Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-12-2013, 05:50 PM
Post: #1211
RE: Piłka nożna ogólnie
(09-12-2013 10:42 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Martin
Ostatnio często we Wrocku bywam Big Grin wrzucił bym na żywo jak tam wasz Paixao hasa po swojej murawie Wink

@Roy
W takim razie zapraszam na stadion.
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, sobota godz. 18:00.

Ja będęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 06:51 PM
Post: #1212
RE: Piłka nożna ogólnie
@ Gogolius

Wydaje mi się ,ze Europejczycy nie powinni mieć problemów z aklimatyzacją.
Miedzy Europą a Brazylią jest tylko cztery godziny różnicy. Ponadto mistrzostwa będą rozgrywane na przełomie czerwca i lipca a więc wtedy gdy na półkuli południowej jest pora zimniejsza gdzie temperatury mogą być w granicach lub nieco ponad 20 stopni C
W Brazylii pomimo bliskości równika nie ma tak nieznośnych upałów jak w innych częściach świata
Nawet w okresie lata niewiele przekraczają 30 stopni C

[Kibicować Legii to trochę obciach. Podobnie jak Ruchowi. I choć miejsca urodzenia się nie wybiera to miejsce zamieszkania można wybrać]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:17 PM
Post: #1213
RE: Piłka nożna ogólnie
Z kibicowaniem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:23 PM
Post: #1214
RE: Piłka nożna ogólnie
A czemu akurat Legia i Ruch?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:30 PM
Post: #1215
RE: Piłka nożna ogólnie
Na początku wpisy RSC odbierałem jako oryginalne ale sensowne. Teraz to już poza kontrowersją którą na siłę wplata w swoje posty nie dostrzegam nic.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 07:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2013 07:37 PM przez RSC-2.)
Post: #1216
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander.

Nie badź taki poważny.

To tylko kluby ,a nie Twoja matka ,żona czy narzeczona.

Co obraziłeś się ?

Jeżeli nie znasz się na żartach to znaczy, że masz problem.

Każdy kibic jednego klubu nie przepada za innym klubem , Chyba że jest sztama.

[Co tu wszyscy dyskutanci są pod krawatem , w lakierkach i niemiłosiernie poważni?]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:15 PM
Post: #1217
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie nie obraziłem się.
Więc wyjaśnisz na czym polega ten obciach? Ma to zdanie jakiś ukryty sens czy tak tylko wypowiedziałeś się bez zbędnych przemyśleń? Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 08:46 PM
Post: #1218
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie jako kibica klubu , który nie przepada z Legią to co napisałem ma ukryty sens.
Obciach to mój punkt widzenia , bardzo subiektywny , i personalny , ale jednocześnie uzasadniony z mojego punktu widzenia.
Uprzedzenie do Legii traktuję w kategoriach „żartu” ,tradycji, rywalizacji, zabawy,.

Nie miałbym problemu usiąść z kibicem Legii przy piwie. Bo te uprzedzenia kończą się po wyjściu ze stadionu, po zakończeniu meczu i nie mają miejsca tam gdzie sytuacja nie jest związana z piłką.
Daleko mi do fanatyzmu.
Legia to fajna drużyna. Gdyby tylko nie była ze stolycy.
[A znasz kawał jak pani w szkole pyta się dzieci jakim drużynom kibicują?]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 10:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 11:05 AM przez Sander.)
Post: #1219
RE: Piłka nożna ogólnie
W końcu po latach upokorzeń można głośno krzyknąć hasło które ma odzwierciedlenie w rzeczywistości ITI S.....J Wink

A tak na poważnie to jestem w niemałym szoku. Legię przejmują dwie osoby prywatne. Leśnodorskiego już dobrze znamy. Drugim właścicielem będzie Dariusz Mioduski - menedżer, prawnik z wieloletnim doświadczeniem, pracował dla Kulczyka chociażby.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 06:20 PM
Post: #1220
RE: Piłka nożna ogólnie
Dość ciekawie wyglądają ruchy na szczeblu właścicielskim w niektórych klubach naszej ekstraklasy.
Legia bez ITI, Lechię sprzedaje/sprzedał(?) Kuchar jakiemuś Niemcowi, a Śląsk został poniekąd sprywatyzowany. Nowymi współwłaścicielami WKS-u są: Stanisław Han (Hasco-Lek), Marek Nowara (Inter-System) i Rafał Holanowski (Supra-Invest). W sumie te trzy wrocławskie firmy zakupiły po niemal 17% akcji każda. Reszta 49% należy do miasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 61 gości