Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-05-2014, 12:32 AM
Post: #1471
RE: Piłka nożna ogólnie
A już akcję z której Messi strzelił prawidłowego gola, którego mu nie uznano to pominąłeś. Barca też może mówić, że ją sędzia skrzywdził.
Do soboty masa czasu, ale nie wiem czy Costa nie jest już maksymalnie wyeksplatowany. Poza tym oni tam mają samych walczaków, jak jedni są połamani, to biegać będą inni. U nich nie ma aż takich indywidualności, żeby brak 2-3 konkretnych nazwisk rozwalał cały skład.


Martino zrezygnował z posady - Luis Enqrique faworytem w wyścigu o nią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2014, 01:14 AM
Post: #1472
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
A to fakt. Umknęła mi ta sytuacja, bo emocje były wielkie. Jednak o ile w przypadku BVB sytuacja była jasna, tak tutaj żadne powtórki telewizyjne jednoznacznie nie dają odpowiedzi. Też mi się wydaję, że Juanfran zagrał do Messiego, ale nie jestem na 100% pewny. Twoje słowa zabrzmiały tak jakbym nie lubił Barcy, a ja jestem przecież jej kibicem. Jednak szkoda by mi było jakby Atletico nic nie ugrało...
Właśnie problemem Atletico jest słaba ławka. Zobacz jak oni są wyczerpani. A to dlatego, że praktycznie co mecz wychodzi jedna jedenastka. O ile częściej składem rotowali Ancelotti czy Martino. Kadra Atletico to tak naprawę 14 zawodników, których nie bał się puścić w bój trener Simeone. A Diego Costa i Turan to jednak akurat kluczowi zawodnicy. Ileż meczów oni wygrali praktycznie w pojedynkę. Olbrzymie osłabienie mimo wszystko.
Martino się okazał fajtłapą nie trenerem. Już kompletnie rozwalała mnie taktyka Barcy w niektórych meczach. Piłka na skrzydło i dośrodkowanie do niezwykle "rosłych" snajperów Messiego i Neymara, którzy nawet 170 cm nie osiągnęli... "Mądrość" taktyczna aż biła po oczach. Martwi mnie wybór Luisa Enrique. Nie wiem na co liczą działacze Barcy wybierając tego trenera. Przecież był trenerem Romy i szybciutko się go pozbyto. Mam nadzieję, że się okaże strzałem w dziesiątkę, ale mam spore wątpliwości. Ogólnie ta Barca się skończyła. Musi nastąpić naprawdę spore przewietrzenie kadry, aby znów Barca zachwycała... Coś się skończyło, w sumie nie wiem co, może jakieś znudzenie futbolem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 02:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2014 02:02 PM przez Gogolius.)
Post: #1473
RE: Piłka nożna ogólnie
No, Panowie - jutro final Ligi Mistrzow. Jakie typy? Serce po ktorej stronie?

Ja mam wrazenie ze wygra klub z Madrytu Tongue

Sercem za Atletico co niestety zwieksza szanse Realu: od 1995 roku jak swiadomie ogladam Lige Mistrzow na 19 finalow druzyna ktorej kibicowalem wygrala dwa razy, Liverpool w 2005 i Chelsea w 2012. Skutecznosc wiec zenujaca Wink

Ciekawe czy to Atletico sie wykurowalo czy wyjda inne walczaki. Wiele bedzie zalezalo od dyspozycji dnia, stawiam ze jak Real szybko zdobedzie gola to moze byc powtorka z 2000 roku i 3:0 jak z Valencia. Im dluzej wynik remisowy na tablicy swietlnej tym wieksze szanse Atletico.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 05:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2014 05:10 PM przez BESTIA.)
Post: #1474
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius serce od zawsze białe i na zawsze białe.

Costa i Turan normalnie trenowali, a wiec Atletico wyjdzie podstawowym składem.Real też jest gotów, problem jest tylko z Benzemą który nie jest w pełni sprawny, myślę jednak że wystąpi.

Casillas,Carvajal,Varane,Ramos,Coentrão,Illarramendi,Modric,Di María,Cristiano Ronaldo,Benzema,Bale.

Courtois,Juanfran,Miranda,Godin,Luis,Gabi,Tiago,Turan,Koke,Villa,Costa.

Wielka szkoda że Xabi Alonso nie zagra, geniusz i mój ulubiony gracz, Real jest bardzo osłabiony jego brakiem.Illarramendi najsłabsze ogniwo, w lidze grał słabo, ma słaba psychę, lecz potencjał ma i powinien w tym meczu go pokazać(oby). Piłkarze Atletico w meczu z Barcą w 80 minucie ledwo biegali, trudy sezonu mogą wyjść właśnie w tym meczu.

Stawiam 2:0

Szkoda mi Suareza może nie zagrać na MŚ, Paul Dumment już dostaje pogróżkiTongue, a co będzie jak Suarez nie pojedzie na MŚSmile??
David Luiz prawdopodobnie w PSG za 50 mln.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 09:26 PM
Post: #1475
RE: Piłka nożna ogólnie
Wg mnie nie ma faworyta w tegorocznym finale.
Atletico ma chyba najlepszy sezon w swojej historii (mistrzostwo Hiszpanii i finał LM), z kolei Real grał już wielokrotnie w finałach europejskich pucharów. Będę kibicował Atletico i liczę, że rozstrzygnie się to wszystko w rzutach karnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2014, 09:29 PM
Post: #1476
RE: Piłka nożna ogólnie
2:1 Atletico.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 10:11 AM
Post: #1477
RE: Piłka nożna ogólnie
Real jak juz dochodzi do finału to z reguły je wygrywa, tez się boje o przygotowanie fizyczne Atletico.
Milo czytać ze Atletico trenuje w podstawowym składzie. Co do Alonso - jego przypadek idealnie pokazuje ze czasem można by anulować kare dwóch żółtych kartek...

Co do Suáreza, na 90% pojedzie na mundial. Moze nie zagrać w dwóch pierwszych meczach ale może być gotowy na trzeci mecz. Bez niego urusi dużo tracą ale i tak są w stanie wyjść z grupy - licze ze to dobrze się skończy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 02:14 PM
Post: #1478
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja niestety meczu nie luknę,co roku to samo,urodziny siostrzenicy na drugim krańcu Wawy.

Chciałbym żeby wygrało Atletico,nie lubię wielkich i możnych świata futbolu.Tylko że obawiam się iż Real ma po prostu lepszą i większą kadrę,tak jak kolega wyżej,mam obawy czy to nie o jeden most za daleko dla dość krótkiej kadry Atletico.

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 02:18 PM
Post: #1479
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję, że na ten jeden mecz jeszcze się maksymalnie zmobilizują.
Liczę na dobre widowisko, choć nie wiem czy będę oglądał to spotkanie Wink
Jak by nie było - 1:0 dla Atletico - to tak życzeniowo, a będzie 4:1 dla Realu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 10:20 PM
Post: #1480
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Niech Cię wuj spali...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości