Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-10-2013, 10:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2013 10:28 PM przez kubala1122331.)
Post: #1041
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Prawda jest taka, że musimy mieć trochę farta w losowaniu, bo jak np. trafimy na grupę Hiszpania, Francja, Serbia i my z czwartego może być bardzo ciężko. Niestety, jesteśmy w takiej sytuacji, że nawet 24- zespołowy turniej może być dla nas za mały...

Polska liga to jest jednak toSmile Dzisiaj na rozprężenie po bardzo ciężkim tygodniu zasiadłem do dwóch meczów ligowych. Emocji było naprawdę sporo, ale co mnie bardziej zaskoczyło, nie mogłem się też przyczepić do poziomu piłkarskiego. OK, dalej to nie Bundesliga, ale oba mecze obejrzałem z przyjemnością. No i to co zrobił Górnik to nieprawdopodobna sprawa, Nawet nie pachniało golem dla Zabrzan, bliżej strzelenia bramki był Śląsk, ale pokpił sprawę niemiłosiernie. Trener Levy to chyba pozabijał ze dwóch w szatni, bo tak zdenerwowanego to go nawet po pamiętnym spotkaniu z Piastem nie pamiętamSmile



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2013, 11:03 PM
Post: #1042
RE: Piłka nożna ogólnie
Bramka parodia. Nie można tego nie zauważyć, tym bardziej, że sędzia był góra 13-15m od akcji. W sumie nie zdziwię się jeśli ten mecz powtórzą.

A powrót Górnika pierwsza klasa. Chociaż Śląsk pokpił sprawę, nie strzelili 3 bramki i Bogowie futbolu ich skarcili Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 07:58 AM
Post: #1043
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślałem, że wczoraj telewizor wyp......le przez okno..........nie pamiętam kiedy się tak zagotowałem jak wczoraj wieczoremSad

Co do tej bramki z Niemiec to jest to coś niesamowitego, kuriozum...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 12:35 PM
Post: #1044
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Ja pamiętam jak się mocno zagotowałem. Było to podczas meczu Polska - Czarnogóra. Jak ostatnio przeglądałem swoje wpisy to złamałem wtedy chyba wszystkie punkty regulaminuSmile Ale nie panowałem nad tym... Tak więc rozumiem cię znakomicie: )
Gdyby Paixao strzelił sam na sam w 89 minucie byście wygrali...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 02:15 PM
Post: #1045
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie. Sprawa już chyba wyjaśniona. Mateusz Borek na twitterze:

Mateusz Borek @borekmati

"Adamowi Nawalce zostało jeszcze 3 mecze na lawce Gornika. Dzis ze Śląskiem, za tydzien z Jaga i w nastepny poniedziałek u siebie z Cracovia."

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 03:24 PM
Post: #1046
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie sprawa jest już jasna od pewnego czasu.
W przekonaniu utwierdziły mnie słowa Bońka dla Canal Plus, gdzie powiedział takie słowa "Beenhakker miał wyniki dopóki miał przy sobie Nawałkę".
Tak więc na 99,999% to właśnie Adaś będzie trenerem naszych. Czy coś zrobi? Obawiam się, że nie, ale na pewno nie da sobie wejść na głowę gwiazdorom, a to może już być spory atut. Z Polski to chyba druga opcja, może nawet najlepsza, ale porównywać to z zagranicą, to opcja numer 19398449220...
Tak czy siak nie ma co płakać. A nóż widelec Nawałka okaże się świetnym trenerem reprezentacyjnym? ObySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 04:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2013 04:19 PM przez Pakman.)
Post: #1047
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja uważam, że Nawałka nie będzie miał autorytetu wśród naszych gwiazdeczek. Jak ktoś trenuje niemal codziennie pod okiem Juergena Kloppa czy Arsene'a Wengera raczej nie podejdzie poważnie do tego, co wykrzykuje jakiś pan Adaś z czapką bejsbolówką. Niestety, ale tak będzie. W naszym zespole trener powinien być większą gwiazdą niż piłkarze, tak jak było za czasów Beenhakkera. Jupp Heynckes, Frank Rijkaard, Giovanni Trapattoni, Guus Hiddink, Huub Stevens i przede wszystkim Felix Magath to moi wymarzeni kandydaci do objęcia tej bandy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 05:15 PM
Post: #1048
RE: Piłka nożna ogólnie
Autorytet autorytetem, ale Nawałka na pewno nie da na siebie krzyczeć jak Waldek. Pamiętacie pewnie jakie pretensje miał do niego Lewy w jakimś meczu. To jest niedopuszczalne. Sądzę, że raz by opieprzył na funty jednego czy drugiego i skończyłoby się gwiazdorzenie, a to byłoby u nas bardzo cenne. Jedno jest pewne, Adam na pewno nie dałby sobie w kaszę dmuchać.
Z twoich kandydatów większość to raczej nierealna mrzonka, lecz naprawdę fajni szkoleniowcy, którzy daliby radę. Moim marzeniem podobno nawet dość realnym jest Marcelo Bielsa. Jeden z moich ulubionych trenerów, genialny taktyk, wspaniały motywator, mający doświadczenie z pracy w reprezentacji (trenował Chilijczyków z którymi awansował do 1/8 mundialu). Wykonał świetną robotę w Bilbao, a teraz jest bez klubu. Dla mnie wybitny szkoleniowiec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 05:50 PM
Post: #1049
RE: Piłka nożna ogólnie
Już widzę te migawki :
'Lewy! Lewy! Ruszaj się tam faken! Zapisz to, no nie da się tak grać! '

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2013, 06:20 PM
Post: #1050
RE: Piłka nożna ogólnie
Zawisza 3-1 z Wisłą :o

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości