Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
05-03-2014, 11:06 PM
Post: #1301
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jestem naprawdę ciekaw meczu z Niemcami w eliminacjach. To spotkanie może odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących stanu repry i tego czy Nawałka ma jakikolwiek pomysł na ten zespół. W tej chwili jeśli naprzeciw Oezila, Goetze czy Schweinsteigera wystawimy Brzyskiego, Glika albo innego Boenischa to może się to wszystko skończyć brutalnym gwałtem na naszej obronie. Nie mam zwyczaju życzenia naszym porażki (w końcu wiedzą co to Big Grin), ale uważam, że takie 0-6 na Narodowym mogłoby potrząsnąć polską piłką w sposób pozytywny.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2014, 11:33 PM
Post: #1302
RE: Piłka nożna ogólnie
A tymczasem reprezentacja San Marino remisuje 0-0 z młodzieżówką Finlandii. Rośnie nam, panowie, kolejny groźny rywal Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2014, 07:36 AM
Post: #1303
RE: Piłka nożna ogólnie
Kiepsko to wszystko wygląda, kadra Fornalika prezentowała się o niebo lepiej a i tak awansu nie było, nie widać żadnej jakości w kadrze Nawałki, no ale może się to wszystko rozkręci...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 01:05 PM
Post: #1304
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie najbardziej tylko do szewskiej pasji doprowadza głupie gadania Bońka że "mamy pieniądze choćby na Mourinho".
Liczyłem na Zibiego bo to kumaty człowiek jednak wybór Nawałki kiedy robi sobie naprawde narobiłem nadzieji na kogoś klasy Benkhakera. A tu proszę. Wystraczy doprowadzić taki klub jak Ruch czy Zabrze na wyżyny tabeli i czeka na Ciebie stołek reprezentacyjny. To po co ta gadka?

Swoją drogą szkoda tego Arsenalu w LM i te nagłe problemy w Premier League. Uwielbiam Kanonierów najbardziej z całej ligi i liczyłem na jakieś cenne trofeum po 8 latach w końcu. Bo samym FA CUP - o ile nie zabierze go City sie nie zadowole.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 09:30 PM
Post: #1305
RE: Piłka nożna ogólnie
Niedawno wróciłem z meczu. Kapitalne widowisko. Szkoda, że nie udało się dociągnąć wyniku do końca, ale to co wyrabiał dziś Marian w bramce to klasa światowa...
Legii trzeba oddać, że zagrali bardzo dobre zawody, ale niedosyt pozostał...1-0 było na wyciągnięcie ręki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2014, 11:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2014 11:36 PM przez kubala1122331.)
Post: #1306
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądałem tylko drugą połowę, bo patrzyłem jak waleczny Wigan dzielnie stawiał czoła Manchesterowi City (swoją drogą kapitalny mecz. Dramaturgia i emocje na najwyższym poziomie). Legia do 65 minuty wyglądała jak dziecko we mgle, nie mogła przekroczyć połowy boiska. Śląsk grał naprawdę dobrą piłkę. Ten cały Pich to może być objawienie Ekstraklasy. Szybki, dynamiczny, ma uderzenie z dystansu. Flavio jakoś specjalnie się nie wyróżnił, choć z bratem mogą być bardzo groźni. Wracając do meczu, wiadomo, karny to parodia, nie powinno go być. Bardziej zastanawia mnie co się stało ze Śląskiem po straconej bramce? Nie potrzebnie kompletnie się cofnęli, bo bronić to oni się nie umieją. I skończyło się chyba najmniejszym wyrokiem, głównie dzięki Kelemenowi, który wraca do swojej wysokiej formy. Swoją drogą dobry i solidny bramkarz, szkoda tej sytuacji ze Stevanoviciem, kiedy chcieli podać do sądu jakiegoś kolesia, bo skrytykował ich za słabą grę. Stracił wtedy sporo na wizerunku, a bramkarz przedni.
Cieszy, że Legia straciła punkty, bo przy ewentualnym jutrzejszym zwycięstwie Lecha, strata będzie wynosić 7 punktów, a de facto 3 po redukcji punktów. A Legia kosmosu nie gra - mistrzostwa jeszcze bym jej nie dopisywał za wcześnie.

Wracając jeszcze do FA Cup. Pary półfinałowe wyglądają następująco:
Sheffield United - Hull City
Arsenal Londyn - Wigan Athletic

Arsenal nie będzie już chyba miał lepszej okazji ku zdobyciu jakiegoś trofeum. Rywali w półfinale ma dość średnich i chyba wreszcie coś wygra. Ja oczywiście kibicują Wiganowi, ale realnie rzecz biorąc drugi cud już się nie zdarzy. Dziś mieli mega farta, a sądzę, ze Arsenal ich pokona. Jednak może solidność w obronie, mądrość taktyczna i wirtuozeria takich ludzi jak McManaman czy Jordi Gomez wystarczy? Bardzo postarać będzie się też musiał trener Uwe Rosler i przygotować tak doskonałą taktykę jak dziś na Manchester City.
Liczę na sensację Smile

Miałem się jutro na Widzew - Lech wybrać, ale niestety odpuścić muszę, bo zajęcia trwające do 20 niestety nie pozwolą obejrzeć mojego Lecha na żywo Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 10:06 AM
Post: #1307
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala
W pierwszej połowie Legia miała conajmniej trzy 100 % sytuacje które szczególnie Duda marnował jak dziecko. Jak dziecko we mgle Legia wyglądała w pierwszych 20 minutach drugiej połowy. Po stracie gola dopiero się obudzili. Nie rozumiem gdzie Wy widzicie dobrą grę Śląska Confused

Panowie obrona WKS-u to jest nie wiem co... Festyn?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 10:40 AM
Post: #1308
RE: Piłka nożna ogólnie
Orlando Sa nie było we Wrocławiu, Dwaliszwili ma nadwagę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 03:42 PM
Post: #1309
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Ja jak pisałem oglądałem jedynie drugą połowę, a o pierwszej tylko sporo czytałem i później widziałem skrót, więc teoretycznie mogę odnieść się tylko do tej drugiej połówki. A tam jak sam zauważyłeś, Śląsk zdominował Legię aż do strzelenia gola, potem zaczął grać źle, ale poprawę mimo wszystko widać, nie licząc gry obronnej.
Patrzyłem na grę tego Dudy. Będziecie mieć z chłopaka zawodnika, dzieciak ma potencjał na gwiazdę Ekstraklasy, a to, że nie wykorzystał wczoraj dwóch sytuacji niewiele zmienia jeśli chodzi o jego ocenę. Oczywiście, powinien strzelić, ale uważam, że debiut miał dobry i udany. Brawa dla Berga, za postawienie na niego, a posadzenie na ławce Dvaliszvilego, który chyba w rezerwach powinien pograć i za to, że nie skarcił chłopaka za te pudła tylko go pocieszał.
Ma 19 lat, będzie z niego grajek może nie światowej, ale europejskiej klasy na pewno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2014, 05:24 PM
Post: #1310
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-03-2014 10:06 AM)Sander napisał(a):  Nie rozumiem gdzie Wy widzicie dobrą grę Śląska Confused

@Sander
To, że są mankamnety w grze to wiadomo. Chodzi o to, jak wyglądała drużyna za Stasia Levy'go a jak za Pawłowskiego. Ja widzę różnicę, choć do doskonałości to daleka droga...Na tle takiego rywala jak Legia nie wyglądało to aż tak źle...
Najważniejsze, że Śląsk zaczął punktować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości