Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-10-2013, 12:36 PM
Post: #1071
RE: Piłka nożna ogólnie
Widać w tym klubie profesjonalizm, wszystko jest zaplanowane, nic nie jest przypadkowe. Widać w Legii pomysł na lata.
Ja Legii bronić nie zamierzam, bo to nie jest mój ulubiony klub, ale nie mów mi, że w Śląsku, organizacja jest lepsza. Chyba nie muszę Ci przypominać co się działo jeszcze miesiąc temu.... Może Lech? Jakiś tam poziom osiąga, ale jeszcze daleko od ideału. Nie będę pisał o innych klubach, bo tam to rządzi przypadek. Brak jakiegokolwiek pomysłu na zespół, a nóż widelec coś się uda osiągnąć.
Legia jest nieźle poukładana, może nie idealnie, ale porównywać to do innych klubów ekstraklasy, to jak porównywać Władimira Kliczkę do Mateusza Malujdy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 07:08 PM
Post: #1072
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Różnica między Legią a Lechem, Wisłą, Górnikiem, Śląskiem czy paroma innymi w kwestii organizacji klubu jest tak naprawdę niewielka. Za dużo czytasz pro-legijnej prasy. Wedle większości pismaków Legia od zawsze jest najlepsza we wszystkim tylko jakoś tytułów mistrza Polski najwięcej nie ma...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 08:05 PM
Post: #1073
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli porównujesz stabilność organizacyjną, finansową, wysokiej jakości pracowników, znakomitym zapleczu (choćby szkółki młodzieżowe) z organizacją, gdzie nie płaci się trenerowi od ponad roku (Górnik), zawirowaniami, które o mały włos spuściłyby klub do czwartej ligi (Śląsk), proponowaniu kontraktów na poziomie 500 tys euro i granie później przez to juniorami (Wisła) i ty to nazywasz niewielką różnicą...

[Obrazek: zdziwienie.jpg]

Spoko, można nie lubić jakiegoś klubu, ale kurczę, trochę obiektywizmu by się przydało...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 08:35 PM
Post: #1074
RE: Piłka nożna ogólnie
(26-10-2013 08:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jeśli porównujesz stabilność organizacyjną, finansową, wysokiej jakości pracowników, znakomitym zapleczu (choćby szkółki młodzieżowe) z organizacją, gdzie nie płaci się trenerowi od ponad roku (Górnik), zawirowaniami, które o mały włos spuściłyby klub do czwartej ligi (Śląsk), proponowaniu kontraktów na poziomie 500 tys euro i granie później przez to juniorami (Wisła) i ty to nazywasz niewielką różnicą...

1 - skąd masz informacje, że w Górniku od roku Nawałka nie dostał pensji?
2 - pamiętasz o zawirowaniach między iti a kibicami? hmm w jakim to było klubie...
3 - uważasz, że Legioniści mają dużo słabsze kontrakty od Wiślaków?

Gdyby różnica była tak wielka jak piszesz, to taki klub nie grałby w LM? A no tak gra w LE, właściwie czy to można nazwać grą? OK nie o poziomie sportowym dyskutujemy...

(26-10-2013 08:05 PM)kubala1122331 napisał(a):  Spoko, można nie lubić jakiegoś klubu, ale kurczę, trochę obiektywizmu by się przydało...
Oczywiście, że Legii nie lubię i nigdy tego nie ukrywałem. Niech najpierw nasza dziennikarska "elita" łyknie trochę obiektywizmu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 08:41 PM przez Sander.)
Post: #1075
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Naprawdę jeśli idzie o takie rzeczy jak stabilność finansowa, planowanie i organizacja transferów,zgrupowań, polityka kontraktowa, szkółka klubowa, sztab, zaplecze treningowe, wypłacalność i wszystko co tyczy się szeroko pojętej organizacji to może Lech gdzieś tam może się równać a pozostali to sorry.

No i tak w ogóle co mają wyniki do organizacji klubu?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 08:44 PM
Post: #1076
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
Przecież ja nigdzie nie napisałem, że np. w Śląsku jest lepiej. Zwracam tylko uwagę na to, że jest w Polsce kilka klubów, gdzie różnica między nimi a Legią nie jest aż tak wielka w niektórych kwestiach jak to sugeruje redaktor Stanowski, Kubala i Ty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 09:35 AM
Post: #1077
RE: Piłka nożna ogólnie
1. Ze strony Gornika. Pare tygodni temu czyt.
2. Ale jesli chodzi o organizacje to konflikt z kibicami niewiele zmienia
3. I tu jest podstawowa roznica. Jesli Legie stac niech daje, ale Wisly nie stac. Barca ma wyzsze kontrakty od Legii ale to nie znsczy ze jest slabsza organizacyjnie.. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 07:03 PM
Post: #1078
RE: Piłka nożna ogólnie
Kryzys w Śląsku....przegrać z Zawiszą u siebie Sad W dodatku w fatalnym stylu, ehh w tym sezonie definitywnie trzeba zweryfikować plany, zamiast walczyć o puchary to będziemy walczyć o utrzymanie....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 04:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2013 04:04 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1079
RE: Piłka nożna ogólnie
Wisła i Śląsk z głowy , to teraz czas na Legie Tongue .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 09:47 PM
Post: #1080
RE: Piłka nożna ogólnie
HAHA mówiłem , że czas na Legie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości