Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
05-11-2013, 11:51 PM
Post: #1091
RE: Piłka nożna ogólnie
Podobno Nawałka chce by Boruc i Szczęsny nie poczuli się za pewnie w kadrze. Chodzą plotki, że Artur po swoim weekendowym błędzie w meczu Stoke - Southampton (puścił bramkę ze 100 metrów) i powołaniu Leszczyńskiego chce zakończyć karierę, bo zdał sobie sprawę, że jego czas w kadrze się kończy. Szczęsny ponoć nie wie czy ma w ogóle przyjechać, bo zdał sobie sprawę, że już w kadrze to on więcej, faken, nie zagra.
Ciekawe jest też branie Marciniaka z Cracovii, która obronę ma chyba najsłabszą w lidze. Chyba faktycznie, Adam coś źle zapisał, faken!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 12:10 AM
Post: #1092
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem po co ta spina na Leszczyńskiego.
Jedzie tam jako bramkarz nr 4, po naukę, doświadczenie. Jeśli jest to talent to czemu nie?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 12:43 AM
Post: #1093
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaka tam spina? Żartujemy sobie tylkoTongue
Ale sam przyznaj, że raczej nie powinien dostać powołania, choćby taki Słowik, bramkarz Jagi, chłopak bardzo utalentowany, który już udowodnił coś w Ekstraklasie, też młody, też powinien zbierać doświadczenie. Dla mnie powoływanie zawodnika do reprezentacji, który nie rozegrał meczu w naszej T-mobile to trochę jednak nieporozumienie.
Szczerze jednak, to oglądałem kiedyś mecz Dolcanu i jakoś niczym się nie wyróżniał. Będę musiał szerzej mu się przyjrzeć, bo tak naprawdę niewiele o nim wiem, więc i krytykować nie będę, a podśmiać się zawsze możnaSmile
Miałem go kiedyś w FM 2012 grając Zawiszą. Był u mnie czwartym bramkarzemSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 07:15 AM
Post: #1094
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawałka chce się na siłę wyróżnić od poprzednika, ja tam tego nie widzę, ale życzę panu Nawałce powodzenia. Oby miał wyniki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 12:11 PM
Post: #1095
RE: Piłka nożna ogólnie
Dość zaskakujące powołania... Trudno mi się nawet do nich odnieść, bo nie oglądam polskiej ligi, więc nie mam pojęcia jak sobie poszczególni zawodnicy radzą. Mimo wszystko uważam, że powołanie Leszczyńskiego to jednak nieporozumienie. Jasne, młody, podobno utalentowany - niech zbiera doświadczenie. Ale chłopak nie gra nawet na poziomie naszej marnej Ekstraklasy...
Mamy lepszych bramkarzy. Dziwi mnie brak powołania dla Glika, ale domyślam się, że wkrótce wróci on do kadry. No nic, poczekam na pierwsze mecze pod wodzą Nawałki, wtedy zobaczymy czy ma facet nosa.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 04:54 PM
Post: #1096
RE: Piłka nożna ogólnie
Splint3rPL
Z tego co czytałem to nie powołanie Glika to świadomy wybór i nie jest wcale pewne, że wróci do kadry. Marciniak w końcu jest lepszy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:20 PM
Post: #1097
RE: Piłka nożna ogólnie
Marciniak lekiem na całe zło polskiej defensywy. A jeśli chodzi o 4 bramkarza z Polski, to wolałbym Miśkiewicza z Wisły, niech Leszczyński sobie jedzie na kadrę u21.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2013 05:34 PM przez Martin.)
Post: #1098
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy jestem w jakim składzie wybiegnie Polska w meczu ze Słowacją, no i jak ta gra będzie wyglądać.

@Kubala
Niedługo zacznie się mecz Miedzi z Lechem, paru chłopaków od nas pojechało wspierać Miedziankę, może być ciekawie. Chciałbym żeby Miedź awansowała Tongue

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...tyZRnuhgcE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 05:44 PM
Post: #1099
RE: Piłka nożna ogólnie
Kosteq
Leszczyński nie może pojechać na U-21, bo się nie łapieSmile Jest za słaby...

Martin
Tylko powiedz chłopakom, żeby tam burd nie wszczynali, bo Lechici pewnie 3-0 wygrają...TongueTongue

Trzeźwo patrząc nie wykluczam niespodzianki. Lech ostatnio gra bardzo słabo, niby wygrał z Górnikiem, ale kto widział choćby skrót ten wie na jakim szczęściu szli Lechici. Miedź gra ostatnio fajnie i skutecznie. Obecnie to najlepszy pierwszoligowy futbol. Lech będzie miał ciężko, ale liczę na to, że wygrają indywidualności, bo drużynowo Lech tego nie wygra. Jeśli do 60 minuty Lech utrzyma 0-0 wygra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:17 PM
Post: #1100
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak Zakrzewski zacznie trafiać w piłkę, to Lech może mieć problem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości