Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-07-2014, 05:25 PM
Post: #1781
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie można wygrać meczu, kiedy się nie trafia w bramkę. Argentyna zagrała najlepszy mecz na tym turnieju, do tego dostała kilka prezentów od niemieckiej defensywy i... nic.

Niemcy w pełni zasłużyli na tytuł, byli najrówniejsi, ale gdyby Higuain (albo Palacio) trafił w bramkę, mogłoby być zupełnie inaczej. Taka jest piłka.

W sumie, fajny turniej, na pewno będę go dobrze wspominał, mimo takich tragicznych widowisk, jak Holandia-Argentyna, albo Kostaryka-Grecja w fazie pucharowej turnieju. Takie mecze są na każdej większej piłkarskiej imprezie i w każdej edycji Ligi Mistrzów. Pamięta się jednak te lepsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 12:43 PM
Post: #1782
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiaj Legia zaczyna walkę o Ligę Mistrzów. Jak myślicie, ile wygramy? Smile
Ja obstawiam minimum 3-0, 4-0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:05 PM
Post: #1783
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy mecz sezonu tak naprawdę więc ciężko powiedzieć. Może 3-1?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:14 PM
Post: #1784
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander

Nie nauczyły Was niedawne dość nerwowe doświadczenia z drużynami z zielonej wyspy ? Wink

Ja myślę, że Legia ma minimalne szanse na awans do fazy grupowej LM, ale i tak największe ze wszystkich polskich klubów. Pewnie wyeliminują SPA, ale potem już Celtic albo Steaua i to może być ściana nie do sforsowania. Ja mam nadzieję cichą, że któryś z naszych zespołów wślizgnie się do fazy grupowej LE. Jeśli to się nie uda, to potwierdzi to tylko moją tezę, że TME to jedna z 15 najsłabszych lig w Europie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:28 PM
Post: #1785
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-07-2014 01:14 PM)Pakman napisał(a):  Jeśli to się nie uda, to potwierdzi to tylko moją tezę, że TME to jedna z 15 najsłabszych lig w Europie.

Bez problemu wymienię Ci słabszych przynajmniej 25 lig.......zresztą masz tu zestawienie:

http://www.eurotopfoot.com/coef/coefuefapays2014.php3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:29 PM
Post: #1786
RE: Piłka nożna ogólnie
Armenia, Azerbejdżan, Litwa, Łotwa, Słowacja, Słowenia, Irlandia, Irlandia Północna, Estonia, Islandia, Finlandia, Serbia, Węgry, Luksemburg, Albania, Andora, San Marino, Lichtenstein - na pewno słabsze od naszej ekstraklapy, a i Norweska, Duńska, Czeska, Chorwacka czy Szwedzka na pewno nie mocniejsze Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 01:45 PM przez Pakman.)
Post: #1787
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander

Azerbejdżan, Litwa, Słowacja, Serbia, Węgry - mocniejsze od TME. Ostatnia nawet miała nie tak dawno zespół w LM. Dodałbym jeszcze mołdawską. To mniej więcej porównywalny poziom.

Norwegia, Dania, Czechy, Chorwacja, Szwecja. Tak, te ligi też są lepsze od naszej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 01:49 PM
Post: #1788
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-07-2014 01:44 PM)Pakman napisał(a):  @Sander

Azerbejdżan, Litwa, Słowacja, Serbia, Węgry - mocniejsze od TME. Ostatnia nawet miała nie tak dawno zespół w LM. Dodałbym jeszcze mołdawską. To mniej więcej porównywalny poziom.

Zlituj się chłopie.............ConfusedConfusedConfused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 02:12 PM
Post: #1789
RE: Piłka nożna ogólnie
A są jakieś podstawy aby sądzić inaczej ? Jeśli Lech dostaje od litewskiej drużyny w cymbał, to mam pisać, że tamtejsza liga jest słabsza od naszej ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 02:49 PM
Post: #1790
RE: Piłka nożna ogólnie
A jeśli Olympiakos Pireus ogrywa ManU to liga grecka jest lepsza od angielskiej?

Na występy w pucharach i to co się w nich pokazuje składa się wiele czynników. Myślę, że mamy nieco lepsza ligę niż wyniki w europie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości