Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
16-07-2014, 08:44 PM
Post: #1801
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
To Legia. Największe cioty jakie chodzą po ziemi. Jak patrzę na tego lalusia Koseckiego to mi się śmiać chce. Największy pajac wśród piłkarzy. Pan "kapitan" to samo, wybujałe ego, zero umiejętności.
Niepotrzebnie tylko ta uszczypliwość, rankingi mówią za siebie. Co z tego, że Żalgiris pokonał Lecha, jak jakiś inny klub z Litwy będzie przechodził katorgi z zespołami z San Marino.

W sumie może taki zimny prysznic by się przydał. Cała ekipa z panem Leśnodorskim na czele już dupą niebo przebili. Uważają się za wielkie gwiazdy, a nie radzą sobie z AMATORAMI! Może przydałoby się zamiast gwiazdorzenia trochę wysiłku i pracy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 11:22 PM
Post: #1802
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiejszy mecz Legii skomentuję taką o to legendarną okładką Smile

[Obrazek: fakt-zenada.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 11:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 11:27 PM przez BESTIA.)
Post: #1803
RE: Piłka nożna ogólnie
1:1, przecież graliśmy w domu...Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 11:28 PM
Post: #1804
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Ale reszta się zgadza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 11:41 PM
Post: #1805
RE: Piłka nożna ogólnie
Zagrali fatalnie, ale pewnie awansują, oby bo zostaną spaleni na stosie :~) .Jak to mowią "Pierwsze koty za ploty", pierwszy mecz widać czegoś zabraklo.Z taką drużyną powinni wygrać, ale wyszlo jak wyszlo.Mi brakuje w Legi tego co mial milan za najlepszych czasów, czasem grali slabo, ale wygrywali miimi slabszej dyspozycji.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 07:02 AM
Post: #1806
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja mam tylko nadzieję, że wczorajszy mecz oglądali wszyscy piłkarze z naszej ekstraklasy i zobaczyli jak "wielka" jest Legia. Niech zespoły ligowe w końcu zrozumieją, że Legia to 80% propagandy, PR a 20% piłki nożnej.
Najlepszy był Iwański, tak sie chłopina denerwował cały mecz, a jak strzelili na 1-1 to myślałem, że gość oszaleje ze szczęścia.

Myślę jednak, że mistrzowie wszechświata i okolic przejdą Irlandczyków. Oby tak było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 08:31 AM
Post: #1807
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy mecz słabiutki, ale wyciąganie wniosków z niego nie ma sensu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 11:02 AM
Post: #1808
RE: Piłka nożna ogólnie
Jestem prawie pewien, że gdyby Pinto był Polakiem, to Legia już by mu załatwiała fuchę w pierwszej lidze. Koleś jest fatalny. Żyro z kolei już tak obrósł w piórka, że nie mam pytań. Jeszcze 2, 3 lata temu myślałem, że coś z niego będzie, ale najwyraźniej jakiś kretyn wmówił mu, że jest kozakiem i jest jak jest. Alaba jest 2 lata młodszy i gra w najlepszej lidze świata, jako jeden z czołowych obrońców tak dla porównania. I żeby było jasne, ja nie uważam, że Legia wygrywa w lidze tylko dzięki sędziom. Na tle tej słabiutkiej ligi są może i czołówką. Problem w tym, że nie widzę zespołu w Polsce, który mógłby wczoraj zagrać lepiej. No może Lechia po tych transferach z większą publicznością wyskrobałaby to 2-1.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 12:12 PM
Post: #1809
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie wyluzujcie, to 1 mecz - poczekajmy z ocenami kilka tygodni...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 12:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 01:00 PM przez kubala1122331.)
Post: #1810
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy mecz, pierwszym meczem, ale jednak nie można przejść koło takiego meczu obojętnie. Trener Berg zapewniał przed meczem z Zawiszą, że wszystko jest podporządkowane ku temu, żeby dobrze zaprezentować się w pucharach i już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans. Chyba coś nie wypaliło... Trener chciał być rozliczony właśnie z tego meczu, więc rozliczajmy, a nie udawajmy, że nic się nie stało.
Zapewne Legia pokona w Irlandii zespół pod patronem świętego Patryka, gdzie kilku zawodników pracuje w MacDonaldzie, a jeden z piłkarzy wraz z bramkarzem trenują inny klub, ale tego meczu nie będzie można zapomnieć, bo to była kompromitacja.

PS. Gdyby Legia wygrała dziś kupowałbym PS3, tak muszę czekać do listopada. No i jak mam ich lubić, zawsze na złość Smile

Swoją drogą ciekawe jak dziś Lech, Ruch i Zawisza.
Ja myślę, że Lech uciągnie przynajmniej bramkowy remis, choć łatwo nie będzie, Ruch chyba nie wygra (jakby się tak przyjrzeć Vaduz to jest to zdecydowany faworyt tego dwumeczu - awans w cuglach do Ekstraklasy szwajcarskiej i ponoć porobili takie transfery, że nie muszą być wcale outsiderem), no i Zawisza chyba do tyłu, choć tu liczę na wesoły futbol Zawiszy i porażkę coś w stylu 4-2, 5-3 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości