Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-08-2013, 04:25 PM
Post: #601
RE: Piłka nożna ogólnie
Oni przypisali chyba czyny Lecha - Legii. Bo o jakimkolwiek rasizmie podczas meczów z TNS nie ma mowy. Nie wiem co jest grane.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:27 PM
Post: #602
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale jak można pomylić kluby?! Czy tam ktokolwiek rozumny pracuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 04:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 04:28 PM przez Sander.)
Post: #603
RE: Piłka nożna ogólnie
- UEFA miała za złe flagi i
symbole jakie zawisły i pojawiły się w czasie meczu z TNS. Mimo, że wcześniej delegat nie miał do nich zastrzeżeń. Jeden z kibiców, który się rozebrał miał też niestosowny tatuaż. Słabe to, w świat idzie, że w Polsce są naziści i rasiści, a ja się z tym kompletnie nie zgadzam -
mówi prezes Legii Bogusław
Leśnodorski.
Cytat : Legia.net

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 08:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 08:39 PM przez Pakman.)
Post: #604
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsza połowa bardzo słaba, a drugi gol dla Duńczyków to już w ogóle brak słów... Nie wykluczam nawet utraty punktów w San Marino, tym bardziej, że Duńczycy wyraźnie grają używając nomenklatury kolarskiej: baja bongo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2013, 09:44 PM
Post: #605
RE: Piłka nożna ogólnie
(14-08-2013 08:36 PM)Pakman napisał(a):  Nie wykluczam nawet utraty punktów w San Marino

@Pakman
Pamiętaj, że mecz trwa 90 minut i warto z ocenami poczekać do końca. Po zwycięstwie 3:2 nad Danią nadal twierdzisz, że San Marino może nam urwać punkty???

Ważne, że Polska wreszcie wygrała z dobrą drużyną bo co by nie mówić to Dania to zawsze jest Dania - solidna firma.

Piłkarz meczu - Waldek Sobota.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 12:08 AM przez Splint3rPL.)
Post: #606
RE: Piłka nożna ogólnie
Proszę państwa, cud w Gdańsku! Reprezentacja Polski w piłce nożnej wygrała mecz!
Pierwsze 10 minut - super. Dwie ładne okazje, jedna wykorzystana. Myślałem, że nasi naprawdę zdominują Duńczyków. Ale Polacy postanowili zagrać bardziej niekonwencjonalnie nie wychodząc do końca pierwszej połowy ze swojej części boiska. Rozpaczliwa obrona, utrata dwóch bramek - po gwizdku kończącym pierwsze 45 minut spotkania doszedłem do wniosku, że w drugiej może być już tylko gorzej. Ale przeprowadzone przez Fornalika zmiany nieco naszą drużynę rozruszały. Potwierdziło się to, że gra dwoma defensywnymi pomocnikami to kiepskie rozwiązanie. Lepiej radziliśmy sobie, gdy Kaźmierczaka zmienił Zieliński. Nie zagrał może wybitnego spotkania, ale atakował, szukał gry i dało to efekt w postaci gola. W drugiej połowie nasz ofensywny potencjał się zwiększył i było widać tego efekty.
Plusy?
Waldemar Sobota - Póki co zaprezentował się najlepiej ze wszystkich przymierzanych na lewe skrzydło pomocników (Rybus, Grosicki, Mierzejewski, Kosecki).
Mateusz Klich - Debiut w reprezentacji rozpoczął od bramki. Potem trochę zniknął, ale zaliczył całkiem przyzwoity występ.
Piotr Zieliński - Strzelił bramkę, szukał gry, nie bał się wziąć na siebie odpowiedzialności. Myślę, że warto stawiać na tego zawodnika, bo niedługo może stanowić o sile naszej kadry. A sensownej alternatywy nie ma.
Minusy:
Dramatyczna defensywa. Rzadko widuje się drużynę, która zostawia rywalom tyle miejsca na swojej połowie. Brakuje agresywnego odbioru piłki, krycia, organizacji. Momentami Duńczycy mogliby odtańczyć między naszymi obrońcami oberka, walnąć setę, poprawić polonezem i strzelić bramkę. Szukała nie będzie stanowił o sile naszej defensywy. Postawiłbym raczej na Salamona.
Wojciech Szczęsny - Po raz kolejny wpuścił strzał z rzutu wolnego. Co prawda uderzenie było naprawdę precyzyjne, ale albo powinien inaczej ustawić mur, albo pilnować słupka, przy którym wpadła piłka. Przy stracie następnej bramki również nie zachował się najlepiej. Spóźnił się z interwencją. Podstawowym bramkarzem powinien być jednak Boruc. Wydaje mi się, że daje kolegom z drużyny więcej pewności.
Robert Lewandowski - Do chwili w której dostał żółtą kartkę nie wiedziałem, że w ogóle znajduje się na boisku. Totalnie niewidoczny, gdy już dostawał piłkę, to momentalnie się przewracał. Wiem, że rywale przeważnie ostro go traktują, ale Robert chyba jednak dodaje trochę od siebie. Szkoda, że nie potrafimy wykorzystać wielkiego potencjału tego napastnika.
No i niepokojące jest to, jak strasznie potrafimy oddać rywalom inicjatywę. Niemal całą pierwszą połowę spędziliśmy na swojej części boiska próbując od czasu do czasu nieśmiało zaatakować. Ataki te przeważnie kończyły się w okolicach środkowej linii boiska.
Fajnie, że wygraliśmy, ale nie powiem żeby był to dobry mecz w wykonaniu naszej reprezentacji.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 12:44 AM przez kubala1122331.)
Post: #607
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Aha, czyli ukarali Legię za to, że jakiś koleś miał niestosowny tatuaż? Ja pier****... Nie wiem też w czym rzecz, bo pamiętasz mecz Legii u siebie i piłkarzy TNS, którzy podziękowali Żylecie za doping. No ale trudno, musicie sobie poradzić bez tego sektora, nie macie wyjścia: )

Mecz Polaków z Duńczykami ciekawy, fajny, szybki. Powiem szczerze, że spodziewałem się nudnego widowiska, ale się na szczęście pomyliłem. W odróżnieniu od Irlandii sporo nam dał ten sprawdzian. Waldek wreszcie pokombinował ze składem, dał szansę młodym, którzy ją wykorzystali. Pierwsza połowa nie była taka tragiczna, pamiętam gorzej grającą tą reprezentację. Do 15 minuty graliśmy dobrze, taktycznie, ściśle w obronie, Po golu Eriksena coś pękło. Druga połowa z kolei nie była taka genialna. Przeprowadziliśmy dwie ciekawe akcje, ale jednak myślę, że stać nas na lepszą grę. Ciekawym pomysłem, być może wartym zagrania z Czarnogórą, było zagranie z 2 skrzydłowymi (Sobota, Kuba), 2 ofensywnymi (Klich, Zieliński) i napastnikiem. Widać było, że im więcej naszych wchodziło w pole karne tym większe było zagrożenie. Pamiętam nawet mecz z San Marino, gdzie sam Lewy walczył w polu karnym. Problemem jest za to obrona, Jędrzejczyk lepszy w ofensywie niż w defensywie, Szukała na początku strasznie niepewny, straty, złe wyprowadzenia, później już lepszy, Glik w miarę Ok, Wawrzyniak tragedia, ani nie włączał się do ofensywy, ani nie bronił. Nie wiem właściwie co on tam robił. Myślę, że jest przyszłość przed tą reprezentacją, bo mamy wielu młodych chłopaków potrafiących grać w piłkę. Klich, Sobota czy Zieliński pokazali dziś, że dortmundzkie trio nie musi być osamotnione w reprezentacji. Dodajmy do tego zawodników, którzy we wtorek pokonali Turcję 3-1, Milika (olbrzymi potencjał, świetne wyczucie piłki, zmysł strzelecki), B. Pawłowski (dla mnie polski geniusz, nie boi się dryblingów, szybki, dynamiczny, przebojowy, jak dla mnie lepsza wersja Kuby Błaszczykowskiego, choć dopiero w wersji beta), Wolski (wielki talent na zakręcie kariery), Wszołek (szybki, silny, przebojowy), Zyro, Chrapek, Linetty, Furman, Łukasik, Kamiński (dla mnie na dziś podstawowy reprezentacyjny obrońca, jego wyprowadzenia piłek i włączanie się do ofensywy na najwyższym poziomie światowym). Naprawdę mamy w czym wybierać i mam nadzieję, że chłopakom sodówa do główki nie strzeli, a prezesi i trenerzy PZPN tego nie spieprzą. Naprawdę, mamy młodych zawodników i tylko z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość.
Transfer Pawłowskiego do Malagi anulowany. Mój Boże, już się zaczyna niszczenie chłopakowi kariery...

Splinter
Akurat Szczęsny nie zawinił przy bramce. Strzał był genialny, a la Andrea Pirlo, a muru nie mógł inaczej ustawić, no chyba, że by miał trzymetrowych chłopów w murze. Są strzały, które po prostu są nie do obrony. Jeśli do kogoś można mieć pretensje to chyba do Szukały, bo głupio sfaulował, akcja groźna się nie zapowiadała, a wiedząc, że na przeciw ma takiego małego geniusza jak Eriksen (w FM 2012 najlepszy zawodnik w grzeTongue) powinien się opanować.
Lewy wreszcie pokazał dziś charakter, podobało mi się to kopnięcie za które dostał żółtą kartkę. Boiskowego bandytyzmu nie podzielam, ale nieraz trzeba pokazać, kto ma większe jaja. Podobało mi się również zachowanie Juliena Tadrowskiego, który sprzedał Turkowi klasycznego, pięknego liściaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 06:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2013 06:59 AM przez Pakman.)
Post: #608
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin

Tak, dalej tak twierdzę i bardzo dobra druga połowa tego nie zmieni. Zespół dalej gra słabo. Ten mecz pokazał, że należy stawiać na młodych. Kadra olimpijska jak widać dobrze sobie radzi ostatnio i Fornalik mógłby sprawdzić kogoś jeszcze. Zieliński na dużym plusie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 08:34 AM
Post: #609
RE: Piłka nożna ogólnie
@Pakman
Masz prawo tak myśleć, dla mnie pojedynek San Marino vs Polska, to mniej więcej tak jak starcie Wawrzyka z Powietkinem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-08-2013, 08:44 AM
Post: #610
RE: Piłka nożna ogólnie
Meczu nie widziałem, looknąłem sobie teraz bramki i pomijając fakt, że były ładne a Szczęsny nadal na wakacjach to ilość nowych twarzy bardzo miło mnie zaskoczyła. Brawo panie Waldku. Może Ci chłopcy coś ugrają w el. ME 2016 r. Bo o Brazylii już niestety nie ma co śnić.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości