Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-08-2013, 09:01 PM
Post: #581
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Mnie też średnio interesuje, no może poza Borussią, której kibicuję od dawna. Pamiętam czasy kiedy Borussia była na skraju bankructwa, grali w niej takie "gwiazdy" jak Hajnal czy Smolarek. Ale oglądanie Bundesligi sprawia mi czystą przyjemność: ) W walce bokserskiej też nie zawsze interesuje cię kto wygra, a jednak oglądaszTongue Inne ligi to tylko okazjonalnie patrzę, jakiś finał pucharu krajowego spojrzę. jutro np. Tarcza Wpólnoty w Anglii, w którym zagra mój ulubiony klub z Anglii i to wcale nie DiabłyTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2013 09:15 PM przez Martin.)
Post: #582
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-08-2013 09:01 PM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Mnie też średnio interesuje, no może poza Borussią, której kibicuję od dawna. Pamiętam czasy kiedy Borussia była na skraju bankructwa, grali w niej takie "gwiazdy" jak Hajnal czy Smolarek.

No to ja pamiętam Borussie jak grał Sammer, Moller, Reuter, Zorc, Ricken, Klos, Chapusiat, Kohler, Heinrich......to dopiero była drużyna.


Ja w ogóle nie mam ulubionych klubów zagranicznych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:16 PM
Post: #583
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja za młody jestem, żeby ich pamiętać, choć Chapusiata czy Kohlera jeszcze pamiętamTongue

Ten klub to Wigan AthleticTongue Zaimponowali mi tym, że od zawsze do końca walczyli o utrzymanie w lidze, nieraz w beznadziejnych sytuacjach. Nie jestem kibicem, jestem tylko zwykłym fanem, ale bardzo cieszyłem się jak pokonali Manchester City w Pucharze Anglii. No i właściciel klubu Dave Whelan. Jeden z najbogatszych Anglików, mógł zainwestować w leżący niedaleko WIgan, ManUtd, o co był przez 30 LAT! proszony. Jednak ważniejszy był klub z jego rodzinnego miasta. Czekał prawie 50 lat na jakiś sukces i na koniec życie się doczekał, choć mógł zdobywać tytuły setkami w ManU. Lubię takich pozytywnych ludziSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:25 PM
Post: #584
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś w plecy.
Jednak co do Ruchu to nie zapomnę tego 2:3 wówczas gdy Staruch sprzedał liścia Rzeźniczakowi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:31 PM
Post: #585
RE: Piłka nożna ogólnie
Zmiana lideraTongue Szkoda Legionistom początku drugiej połowy, gdzie stworzyli 3-4 setki. Lech jutro wygrywa i już traci do Legii praktycznie 2 punktyTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:34 PM
Post: #586
RE: Piłka nożna ogólnie
W związku z reformą ligi to będzie tracił tylko punkt.....jeśli oczywiście wygra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:37 PM
Post: #587
RE: Piłka nożna ogólnie
Ta reforma jest BEZNADZIEJNA.
W myśl zasady lepsze coś niż nic chyba ją w życie wprowadzili.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:41 PM
Post: #588
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Dwa punkty. Legia ma 9:2=4.5, ale zaokrąglają w górę, czyli 5, z kolei Lech 6:2=3.

Sander
Mi się ta reforma mimo swoich wad nawet podoba. Nie wyobrażam sobie w ekstraklasie 20 czy nawet 18 drużyn. A przecież chcieliśmy zaczynać ligę wcześniej i grać więcej meczy. Inaczej się nie dało. Dzięki temu, liga jest ciekawsza, ale bardziej niesprawiedliwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:44 PM
Post: #589
RE: Piłka nożna ogólnie
Wg mnie reforma jest fatalna.
Ja bym zwiększył ekstraklasę do 18 drużyn i byłyby 34 kolejki - tak jak kiedyś zresztą. A pomysł dzielenia ligi na dwie grupy i dzielenie punktów......dla mnie to porażka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2013, 09:53 PM
Post: #590
RE: Piłka nożna ogólnie
Trochę dziwne to na pewno, ale jakoś nie wyobrażam sobie dodatkowo Termalicy i Floty w E-klasie. Wystarczy już meczów typów Widzew - Zawisza, Ruch - Cracovia, a jeszcze męczyć się Flotą i innymi drużynami to nie byłoby dobre dla zdrowia psychicznego polskiego kibica.
No i przede wszystkim nudy na koniec sezonu, bo tak naprawdę 13 drużyn grało by o nic i meczów o stawkę byłoby max dwie w kolejce, a tak to każdy mecz ma jakąś wagę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości