Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-03-2014, 08:10 PM
Post: #1311
RE: Piłka nożna ogólnie


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 09:09 PM
Post: #1312
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiaj z kolei kolejna kompromitacja Lecha. Prowadzić z ostatnim Widzewem 2-0 i nie wygrać meczu to też sztuka... Nie wiadomo co gorsza, przegrać zdecydowanie z Pogonią czy dać się wyruchać takiemu słabeuszowi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 09:58 PM
Post: #1313
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech traci punkty, Wisła też, Górnik to samo....jak tak dalej pójdzie to szansę dogonienia Legii będzie miał tylko Ruch...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 09:02 AM
Post: #1314
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja powiem tak i to zupełnie obiektywnie - tę ligę wygrać moze tylko Legia. Bo ma najdłuższą ławkę i najwięcej pieniędzy.
Choćby ostatnio - kontuzjowani Sa, Saganowski - gotowi do gry Duda, Dwaliszwili, Efir. W takim Lechu np. gdy kontuzji dostanie Teodorczyk to co im zostaje za pole manewru w ataku? Hamalainen na szpicy? Albo jakiś junior albo kombinowanie z pomocnikami. W Wiśle kadra również bardzo skromna. W pomocy i obronie w Legii ta konkurencja jest jeszcze większa... Ciężko będzie komukolwiek innemu poważnie zawalczyć o tytuł.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:50 PM
Post: #1315
RE: Piłka nożna ogólnie
Kto to cholery komentuje mecz Arsenal - Bayern? Jak można wpuścić na antenę kogoś z taką wadą wymowy? "Bajeln, Pep Gualdiola, Loben, Monleal, Szwainsztangel" - dżizas...

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2014 08:58 PM przez Sander.)
Post: #1316
RE: Piłka nożna ogólnie
Odkąd asy z telewizji - N - dopchały się do komentowania LM to bywa śmiesznie Wink
Odpaliłem stream Atletico vs Milan a tu już 1-0...

Mecz komentuje Przemek Pełka i on na pewno nie ma wady wymowy Wink To ekspełt tak rrrrrr nie wymawia Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 12:39 AM
Post: #1317
RE: Piłka nożna ogólnie
kto widział LM ?Big Grin PSG czy Barce?
ja niestety widziałem tylko składy i pierwsze 10minut City z Barcą. Meczyk sie super zapowiadal i zaluje ze niemoglem obejrzec całego a miałem takie plany na dzis.

z wczoraj to szkoda arsenalu. szczegolnie pierwszego meczu. brawo fabiański z karniaka. A podolski wbił bezlitośnie swojemu byłem klubowi bramola. I dobrze. Bayern niestety nie dawał młodemu Lukasowi zbyt wiele pograc i tak jego potencjał stanął w miejscu.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 12:49 AM
Post: #1318
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie oglądałem LM od czasu meczu Marsylii z Borussią Dortmund. Szczerze mówiąc nie mam gdzie oglądać, bo meczów Barcy z City czy Arsenalu z Bayernem bym sobie nie odmówił. Ale cóż, siła wyższa Smile
Ostatnio nałogowo tenis oglądam. Fajny sposób na spędzenie miło czasu i wygranie sporego hajsu. Teraz trwa turniej w Indian Wells i w tym tygodniu spać przed szóstą nie poszedłem i dzisiaj też nie planuję. Tym bardziej, że nasza Agnieszka o 3.00 wychodzi na kort i planuję na niej trochę zarobić Big Grin Naprawdę miło się ogląda, ja nie narzekam, portfel nie narzeka, może trochę studia, które kompletnie na razie olałem Big Grin Ale skutki uboczne muszą być Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 09:32 AM
Post: #1319
RE: Piłka nożna ogólnie
Sędzia trochę nie dał pograć City. Wiadomo, że taki Yaya Toure czy Kompany w starciach nawet delikatnych to będą Xaviego, Iniestę czy Albę demolować, niestety każde potknięcie Katalończyka było gwizdane.

Niezły mecz ale ogólnie w dwumeczu to Manchester dał ciała. Klub z takim budżetem i takim składem drugi kolejny sezon z rzędu nie gra w ćwierćfinale choćby? Gorące lato się zapowiada w tym klubie podejrzewam...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 07:19 PM
Post: #1320
RE: Piłka nożna ogólnie
Real i Bayern te dwa kluby są faworytami do LM i to nie podlega dyskusji.Czy są jakieś inne kluby które mają szanse ich pokonać?Mój kochany Real samymi indywidualnościami może przesądzić losy meczy, a drużynowo są też dobrzy.Chciałbym zobaczyć w next rundzie Chelsea vs Real i Atletico vs Bayern.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 76 gości