ligą maltańską. Taka wygrana to po prostu incydent. Kompromitujący Lecha i polską piłkę, ale tylko incydent. A przynajmniej taką mam nadzieję. Już nie przesadzajmy, że nie mamy lepszych piłkarzy nię Estończycy...

Moje:
Patryki - Legia 0-3
Lech - Nomme 5-0
Zawisza - Zulte 1-1/0-1 - szansa jest taka, że Belgowie zaczynają ligę za kilka miesięcy i Zulte daleko od optymalnej formy
Vaduz - Ruch 2-0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2014 12:44 PM przez Pakman.)
Post: #1839
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander

Ja pamiętam jak nikt sobie nie wyobrażał, że żaden polski zespół nie awansuje ani do LM ani do Pucharu UEFA. Było to tak z 6 lat temu bodajże. Od tego czasu polski futbol potężnie cofnął się w rozwoju, a kluby z Kazachstanu czy Azerbejdżanu poczyniły postęp. Ja nie zdziwię się jak za kilka lat nasze zespoły będą zaczynać przygodę z europucharami od I rundy, a taka FK Astana będzie rozstawiona.

@Kubala

Lech oczywiście może pokonać Kajlu, ale musi im się chcieć ( aż tak słabi to chyba nie są ). Pomijam, że Rumak to taktyczne zero i nie wiem czy ma pomysł w ogóle jak odrabiać straty.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:50 PM
Post: #1840
RE: Piłka nożna ogólnie
Szczerze mówiąc to na taki klub jak Nomme Kalju Tallin nie powinien być potrzebny trener. Zawodnicy, którzy zarabiają tyle pieniędzy powinni zostać obudzeni o 2. w nocy po sytej wigilii, wbić amatorom 3 gole i wrócić na śniadanie. Taka prawda.
Legia myślę, że nie zagra już tak statycznie i nie będzie zagrywała piłek górą. A to jak słabi są w obronie gracze Patryków nawet jak zbudują autobus, to pokazali nawet w niektórych momentach pierwszego meczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 75 gości