Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-10-2013, 06:42 PM
Post: #991
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak widzę środek obrony Szukała - Glik to mnie ciarki przechodzą... Znowu dwóch mało zwrotnych kloców na środku obrony. Wojtkowiak na lewej... Waldek robi wszystko, by strzelenie 3 bramek nie wystarczyło w tym meczu nawet do remisu...Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 06:46 PM
Post: #992
RE: Piłka nożna ogólnie
A jakbyś zestawił obronę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 06:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2013 06:56 PM przez kubala1122331.)
Post: #993
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie znam dokładnie kadry jaką Waldek powołał, bo teraz mam utrudniony dostęp do internetu, ale nie powinno grać obok siebie dwóch środkowych obrońców o identycznej charakterystyce. Wysocy, dobrzy głową, ale bardzo słabo zwrotni i przy podaniach po ziemi i akcjach pozycyjnych całkowicie zagubieni. Ten Wojtkowiak, to ok, niech będzie, tutaj to kto by nie grał będzie źle. A w sumie prawonożny piłkarz może być przydatny przy kryciu Jarmolenki.
Zaraz odszukam pełną kadrę i zrobię swoje zestawienie.

A więc... Moja obrona:
Jędrzejczyk, Glik (Szukała - ciężko powiedzieć który obecnie lepiej się prezentuje, ale większe zaufanie mam do Glika), Rzeźniczak (ostatnio najlepszy chyba zawodnik Legii), Wojtkowiak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 07:22 PM
Post: #994
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś może jakimś cudem wyszarpiemy coś w tym meczu, ale na Wembley to z taką grą będzie rzeź.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:52 PM
Post: #995
RE: Piłka nożna ogólnie
No, ten tego... niespodzianki nie było ; )
ale przynajmniej im się chciało... zdecydowanie lepiej sie czuje niż po meczu z Ukrainą w Polsce czy z Mołdawią...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:19 PM
Post: #996
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja już nie mam siły do tej kadry. Jak zawsze miałem coś napisać na temat meczu, ale tym razem odpadam. Powiem tylko, że czuję się podobnie jak kiedyś Tomasz Wróbel po meczu z Cracovią...
Chciałbym, by trener Fornalik zachował swoje stanowisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:23 PM
Post: #997
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeden głupi błąd + brak skuteczności i mamy to co mamy. Mecz z Anglią chyba sobie odpuszczę...Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:27 PM
Post: #998
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj, ja też. Pierwszy mecz kadry od wielu lat, ale muszę sobie zrobić przerwę. Mam dość...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:30 PM
Post: #999
RE: Piłka nożna ogólnie
Ile przegrali ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2013 09:39 PM przez Pakman.)
Post: #1000
RE: Piłka nożna ogólnie
Od 2007 r. nie możemy pokonać nikogo poza San Marino w meczach o punkty na wyjeździe. To o czymś świadczy. Fornalik niestety, ale musi odejść. On nie ma pomysłu na ten zespół. Eksperymentalne ustawienia w najważniejszych meczach, coś tam próbują grać, ale tak naprawdę pod bramką rywala jest totalny burdel. Dramatyczna obrona. Wojtkowiak nawet nieźle się pokazywał, ale niestety taki błąd jaki mu się dziś przydarzył dyskwalifikuje go jako zawodowego piłkarza. Nie mam pojęcia co miał robić M. Lewandowski w pierwszym składzie ? Przecież to my musieliśmy ten mecz wygrać i trzeba było postawić na ofensywnie usposobionych zawodników.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości