Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-08-2013, 01:24 AM
Post: #671
RE: Piłka nożna ogólnie
http://ekstraklasa.net/kibice-slaska-wro...um=twitter

Jeśli to prawda, to Sevilla powinna wylecieć z pucharów na długie lata. Sorry, ale jeśli za tatuaż na plecach i jakąś flagę zamykamy pół stadionu, to tutaj powinniśmy wykluczyć klub z rozgrywek, albo nawet całą federację, by kara była proporcjonalna. Ale znając życie po wpłynięciu gotówki od Hiszpanii, sprawa zostanie wyciszona...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 06:16 AM
Post: #672
RE: Piłka nożna ogólnie
Kurwa.. To juz Hiszpanie naszych biją..
@kubala
Sevilla ma odpowiadać za bandytów z nożami? Gdyby to się na stadionie działo to ok ale na ulicy to już klub za nikogo nie odpowiada.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 06:57 AM
Post: #673
RE: Piłka nożna ogólnie
(23-08-2013 06:16 AM)Sander napisał(a):  Kurwa.. To juz Hiszpanie naszych biją..

To nie Hiszpanie, prawdopodobnie to była Cracovia...

Jeśli chodzi o sam mecz, to Śląsk zagrał fajnie w I połowie. Po wyrzuceniu Dudu nie było szans na utrzymanie korzystnego rezultatu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 07:01 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 07:07 AM przez kubala1122331.)
Post: #674
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale ktoś odpowiedzieć musi. Ciężko będzie znaleźć tą konkretną grupkę, jakieś sankcje być muszą, więc liczę, że UEFA jakieś stosowne kroki podejmie, choćby w celu zbadania sprawy. Poza stadionem czy na stadionie, to jednak byli ludzie, ktorzy prawdopodobnie później byli na meczu, są na stałe kibicami Sevilli. A jeśli, nie daj Boże, ktoś zginął, to sankcje powinny iść z każdej możliwej strony. Ot, tak dla przykładu.
Powiem szczerze, że po Hiszpanach takiego zachowania się nie spodziewałem.
Martin
To w takim razie cieszę się, że jestem kibicem swojego FC Pipidówka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 08:08 AM
Post: #675
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Kolejne fany poszły?
Ja od zawsze dziwiłem się zgodom honorowych ekip z nożownikami. Tak jak choćby Waszej z Wisłą. Niestety jeśli to była Craxa to głównie za kontakty z Sharksami Waszych pocięli.

@kubala
Klub nie może ponosić odpowiedzialności za ludzi działających poza stadionem. Od tego jest prawo by karać takich oprychów i to w nich trzeba uderzyć. Co ma do tego klub? Często poza barwami taki gość to nie ma nic wspólnego z danym klubem. Gdyby Breivik deklarował miłość do Rosenborga to po zamachach karałbyś klub z Trondheim?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 03:45 PM
Post: #676
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety wygląda na to, że to Sevilla Was skroiła @Martin. Chwalą się w necie waszymi flagami.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 03:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 04:37 PM przez Martin.)
Post: #677
RE: Piłka nożna ogólnie
(23-08-2013 08:08 AM)Sander napisał(a):  Kolejne fany poszły?
Ja od zawsze dziwiłem się zgodom honorowych ekip z nożownikami. Tak jak choćby Waszej z Wisłą. Niestety jeśli to była Craxa to głównie za kontakty z Sharksami Waszych pocięli.

@Sander
Jeśli chcesz pogadać na tematy kibicowskie to zapraszam na priv. Tutaj nie będę rozstrząsywał takich spraw.


Potwierdzają się wcześniejsze informacje o ataku na fanów Śląska przez kibiców Cracovii i GKS-u Tychy.
Kolejny atak to już sprawa kibiców Sewilli i to oni skroili flagi. O szczegółach już więcej nie pisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 05:14 PM
Post: #678
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Masz rację, ale to jednak coś innego. Jest różnica między grupą kibiców znajdującą się 100 km od stadionu, a grupą napadającą nieopodal stadionu do tego w barwach klubowych. Ale masz rację, klub nie może być ukarany, bo zajście nie na stadionie. Mam nadzieję jednak, że nie rozmyje się to po kościach i ktoś zostanie za to ukarany.

To mój ostatni post na temat spraw kibicowskich. Nie ma sensu dyskutować na tematy, na które nie mam dostatecznej wiedzy, tymbardziej, że są wśród nas eksperci od tych spraw. Będę pisał jedynie na tematy czysto piłkarskie, bo tu mam większe pojęcie i nie ukrywam interesują mnie zdecydowanie bardziej niż zgody, niezgody między kibicami. Myślałem, że jakiś głos zewnątrz, taki bardziej obiektywny, trochę rozrusza dyskusję, ale się przeliczyłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 05:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 05:56 PM przez Sander.)
Post: #679
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no wymiana poglądów to podstawa na forum.
Np sprawa z Wilnem pamiętna.
Ludzie którzy wówczas ten stadion demolowali to nie byli ludzie Żylety.
To bandyci, kryminaliści, ćpuny którzy przy okazji wyjazdu na Litwę zwęszyli świetną okazję do zrobienia rozruby. Oczywiście to byli Warszawiacy ale Legia była tu tylko podmiotem dającym fajną okazję do zrobienia dymu - tego co oni robią przez całe życie.
Żyleta zamknięta na rewanż po interwencji Polskiego MSZ..

'Taki mamy kraj, jaki potrafimy
zrobić, oddaj cześć wodzowi -
Niech żyje Kononowicz!'

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2013, 11:18 AM
Post: #680
RE: Piłka nożna ogólnie
Na rewanżowy mecz z FC Sewilla wyprzedano komplet wejściówek. Szykuje się zatem 40-tysięczna widownia, tym bardziej iż kibice Sewilli nie przyjadą do Wrocławia i od dziś sprzedawane są bilety również na sektor dla gości.

Czyżby bali się rewanżu? A taki by mieli gwarantowany.

Odnośnie zamknięcia Żylety to już pisałem, że to jest skandal przez duże S...taką mamy władze jaką mamy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 76 gości