Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-09-2013, 10:50 PM
Post: #941
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
Propsy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:49 PM
Post: #942
RE: Piłka nożna ogólnie
Real Madryt - Atletico Madryt 0-1
Super wynik. Po tym jak oszukali Elche w środę życzyłem przegranej Realowi. Jak ktoś kapitalnie napisał na TT:
MONEY - PASSION 0-1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 12:15 AM
Post: #943
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetnie zagrało Atletico Madryt, Real Ancelottiego jest słaby.Ten trener nie pasuje do tych zawodników, marnuje Ronaldo tak samo będzie z Bale.Sprzedaż Oezila to wielki błąd, przydał by się w dzisiejszym meczu.MOU mogł zostać, jest świetnym trenerem i pasował do stylu Realu.

W dzisiejszym meczu najlepiej zagrał człowiek MOU czyli Fabio Coentrão, temu zespołowi brakuje walki.Morata próbował coś zzrobić i to on stworzył największe zagrażenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 12:27 AM
Post: #944
RE: Piłka nożna ogólnie
Moim skromnym zdaniem, Oezil byłby bardziej wartościowym graczem dla Realu niż Bale, z tego względu, że nie ma teraz kto podawać piłek Benzemie i Ronaldo. Dla mnie Niemiec to jest piłkarz większego pokroju niż Iniesta. Więcej asystuje, więcej strzela.
Co do Ancelottiego. Poczekajmy, w PSG też nie szło mu na początku różowo, a kończył niemal jak bohater, omal nie ogrywając Barcy w LM. Co ma powiedzieć takie MU? Ci to dopiero start zaliczają...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:16 PM
Post: #945
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale Roma idzie. Wszyscy krzyczą Juve, Napoli, Milan czy Inter, a tu skromni Rzymianie biją wszystko co leci. Czyżby wreszcie odkryli przepis na magiczny napój Panoramixa?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:19 PM
Post: #946
RE: Piłka nożna ogólnie
Totti wiecznie mlody Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:26 PM
Post: #947
RE: Piłka nożna ogólnie
W naszej ekstraklasie po 10 kolejkach (no jeszcze dwa mecze do rozegrania) dla mnie największym zaskoczeniem jest postawa Wisły Kraków.
Przed sezonem niewielu na nią stawiało, wręcz wyśmiewano się z nowego trenera Białej Gwiazdy, a tu proszę jeszcze bez porażki.
Franek Smuda czyni cuda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:29 PM
Post: #948
RE: Piłka nożna ogólnie
Smuda to jest trener, który ma więcej szczęścia niż rozumu jak dla mnie. Ale drużynę fizycznie potrafi przygotowac nieźle, a na polską ligę to wystarcza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:42 PM
Post: #949
RE: Piłka nożna ogólnie
Wisła nie zachwyca. Ma masę szczęścia, zagrała w tym sezonie jeden naprawdę świetny mecz, ten z Lechem. Mam wrażenie, że prędzej niż później się to smudowe eldorado skończy.
Dla mnie największą sensacją ligi jest Pogoń Szczecin. Sorry, ale jeśli ktoś by mi powiedział, że po 10 kolejkach będą wiceliderem, wyśmiał bym go. Pewny kandydat do gry w strefie spadkowej gra naprawdę nieźle. Zaskakuje też Lechia Gdańsk, jednak mniej od Pogoni oraz Górnik Zabrze.
Ja bym wyróżnił kilka zespołów in minus. Lech Poznań, który pałęta się gdzieś w środku tabeli, tak samo Śląsk. Jednak ja jestem zaskoczony słabą postawą bydgoskiego Zawiszy. Spodziewałem się, że to będzie czarny koń rozgrywek, a na razie cieniuje, choć powoli zaczyna grać tak jak tego od niego oczekiwałem. Kolejną niespodzianką jest dla mnie również Podbeskidzie, które popełnia błędy z zeszłego sezonu, a tym razem nie muszą mieć takiej masy szczęścia jak rok temu.
Inni raczej w normie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 08:46 PM
Post: #950
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam wierzę w Zawisze Tongue Mimo ,że nie jaram się piłką to cieszę się ,że w Bydgoszczy mamy ekstraklasę Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości