Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-06-2014, 08:47 PM
Post: #1591
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
I dobrze! Ja zawsze kibicuję drużynom z Ameryki Południowej i Afryki, więc się póki cieszę. Na razie nikt nie zawodzi, Chile wręcz sprawiło sensację, Kolumbia gra najlepszą piłkę na mundialu (biorąc pod uwagę dwa mecze), WKS też nieźle. Kamerun tylko do dupy, ale tym pazerom to życzyłem porażki. Trochę szacunku do samych siebie, by się przydało...
A Urugwaj póki co jest zupełnie innym zespołom niż z Kostaryką i prowadzi 1-0. Niby akurat tutaj kibicuję Anglii, bo chciałbym, żeby coś udowodnili swoim przeciwnikom, ale nie będę płakał jak im się nie uda.
W późniejszych grupach trochę gorzej to wygląda, no ale... jeszcze są dwie kolejki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 08:52 PM
Post: #1592
RE: Piłka nożna ogólnie
Przypomnę tylko, że z ostatnich 12 medali MŚ tylko 2 powędrowały poza Europę. W moim odczuciu Niemcy są nie do ruszenia w tym turnieju, ale mogę się mylić. Z Ameryki Południowej najlepsze wrażenie robi na mnie Kolumbia.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 08:59 PM
Post: #1593
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja to jeszcze poczekam z tymi Niemcami, bo mecz z Portugalią to jeszcze o niczym nie świadczy. Kapitalnie się dla nich ułożył, karny, gol, później Pepe czerwona kartka. No taką sytuację to by reprezentacja Polski wykorzystała Smile Do tego Portugalia jest kompletnie źle przygotowana, bo nie jest przypadkiem, ze tylu zawodników ma kontuzje mięśniowe po pierwszym meczu. Dla mnie nie jest pytaniem, czy wejdzie Portugalia czy USA z 2. miejsca, tylko Ghana czy USA. W mojej opinii Portugalia już się nie liczy. Tym bardziej, że już nie zagra na 90% Cristiano Ronaldo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2014 09:33 PM przez Gogolius.)
Post: #1594
RE: Piłka nożna ogólnie
Niemcy mogą rozwalać wiele zespołów, a trafią na taki który im idealnie nie leży (Hiszpania, Włochy) i padną jak kawki.
No i Rooney coś strzelił, brawo dla niego (remis byłby idealnym wynikiem dla mnie Smile)

A co do kibicowania, to ja Juventusem zainteresowałem się w wieku 7-8 lat, dużo wcześniej niż się zorientowałem że w okolicy są Górniki, Ruchy czy GKS Katowice Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 09:49 PM
Post: #1595
RE: Piłka nożna ogólnie
Urugwaj 2-1. Druga bramka dla Urusów z kilometrowego spalonego... Szkoda mi Anglików. Ale jeszcze nie odpadli Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 09:53 PM
Post: #1596
RE: Piłka nożna ogólnie
no tak Wlosi, wygrywaja z Kostaryką, Anglia z Kostaryka, Wlosi z Urugwajem i Italia 9pkt, reszta po 3pkt Wink
Suarez 2, Anglia 1.

Co do spalonego to nie widziałem właśnie akcji z tej perspektywy więc poczekam na analizy w studiu.
Anglia z taką grą (zaskoczyli mnie na plus) spokojnie wyszliby z grupy z WKSem czy tej z Rosją ; )
No ale jako rzekłem ja, są półkę niżej od Urugwaju, o Włochach nie wspominając.

No ale kubala, mamy remis w typach to co będzie w Grecja-Japonia?
Ja stawiam na remis ze wskazaniem na Japonię Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 09:55 PM
Post: #1597
RE: Piłka nożna ogólnie
Ależ fatalny jest Laskowski. Jestem po meczu i aż mi w uszach szumi od tych wrzasków. Zawsze jak słucham kolesia to mam wrażenie, że jest na jakiś środkach psychoaktywnych. Nie pojmuję jak można w meczu dwóch obcych zespołów tak drzeć mordę. Co by było, gdyby grała Polska w takim razie ? Szpakowski i Borek są po stokroć lepsi.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 11:19 PM
Post: #1598
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Nie oglądam meczu, ale stawiam na Japonię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 11:41 PM
Post: #1599
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak można taki klasyk odpuścić, Floyda z Mannym też odpuścisz? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 11:58 PM
Post: #1600
RE: Piłka nożna ogólnie
Odpuszczę, bo i tak do niej nie dojdzie.
Co do meczu, to musiałem na chwilę na osiedle wyjşć, ale na drugą połowę może zdążę Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości