Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-08-2013, 07:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 08:03 PM przez kubala1122331.)
Post: #551
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Ano, cała prawda. Najlepszym przykładem jest Zagłębie, gdzie w tonach ściąga się Czechów i Słowaków, którzy nie umieją kopnąć piłki, ale grają. I taki Adrian Błąd, mega utalentowany chłopak, nie zagra nawet minuty, bo przecież zagrać musi Jiri Bilek. Wiele jest takich przykładów. Podoba mi się natomiast Legia, która naprawdę stawia na młodych i taki obcokrajowiec musi być o wiele lepszy od Polaka by grał.
Oglądam Lecha i szkoda mi kibiców na stadionie. Naprawdę starają się, dopingują, ale gwiazdorkom nie chce się biegać. Cierpliwość kibica też kiedyś się skończy...

Mam nadzieję, że trener Rumak poda się do dymisji i zachowa trochę honoru, bo tak grającego Lecha to najstarsi kibice nie pamiętają. Drewniak nawet podać do najbliższego nie umie, dośrodkowania Możdżenia to dramat. Boli, że Żalgiris, którego gwiazdą jest niełapiący się w Polsce Biliński, jest od Lecha w dwumeczu po prostu lepszy.
Bydło z Wrocławia pokazuje klasę... Sorry, Martin, że tak piszę, ale jak można tak się zachowywać jak drużynie idzie. Tylko brakuje, aby sędzia przerwał mecz i dał walkowera Belgom...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 08:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 08:51 PM przez Sander.)
Post: #552
RE: Piłka nożna ogólnie
Jakby to ujął Arnold Boczek :
-kompromisacja..
Śląsk prowadzi do przerwy w Belgii! Brawo WKS.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 09:51 PM przez kubala1122331.)
Post: #553
RE: Piłka nożna ogólnie
BRAWO ŚLĄSK! WKS mnie zaskoczył. To nie był przypadkowy awans, dobra gra w obu meczach i sukces jest. Czekamy na jutrzejszego rywala i trzymamy kciuki by nie było to Udinese bądź SevillaTongue Miło się to oglądało, ale ja jako kibic Lecha, zapamiętam ten wieczór z kompromitacji Poznaniaków, no i tej emocjonującej końcówce, na której przeszedłem co najmniej trzy zawałySmile Spodziewałem się, że odpadnie Legia, byłem pewny, że Śląsk poleci, ale o Lecha byłem spokojny. Życie jest jednak przewrotne...
No i kibice Śląska się w pełni zrehabilitowali za początek. Super doping, zagłuszali Belgów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2013, 10:24 PM
Post: #554
RE: Piłka nożna ogólnie
Świetny mecz, a Sobota zagrał świetnie prawie jak CR7Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 09:02 AM
Post: #555
RE: Piłka nożna ogólnie
Sevilla FC (Hiszpania), Standard Liege (Belgia), Eintracht Frankfurt (Niemcy), FC Salzburg (Austria) i FC Nordsjaelland (Dania) - potencjalni rywale Śląska. Oby wylosowali Nordsjaelland...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 09:23 AM
Post: #556
RE: Piłka nożna ogólnie
Salzburg, Standard lub Nordsjaelland dla Śląska.
Celtic, Steaua lub Dinamo dla Legii.
Najbardziej marzą mi się Szkoci.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 09:39 AM
Post: #557
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak nie będzie Basel dla Legii i Sevilla dla Śląska to będzie można powalczyćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 10:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 11:28 AM przez Sander.)
Post: #558
RE: Piłka nożna ogólnie
Steaua i rewanż u siebie!
wp.pl

Rumuńskie media
komentują wynik losowania
IV rundy Ligi Mistrzów.
Dziennikarze najbardziej
obawiają się fanów mistrza
Polski. "Awans do fazy
grupowej rozstrzygnie się
na jednym z najgorętszych
stadionów w Europie"
Big Grin
"Pech Steauy,
wylosowała najgłośniejszego
przeciwnika" - pisze
największy rumuński
dziennik "Gazeta
Sporturilor". Portal
"realitatea.net" pisze, że
wylosowanie Legii to
"straszliwy pech" i że mistrz
Polski to markowy
przeciwnik.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 11:43 AM
Post: #559
RE: Piłka nożna ogólnie
Mają rację, bo Legia to najsilniejszy zespół z nierozstawionych. A dla Legii to też niezłe losowanie. Mogło być gorzej...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2013, 12:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 12:13 PM przez BESTIA.)
Post: #560
RE: Piłka nożna ogólnie
Okazało się, najgorszy rywal Sevilla
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości