Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-07-2014, 07:08 PM
Post: #1821
RE: Piłka nożna ogólnie
Co za leszcze........Ruch chociaż wygrał, ale mam nadzieje, że przyjadą w niedzielę do Wrocławia bardzo zmęczeni Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 07:32 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1822
RE: Piłka nożna ogólnie
Tymczasem póki co remis w Belgii.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 09:15 PM przez kubala1122331.)
Post: #1823
RE: Piłka nożna ogólnie
No myślałem, że wczorajszej Legii już nic nie przebije..., ale jak widać się myliłem... Panowie, przegrać z estońską drużyną to są jakieś żarty. Przecież to całe Nomme Kalju to potrafi od Levadii w lidze 5-0 zebrać...
Powoli tracę argumenty w dyskusji z Pakmanem Smile Bo póki co taka porażka to był w miarę rzadki (?) incydent, to teraz dwie wielkie kompromitacje dwóch najlepszych (?) klubów w dwa dni.
Żeby uświadomić dobitniej z jakimi mocarzami dziś przegrał Lech wspomnę o wyczynach estońskich klubów w tej edycji pucharów...
Santos Turku - Tromsoe 1-7 i 0-6
Sparta Praga - Levadia Tallin 7-0
Sillamae Kalev -FK Krasnodar 0-4 (85. minuta)

Urywa dupę, nie powiem...

Zaskoczył Ruch. Nie spodziewałem się zwycięstwa, ale przynajmniej oni nie zawiedli, choć w rewanżu nie ma się co oszukiwać, faworytem nie będą...
Zawisza też na plus. Ładnie powalczył w Belgii. 2-1 wynik niezły, nawet do powalczenia, choć w awans średnio wierzę, to przynajmniej się nie skompromitował.

Ogólnie jesteśmy w carnej dupie. Kiedyś płakaliśmy, że we wrześniu nie mamy drużyny w pucharach, a tutaj może okazać się, że wszystkie odpadną w połowie lipca...

Jeszcze w ramach ciekawostki o żenadzie Lecha. Nomme Kalju Tallin uzbierało do meczu 16 (!!!) piłkarzy w tym DWÓCH obrońców. Oprócz dwóch nominalnych zagrali POMOCNIK i NAPASTNIK! To już nawet śmieszne nie jest Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 09:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 09:29 PM przez Pakman.)
Post: #1824
RE: Piłka nożna ogólnie
A tymczasem w Kazachstanie:

Astana vs Hapoel Tel-Awiw 3-0.

Co do dzisiejszych spotkań, to fajnie zaprezentował się Ruch. Osobiście myślałem, że nie dadzą rady, a 3-2 u siebie z beniaminkiem szwajcarskiej ekstraklasy to naprawdę dobry wynik. W rewanżu faworytem będzie Vaduz, ale Chorzowianie nie są bez szans. Zawisza wg mnie dała z siebie wszystko i to był max co mogą ugrać z Zulte. Stawiam, że u siebie uzyskają identyczny wynik. Na awans szanse są bardzo małe, bo Bydgoszczanie musieliby strzelić gola, a potem kontrolować grę, czego nie potrafi żaden polski zespół.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 12:55 AM
Post: #1825
RE: Piłka nożna ogólnie
No no, muszę przyznać, że tegoroczna przygoda z europejskimi pucharami zaczęła się bardzo obiecująco. Nasze zespoły idą do przodu jak burza.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 10:44 AM
Post: #1826
RE: Piłka nożna ogólnie
O 12 losowanie kolejnej rundy LM - marzy mi się Celtic...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 11:24 AM
Post: #1827
RE: Piłka nożna ogólnie
No i masz Celtic. A może raczej St. Patrick ma Celtic Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 11:25 AM
Post: #1828
RE: Piłka nożna ogólnie
No i jest Celtic! Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 11:35 AM
Post: #1829
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja powiem tak. Legia nie będzie faworytem, ale powiedziałbym, że może z Celticiem powalczyć, bo to raczej prymitywny zespół. Ale muszą zagrać 10000% razy lepiej niż z Patrykami.
Inna sprawa, że jak Legia odpadnie z Celticiem, to chyba nie będzie rozstawiona w 4. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej, a więc jest spore prawdopodobieństwo, że trafi na jeszcze lepsi zespół niż Szkoci. Moim zdaniem, jeśli chcą grac w grupówce czegokolwiek, muszą Celtic pokonać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2014, 11:52 AM
Post: #1830
RE: Piłka nożna ogólnie
Pal licho awanse, same mecze z Celtikiem to już wielka frajada i prestiż. Wyobrażacie sobie mecz na Celtic Park? 60 tys ludzi + kilka tysięcy kibiców Legii i cała ta otoczka, marzenie! Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 76 gości