Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-07-2014, 08:44 PM
Post: #1741
RE: Piłka nożna ogólnie
Najdziwniejsze jest to, że żadna z tych czterech drużyn nie gra na tym turnieju fajnej piłki. Dużo goli po stałych fragmentach i dużo męczenia buły. Mam nadzieję, że nasi zachodni sąsiedzi odpadną. Chociaż w sumie to kumple Lewego, Kuby i Piszczka, a i mieć do obecnych niemieckich pokoleń uraz za czasy wojenne to wiocha... Niech wygra lepszy - czyli Niemcy Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:45 PM
Post: #1742
RE: Piłka nożna ogólnie
To i ja, choć tym razem się nie rozpiszę:

Brazylia - Niemcy
typ: Brazylia i jej kibicuję (pewnie zaraz detektyw Gogolius odkryje, że wcześniej pisałem, że "całym sercem za Niemcami", ale nerw mi na Brazylię przeszedł i wygrała niechęć do Szwabików)

Argentyna - Holandia
typ: Argentyna i jej kibicuję

Jak widać mamy kompletnie inne typy. Ja od początku mundialu marzyłem o takim scenariuszu, że w finale spotkają się Brazylia i Argentyna, a tam wygrają Albicelestes. A teraz to nawet się w jakimś stopniu prawdopodobne wydaje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:48 PM
Post: #1743
RE: Piłka nożna ogólnie
Finał Niemcy vs Holandia będzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:50 PM
Post: #1744
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
Wskazałeś faworytów obu potyczek, ale to jest football, tutaj się może zdarzyć wszystko, jeden gol odwraca przebieg meczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:51 PM
Post: #1745
RE: Piłka nożna ogólnie
Faworytem drugiego półfinału według buków jest Argentyna.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 08:58 PM
Post: #1746
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat: (pewnie zaraz detektyw Gogolius odkryje, że wcześniej pisałem, że "całym sercem za Niemcami", ale nerw mi na Brazylię przeszedł i wygrała niechęć do Szwabików)
Czy ja wiem czy tu potrzeba aż detektywa?Tongue
To widzę, że złość szybko przechodzi bo miałem wrażenie, że po 1/4 to kipiałeś takim hejtem na kanarki, że hej(t) Tongue

Co do grania fajnej piłki to Ty mi Sander nie odpowiedziałeś co tzn dla Ciebie fajna piłka. Argentyna się męczy, Holendrzy są chimeryczni, ale Niemiaszki grają przecież całkiem spoko (wyjmując kontrolowany ćwierćfinał i samą skuteczność z 1/8).

Bernard, Dante i Fred -> sporo słabych punktów w Brazylii jak na półfinał mistrzostw świata (no, może Dante zaskoczy pozytywnie).

Naprzód Niemiaszki!Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 09:26 PM przez kubala1122331.)
Post: #1747
RE: Piłka nożna ogólnie
Brazylia zaczęła pobudzona jak po narkotykach, ale dostała brameczkę. No, ciekawie się robi Smile

Ło kurwa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:27 PM
Post: #1748
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem czy to się dzieje na prawdę ale... Obstawiamy. Mój typ: 12-0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:29 PM
Post: #1749
RE: Piłka nożna ogólnie
Czo się dzieje, da fuq?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 09:33 PM
Post: #1750
RE: Piłka nożna ogólnie
ahahaha, hahaha, o kurde, ale ich klepią,no nie mogę Big Grin

No ale jak to mówią: PSYCHIKA to podstawa WSZYSTKIEGO, oni już tam nie mogą biegać a co dopiero walczyć. Bramka Klosego i 2:0 to już się podłamali i już leci. Cyferka jest tylko cyferką, no po meczu ; ) Czy będzie siedem czy dziesięć to już mniejsza, no Brazylia położona na łopaty...

I teraz sobie będą pykać, a kanarki to już płaczą o gwizdek.

Trochę szkoda kibiców, ale ktoś musi cierpieć aby radować mógł się ktoś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości