Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-11-2013, 09:29 PM
Post: #1131
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Polska - Słowacja 0:2 do przerwy.

Nic się nie zmieni. Polacy, nic się zmieni Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2013, 09:39 PM
Post: #1132
RE: Piłka nożna ogólnie
Momentami wyglądamy tragikomicznie. Wystarczy wjechać w naszą obronę na pełnej kurwie, tak jak to robią Słowacy i nas nie ma. Nie wiem co w tej kadrze robią Kosznik i Olkowski. Kierowcę autobusu zwolnili, czy co ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2013, 09:57 PM
Post: #1133
RE: Piłka nożna ogólnie
Az przykro patrzec... Sad

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2013, 11:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2013 11:27 PM przez kubala1122331.)
Post: #1134
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie, nie jest dobrze... Adam gówno zrobi. To co dzisiaj zobaczyłem to katastrofa. Zero pomysłu na grę, obrona to chyba czwórka przypadkowych ludzi, która nigdy nie miała piłki przy nodze. DramatSad Podobno miał pomysł na Lewego...

Pakman
Wiem, że najłatwiej jest zwalać winę na świeżaków, ale powiedz mi w czym był lepszy Krychowiak, Sobota, Kamiński czy Jędrzejczyk. Bo chyba tym, że Ci są bardziej znani w światku piłkarskim. Olkowski to jedyny, obok Jodłowca, któremu dałbym w skali 1-10 notę wyżej niż 1. Kosznik, no cóż... strzał z pięknej pozycji 100 m. nad bramką reasumuje jego grę.
Było fatalnie. Za Waldka potrafiliśmy już nawiązać walkę z Anglią czy Ukrainą, teraz mogliśmy przegrać 0-8 ze Słowacją...
I znów budujemy wszystko od porządku... I tak bez końca...

I znów Polacy spieprzyli mi naprawdę dobry dzień... Oni to potrafią najlepiej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 12:25 AM
Post: #1135
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Nawałka nawalił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 12:48 AM
Post: #1136
RE: Piłka nożna ogólnie
Fornalik budował swoją kadrę długo, rodziła się ona w bólach, ale jednak coś zaczęło tam iskrzyć. Jasne, nawet w ostatnim meczu za kadencji Waldka wyglądało to kiepsko, ale wdać było postęp. Nawałka wszystko zburzył i znowu zaczynamy od zera.
Nie mówię, że to źle. Jeżeli nasz nowy selekcjoner ma konkretny plan, niech robi co chce. Byleby były efekty. Jak to mówią, zanim się poprawi, musi się pogorszyć.
U Fornalika wykrystalizowała się całkiem fajna, obiecująca linia pomocy - Krychowiak, Klich, Błaszczykowski, Zieliński i Sobota.
Klich nie pojawił się u Nawałki z powodu kontuzji, a Zieliński grał w młodzieżówce. Niewątpliwie znajdują się oni jednak w kręgu zainteresowań selekcjonera i mam nadzieję, że wrócą do kadry.
Jeśli chodzi o obronę - Nawałka zrobił rewolucję i nasza gra defensywna wyglądała jeszcze gorzej niż za Fornalika (aż trudno uwierzyć, że to możliwe). Chłopaki totalnie się nie rozumieli, popełniali szkolne błędy i selekcjoner musi się chyba poważnie zastanowić nad zestawieniem innej formacji obronnej. Liczyłem, że Kamiński pokaże się z nieco lepszej strony. Niestety, zaprezentował się fatalnie. Mimo to uważam, że powinien w reprezentacji pozostać. Ten chłopak niewątpliwie ma potencjał i trzeba dawać mu szanse.

Generalnie, Nawałka zaliczył fatalny debiut. Była to najgorzej grająca kadra Polski w ostatnich miesiącach. Bez pomysłu, bez zgrania... dużo jeszcze pracy przed nowym selekcjonerem.
Liczę jednak, że do rozpoczęcia eliminacji uda mu się zbudować cokolwiek, co będzie potrafiło skonstruować akcję, strzelić bramkę i obronić się przed atakami rywali. Czekam na wtorkowy mecz z Irlandią.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 01:07 AM
Post: #1137
RE: Piłka nożna ogólnie
Będziemy czekać na jakieś postępy budowy drużyny przez Nawałkę i za jakiś rok będzie można coś zauważyć. Tylko, że wtedy może powoli perspektywa Euro się oddalać i Nawałka może stracić pracę. Przyjdzie nowy selekcjoner, rok będzie budował... i tak dalej, i tak dalej. Musimy dać popracować trenerowi, mniejsza o to któremu przynajmniej dwie eliminacje. Inaczej wiecznie będziemy świadkami takiej katastrofy jak dzisiaj. Powiem szczerze, że tak słabej Polski to ja nie pamiętam...
Kamiński? Zawiódł mnie na całej linii. Jego zachowanie przy drugiej bramce to parodia. Dzieciaczki w podstawówkach nie zagrali by tak jak Kamyk. Szkoda, bo chłopak ma potencjał, a mam wrażenie, że nie otrzyma drugiego powołania. (Nawałka mówił na konferencji pomeczowej, pytany o obrońców, że co niektórzy, zwłaszcza ci młodzi, muszą dostawać szanse, jednak na razie muszą jeszcze nabrać doświadczenia w lidze. Myślę, że chodziło mu m.in o Kamyka, bo drugiego młodego to ja w tej obronie nie widziałem, no może poza Olkowskim)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 02:53 PM
Post: #1138
RE: Piłka nożna ogólnie
A tak w ogóle znamy już niemal wszystkich finalistów MŚ.
Urugwaj i Meksyk na pewno utrzymają wysokie zwycięstwa z pierwszych meczów (odpowiednio 5-0 i 5-1).
W Europie takich pewniaków jeszcze nie mamy, choć taką Grecję to już możemy wpisywać powoli na listę uczestników, bo nie ma siły, by im Rumuni dwie bramki wrzucili. Ukraina też jest bardzo blisko, ale tu bym nie skreślał Francuzów, bo są w stanie pokonać Ukrainę, tym bardziej, że założę się, że sędziowie nie będą im przeszkadzać. Chorwacja powinna poradzić sobie z Chorwacją, ale liczę na jakiś bramkowy remis w Chorwacji. Portugalia wygrała tylko 1-0 i to tylko i wyłącznie dzięki geniuszowi Ronaldo. Jednak Ibra i spółka nie są jeszcze bez szans. U siebie są bardzo silni.
Obstawiam awans (po pierwszych meczach):
Urugwaj, Meksyk, Grecja, Chorwacja, Ukraina, Szwecja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 03:09 PM
Post: #1139
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-11-2013 02:53 PM)kubala1122331 napisał(a):  (...)Chorwacja powinna poradzić sobie z Chorwacją, ale liczę na jakiś bramkowy remis w Chorwacji.(...)
Stary, szacunek za to zdanie. Humanista studiujący dziennikarstwo : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2013, 03:11 PM
Post: #1140
RE: Piłka nożna ogólnie
Szwedzi mogą mieć problem z awansem i szczerze mówiąc, po tym pierwszym meczu widzę to raczej 65% Portugalia - 35% Szwecja, jeśli chodzi o szanse na awans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości