Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-06-2014, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 06:50 PM przez Martin.)
Post: #1641
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie da rady grać w każdym meczu pięknie i zarazem skutecznie. Holandia jeśli dowiezie te 1-0 do końca, a czasu zostało niewiele to prawdopodobnie uniknie starcia w 1/8 z Brazylią. Zresztą Brazylijczycy też pewnie nie będą chcieli grać z Holendrami...

No to mamy 2-0.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 06:50 PM
Post: #1642
RE: Piłka nożna ogólnie
Ależ akcja Holandii, miazga. Mam nadzieję, że Robben będzie więcej podawał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 08:54 PM
Post: #1643
RE: Piłka nożna ogólnie
Korci mnie żeby postawić na Holandię ,kurs 1 :10 .
Mają szanse wygrać mundial?

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 09:40 PM przez Metzger.)
Post: #1644
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
(23-06-2014 08:54 PM)pyra90 napisał(a):  Korci mnie żeby postawić na Holandię ,kurs 1 :10 .
Mają szanse wygrać mundial?
Sprawdź rozpiskę meczów fazy pucharowej i sam oceń. W 1/8 finału Holandia zmierzy się z Meksykiem lub Chorwacją. Jeżeli wygrają, to w ćwierćfinale ich przeciwnikiem będą najprawdopodobniej Włochy lub ewentualnie Urugwaj. Jeżeli przejdą dalej, to w półfinale natkną się najpewniej na Argentynę, a jak pokonają i Messiego to w finale zobaczą Niemców, Francuzów lub Gospodarzy. Osobiście będę trzymał kciuki za pomarańczowych. Należy im się za całokształt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:39 PM
Post: #1645
RE: Piłka nożna ogólnie
Szanse mają i to myślę, że jedne z większych. Ale równie dobrze może wygrać 5-6 innych zespołów (Brazylia, Argentyna, Niemcy, Francja, Włochy*, Kolumbia).


*- są informejszyn przed meczem z Urugwajem, potwierdzające wypowiedzi Prandellego o tym, że jak będzie trzeba to na siedem meczów na turnieju, Włosi wyjdą siedmioma taktykami.
Prawdopodobne ustawienie to 3-5-2 z trójką defensorów Juventusu (Chiellini, Barzagli, Bonucci) - sprawdzony system z Juve, bardzo zgrana trójka, dobry ruch. W pomocy Pirlo-Veratti-Marchisio, dla mnie bajka. W ataku Balotelli i Immobile - bardzo fajnie. Na skrzydłach Darmian i Di Sciglio - niepewny jest tylko ten ostatni, reszta spoko loko. Brakło miejsca dla Candrevy -> pewnie wejdzie z ławki.

Urugwaj jeszcze nigdy nie wygrał na mundialu z europejską drużyną -> niech tak zostanie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:41 PM
Post: #1646
RE: Piłka nożna ogólnie
Teoretycznie Holendrów stać na taki futbol, jakiego tu nie zagra nikt, nawet Francja czy Niemcy. Problem w tym, że mogą swoim znanym zwyczajem zagrać kompletną padakę w 1/8, czy 1/4 finału.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:45 PM
Post: #1647
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
(23-06-2014 09:39 PM)Gogolius napisał(a):  Urugwaj jeszcze nigdy nie wygrał na mundialu z europejską drużyną
Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:48 PM
Post: #1648
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Urugwaj jeszcze nigdy nie wygrał na mundialu z europejską drużyną

Eeee.... a z Anglią? Tongue

Co do Holandii, to mnie nie zachwyca. Prawda jest taka, że póki co rozegrali jedną kapitalną połowę, reszta raczej przeciętna. Oczywiście nie krytykuję, bo nie można krytykować zespołu, który wygrał 3 mecze, no ale, nie są dla mnie tak silni jak postrzegałem ich po pierwszym meczu.

Meksyk - Chorwacja do przerwy 0-0, ale pod względem emocji mecz kapitalny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:51 PM
Post: #1649
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsza polowa byla nawet ok, w drugiej może padly 2 bramki, ale tempo jak na orliku gdy gra druzyna seniorow.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 09:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 09:59 PM przez Gogolius.)
Post: #1650
RE: Piłka nożna ogólnie
Te, faktycznie 0_0

Przecież to był historyczny moment! Wink
tak to jest jak człowiek się za bardzo w przeszłość zagłębi i zapomni o tym co było parę dni temu.
Ale wiecie, nic dwa razy się nie zdarza Big Grin

Kamerun strzelił gola Brazylii, mieli strzał w poprzeczkę - ile znaczy mniejsza presja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości