Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-08-2013, 10:23 PM
Post: #661
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobry rezultat, tylko czekać na rewanż.Legia zagrała zdecydowanie lepiej niż z Norwegami, świetna 2 połowa i zasłużony remis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 10:31 PM
Post: #662
RE: Piłka nożna ogólnie
Steaua okazała się przeciętną drużyną do ruszenia.
LM o krok.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 11:43 PM
Post: #663
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja się jeszcze na LM nie nastawiam. Steaua jest groźna i solidna zwłaszcza z przodu. Widać tam potężny potencjał. Gorzej jest natomiast w obronie, Steaua przyciśnięta do muru gubi się nieprawdopodobnie, obrońcy biegają jak dzieci we mgle. Mam nadzieję, że Legia to we wtorek wykorzysta, bo jestem przekonany, że Rumuni coś strzelą.
Co do meczu, to jednak sporo szczęścia miała Legia, nie to żebym marudził, ale takie momenty jak te między 70 a 77 minutą są naprawdę niebezpieczne. Pierwsza połowa tragiczna, druga lepsza. Ale widać w Legii taką mądrośći wyrafinowanie taktyczne. Podobało mi się, że broniąc wyniku obrońcy potrafili rozzgrywać między sobą piłkę. Naprawdę uspokajało to całą napinkę na trybunach, uspokojało grę, a wkurzało Rumunów, którzy ciągle biegali bez piłki. Tych momentów kilka była, ale w Warszawie liczę na więcej spokojnej gry w środku pola. Co prawda zabija to widowisko, ale co tam, może nie paść żaden strzał na bramkę, a i tak może to być jeden z najpiękniejszych meczów w historii polskiej piłki klubowej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 08:50 AM
Post: #664
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetne porównanie z weszlo.com
Legia jak Gołota :

-Przed każdą walką popularnego
Andrew słyszeliśmy to samo.
Andrzej jeszcze nigdy nie był w
takiej formie. Andrzej w
sparingach demoluje rywali.
Andrzej rozrywa treningowe
worki samym spojrzeniem. A
potem Gołota wychodził na ring i
przez pierwszą rundę wyglądał
jak facet, który zabłądził, szedł
do kiosku po fajki, a trafił na
środek ringu. Legia
zdecydowanie choruje na
syndrom Gołoty i w pierwszych
minutach wygląda jak
oczadzona. Ani Molde nie było o
klasę lepszym zespołem od
warszawian, ani nie jest nim
Steaua, jednak przez długie
początkowe minuty trudno było
odnieść inne wrażenie. Legia ma
w pierwszych kwadransach
problemy z wymienieniem trzech
podań, na połowie rywali z piłką
jest równie sporadycznie co
Energetyk Rybnik w finale
Pucharu Polski, pod własną
bramką uskutecznia chaos,
słowem: słania się na linach z
niepewną gardą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 11:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2013 11:39 AM przez kubala1122331.)
Post: #665
RE: Piłka nożna ogólnie
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Radio-...aid=1112bc
weszlo.com przeprowadził ciekawą rozmowę z dyrektorem sportowym Malagi nt. transferu Pawłowskiego.

Jeśli wrócisz w czwartek do Hiszpanii bez certyfikatu, to…
Nie mam takiego planu.

Musisz to brać pod uwagę.
Chcę być optymistą, ale…

… ale nie masz powodów do optymizmu.
Ale jeśli nie dostanę certyfikatu, to zawodnik będzie musiał wrócić do Polski.

http://www.weszlo.com/news/16067-Nie_bed...certyfikat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 03:51 PM
Post: #666
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś wieczorem (21:30) Sewilla-Śląsk.

To że przed Śląskiem ciężkie zdanie to mało powiedziane. FC Sewilla to drużyna o klasę lepsza od Steauy, z którą grała wczoraj Legia.
Ja jednak jestem umiarkowanym optymistą i wierzę, że osiągniemy tam taki rezultat, który sprawi że losy awansu rozstrzygną się dopiero za tydzień we Wrocławiu.

W Śląsku pełna mobilizacja, zatem: HEJ ŚLĄSK !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 03:58 PM
Post: #667
RE: Piłka nożna ogólnie
Będzie ciężko, ale ja mam nadzieję, że będzie nieźle. Liczę, że Śląska nie sparaliżuje presja meczu, jego stawka, że nie cofną się do rozpaczliwej obrony, tylko zagrają otwarty futbol jak z Brugge. Wtedy będzie dużo bramek w jedną jak i w drugą bramkę. Największą bolączką Sevilli jest właśnie defensywa. Oby Śląsk to dzisiaj wykorzystał.

Mój typ: 3-2 dla Sevilli

Legię wczoraj trafiłemSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 06:41 PM
Post: #668
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,11...stok_.html

Pawłowski może zagrać z barcą, co do jagi to wyganiali chłopaka a teraz mają jakieś roszczenia.


Typuje świetny mecz, dużo walki i świetne kontry skrzydłąmi w wykonaniu śląska.2-1 dla Sevilli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 06:54 PM
Post: #669
RE: Piłka nożna ogólnie
3-1. Mam sentyment do Sevilli..
Fajnie by było jakby WKS zagrał w LE ale Sevilla to inny poziom, technika zawodników, kultura gry.. Zobaczymy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2013, 10:33 PM
Post: #670
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo dla Śląska za walkę, zaangażowanie. Mogłoby być lepiej, ale mając przeciwko sobie pajaca z gwizdkiem oraz genialnego Marina był bez szans. Ale prawda jest taka, że Sevilla musiała ten mecz wygrać. Łokcie Rakiticia, Navarro, kopanie po brzuchu jak przy drugiej bramce, czerwona kartka, choć w polu karnym już dwóch zawdników Śląska asekurowało, wykartkowanie Paixao na rewanż za strzał po gwizdku (z drugiej strony sędzia puścił dwa razy takie coś), puszczone niesportowe zachowanie Beto. Najlepiej widać było po schodzącym Stevanoviciu co robili Hiszpanie i to wszystko bez reakcji sędziego. Naprawdę brudas z Niemiec się postarał by Andaluzyjczycy mieli jak najłatwiej. Oczywiście nie zwalam winy za porażkę na sędziego, bo Sevilla to inny piłkarsko poziom, inne wyszkolenie techniczne inna kultura gry. Jednak Śląsk nie zasłużył na tak wysoką porażkę, bo naprawdę ambitnie walczyli i chwała im za to. Boli, że takiemu wielkiemu zespołowi jak Sevilla musi pomagać arbiter w starciu ze słabą ekipą z Polski.
Ogólnie dobry mecz, ale brzydzę się takiego sędziowania, więc nie będę tego meczu wspominał najlepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości