Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-05-2014, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2014 07:48 PM przez Gogolius.)
Post: #1451
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak idzie o faworytów

Hiszpania, Włochy, Niemcy, Brazylia - napiszę wprost, że jak wygra to jakiś zespół spoza tej czwórki to będę baaardzo zaskoczony. Te zespoły odstają od reszty + Hiszpania, Brazylia i Włochy brały udział w Pucharze Konfederacji co wg mnie daje im dużą przewagę.
Najlepiej orientuję się w sprawie Squdra Azzura i cóż - na papierze skład jest mocniejszy niż był na ostatnim euro. Z drugiej strony ten zespół potrafi mieć beznadziejną sytuację i pokazać klasę (94, 06, 12) a potrafi też spierdzielić strasznie (96, 2010, pomijam 2002 nie liczy się Wink)
Nie jestem tu subiektywny bo w kadrze jest kilku juventini, ale dla mnie mogą wygrać.
Pozostałych reklamować nie trzeba: Brazylia ma mocny skład i gra u siebie, jedyne co ich może zatrzymać to presja. Hiszpanów lekceważyć nie można - głupki potrafią wygrywać każdy mecz 1:0 i sięgnąć po trofeum więc znów im się uda. Niemcy? Po brązie na mundialu, srebrze i brązie na euro przydałoby się złoto nie?

Druga półka to Argentyna, Portugalia, Begia, Francja, Holandia - wygrane tych zespołów będą niespodzianką, ale mnie nie zdziwią jakoś bardzo (pomijając zaskoczenie, ze nie wygrał ktoś z top4)
Dalej zespoły pokroju Anglii, Urugwaju, WKSu choć osobiście nie wierzę w Afrykę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 08:21 PM
Post: #1452
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie dwa czarne konie to Kolumbia i Belgia - jedna z tych ekip będzie w półfinale.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 08:49 PM
Post: #1453
RE: Piłka nożna ogólnie
Fajnie by było gdyby Polska wyszła z grupy.Myśle że jest to w naszym zasięgu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 09:50 PM
Post: #1454
RE: Piłka nożna ogólnie
W Kolumbii za wiele zależy od Falcao... oni tam chyba ciągle się łudzą, że zagra (na swoim poziomie).
Co do Belgii - +200% zgody. To jak daleko zajdą zależy tylko od tego jak szybko trafią na jakichś megakoksów (odliczając pecha, wałki itd.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 09:53 PM
Post: #1455
RE: Piłka nożna ogólnie
Stary, ilu oni mają klasowych graczy, technicznych perełek to jest masakra. Mała Brazylia - zobaczysz co się będzie działo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 09:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2014 09:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #1456
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius, Sander
Belgia dalej niż 1/8 prawdopodobnie nie podskoczy... Też trzymam za nich kciuki i jest to mój cichy faworyt, ale po wyjściu z grupy trafią pewnie na kogoś z dwójki Niemcy/Portugalia. No, faworytami nie będą...
Swoją drogą Brazylia ma nieciekawie. Spotka się pewnie z kimś z dwójki Hiszpania/Holandia. Czujecie mecz w 1/8 finału - Hiszpania - Brazylia? Big Grin

Kolumbia jest fajna. Zarwałem parę nocek jak grali w eliminacjach i jak wygrają z presją i z kontuzją Falcao, to w ew. meczach z Urugwajem, Włochami bądź Anglią nie będą wcale skazani na porażkę Smile Bardzo fajna drużyna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 09:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2014 10:00 PM przez Gogolius.)
Post: #1457
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaką Anglią synu...

Portugalia - Belgia? Jak wystąpią w optymalnych składach to skłaniam się ku Belgii (w ogóle to jest jakiś ewenement demograficzny).

Kolumbia grała ostatnio pod Falcao - jak on nie zagra, to będą przerabiali taktykę od nowa. ALe mają atut, że mundial jest na ich kontynencie. Drabinki złej nie mają no ale... dla mnie jednak nie wypalą. ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2014, 10:06 PM
Post: #1458
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Grupa jest Włochy, Urugwaj, Anglia i ktoś jeszcze, więc kto wie? Dla mnie Anglicy mogą nawet osiągnąć jakiś sukcesik na tym turnieju Smile

Co do Falcao, to przecież zagra na 99%. Nie wiadomo tylko jak z formą.

Mówisz, ze z Portugalią faworytem? No nie wiem. 11 doświadczonych chłopa + doświadczony trener vs 11 utalentowanych chłopaczków + niedoświadczony trener. OK, skład jest po stronie Belgii (za parę lat mogę być hegemonem), ale myślę, że jeszcze dyscypliną taktyczną i takim obyciem na turnieju zwyciężą Portugalczycy. No, ale nie ma co dywagować jeszcze o meczu, który nie wiadomo czy się odbędzie... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2014, 08:00 AM
Post: #1459
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak Anglia ugra co najmniej 5 punktow w grupie to wrzuce sobie na miesiac Gerrarda w avatar Wink

Wlosi i Urusi robia ich jak chca, nie ma bardziej napompowanej druzyny ktora jest na poziomie Danii czy Grecji a nie Portugalii czy Wloch.

Co do Falcao: rownie dobrze moze wyjsc w pierwszym meczu i odnowic kontuzje po 20min ale pewnie zaryzykuje.

Z nieobecnych braknie Cole'a w Anglii (ale to akurat dalo sie przewidziec), Alcantary (kontuzja, a specjalnie przeszedl z Barcy do Bayernu, zeby zagrac na mundialu) i Stegena - niezle ze hipotetyczny bramkarz Barcy nie miesci sie w szerokim skladzie swojej repry Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2014, 05:21 PM
Post: #1460
RE: Piłka nożna ogólnie
Hej,ktoś wie o co tu chodzi???




Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości