Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-04-2014, 02:42 PM
Post: #1391
RE: Piłka nożna ogólnie
1)Gogolius
Tyle przykładów, że nie ma co dyskutować Tongue
Ale zauważ jedno. Po co im budżet transferowy na poziomie 200 mln, jak mają brać zawodników za darmo? Big Grin

2) Jak żyję, dłuższego wywiadu nie widziałem Smile
http://www.weszlo.com/news/19495-O_bezpi...m_Dmowskim

3) Dziś Real vs Bayern. Jak panowie typujecie? Wczoraj Atletico - Chelsea zawiodło (Mou to jednak potrafi zabić futbol jak mało kto Tongue ), dziś liczę na wielkie widowisko.
Mój typ: 2-1 Real Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 03:35 PM
Post: #1392
RE: Piłka nożna ogólnie
Real Bayern 1-0, bądz 2-1.Ciekawe czy będzie gra defensywna, czy jednak postawią na atak?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 03:38 PM
Post: #1393
RE: Piłka nożna ogólnie
3:2 Bayern choć nie lubie ani Niemców ani Hiszpanów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 04:08 PM
Post: #1394
RE: Piłka nożna ogólnie
Bayern ostatnio nie błyszczy i jeśli Real chce zagrać w finale to dziś bezwzględnie musi wygrać najlepiej do zera.
Jednak mój typ na dziś to 1-1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 04:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2014 04:15 PM przez Gogolius.)
Post: #1395
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie tam Chelsea ani Atletico nie zawiodlo, a raczej nie zaskoczylo. Oba kluby stawiaja na zelazne tyly + konsekwentna gre (najmniej straconych goli w ligach) + Mourinho od poczatku gadal ze najwazniejsze jest zero z tylu. Przypuszczam, ze rewanz bedzie wygladal podobnie choc wiele zalezy od tego kto i kiedy strzeli pierwsza bramke.

Dzis jestem za Realem, nie lubie jednych i drugich choc mam szacunek do ich gry, jednak przewazyla wieloletnia, irracjonalna niechec do tego aby ktokolwiek obronil trofeum ligi mistrzow (no, poza Juve ale to daleka przyszlosc) - wiec w tym sezonie jestem antybawarski.
Co do typu: remis 1:1 lub 2:2, watpie by ktos tu wygral wiecej niz jednym golem. Jak idzie o gre: zdecydowanie oba zespoly postawia na atak i stlamszenie rywala.Jak Bale zagra i bedzie w pelni sil to Real pewnie zagra jak z Barcelona i pozornie odda pilke rywalom, jak Walijczyk zacznie na lawce to spodziewam sie porzadkowania gry i rozgrywania akcji przez Real za pomoca Alonso i Modrica.
Bayern to delikatna zagadka, ostatnie mecze srednie i nie zdziwi mnie jakies nowatorskie granie Guardioli albo w skladzie albo w ustawieniu.

Z naszego podworka: reforma z podzialem na grupy po 30 kolejkach bedzie obowiazywala takze za rok, nieoficjalnie mowi sie ze za rok beda chcieli zwiekszyc sklad Ekstraklasy do 18tu zespolow ale tu narazie za duzo niewiadomych (z konczaca sie umowa z nc+ na czele)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 05:36 PM
Post: #1396
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Mnie tam Chelsea ani Atletico nie zawiodlo, a raczej nie zaskoczylo. Oba kluby stawiaja na zelazne tyly + konsekwentna gre (najmniej straconych goli w ligach) + Mourinho od poczatku gadal ze najwazniejsze jest zero z tylu. Przypuszczam, ze rewanz bedzie wygladal podobnie choc wiele zalezy od tego kto i kiedy strzeli pierwsza bramke.

No dokładnie. Ja nawet pisałem na takim forum bukmacherskim przed meczem, że może być 0-0. Ale wiesz, to półfinał LM, powinny być zdecydowanie lepsze niż wczoraj Smile Drugi mecz będzie ciekawszy, Chelsea nie będzie się bronić już dziesięcioma we własnym polu karnym. Zdecydowanym faworytem jest zespół Mou, bo w Anglii to jednak ciężko jest coś ugrać. Atletico nie ma argumentów, by skutecznie powalczyć, ale przecież też nie miało, żeby walczyć z Barcą i Realem skutecznie (?) przez cały sezon.

Co do dzisiejszego meczu, to troszkę ciekawej statystyki. Przejrzałem dzisiaj bezpośrednie mecze Bayern vs Real, Real vs Bayern. I co się okazało? Na 9 meczów, 8 wygrywali gospodarze, a 6 meczów kończyło się zwycięstwem 2-1 dla gospodarza Smile Wiem, że statystyki nie grają, ale jak się na poważnie człowiek zajmuje takimi sprawami jak bukmacherka w którą wkłada realne pieniądze, to są to informacje dość ciekawe Tongue (choć obecnie nie gram - do jutra Smile )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 06:47 PM
Post: #1397
RE: Piłka nożna ogólnie
Postaw od razu na awans Bayernu - w ostatnich 14 latach chyba tylko raz nie przeszli Realu ; )

Co do polfinalow to na pewno z reguly sa lepsze niz finaly gdzie z reguly zawody podporzadkowane sa defensywie (no chyba ze jeden zespol jest duzo lepszy od drugiego jak Real-Bayer 2002 )
Rok temu to ja przecieralem oczy z pozytywnego zdumienia bo tak dobrego finalu to nie widzialem od 2005 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2014, 07:07 PM
Post: #1398
RE: Piłka nożna ogólnie
A to prawda. 5 razy grali, 4 razy awansował Bayern, raz Real Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 01:27 AM
Post: #1399
RE: Piłka nożna ogólnie
A o to przed wami nowy menedżer Manchesteru United!!
[Obrazek: 1908280_857161607632598_5893502850340478427_n.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2014, 04:21 AM
Post: #1400
RE: Piłka nożna ogólnie
Od Manchesteru po Wodzisław na trenera tylko Zdzisław Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości