Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-07-2013, 10:44 AM
Post: #501
RE: Piłka nożna ogólnie
Trzymamy kciuki w środę, oby powtórka ze SzczecinaTongue A Molde przegrało wczoraj w lidze 2-0...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-07-2013, 06:14 PM
Post: #502
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk ładnie w ciry zbiera, z czym do Brugge? Szkoda, że po pierwszym świetnym meczu Wrocławianie aż tak obniżyli loty... Powiem szczerze, że liczyłem, że są w stanie powalczyć może nawet o grupówkę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 03:52 PM
Post: #503
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Nie denerwuj się tak, w czwartek zobaczysz zupełnie inny Śląsk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-07-2013, 05:29 PM
Post: #504
RE: Piłka nożna ogólnie
Denerwować się nie denerwuje, bo są naprawdę w życiu bardziej stresujące rzeczy niż mecze piłkarskie i na pewno nie są one dla mnie powodem dla jakiegoś wielkiego stresu, choć powiem, że same one potrafią mnie nieźle wkurzyć i spowodować, że tracę panowanie nad sobąTongue Denerwować to się bym mógł, gdyby mi na rękach umierał człowiek, na pewno nie powodują tego mecze Śląska. Po prostu, nie powiem, zależy mi na tym, by polska piłka była jak najlepsza, bo siedzę już w tym z 10 lat, a posiedzę pewnie jeszcze ze 40 i liczyłem na Śląsk w kontekście fazy grupowej LE.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 05:33 PM
Post: #505
RE: Piłka nożna ogólnie
Solskjaer o dwumeczu z Legią dla legia.net :

- Interesuje nas tylko zwycięstwo,
remis nie będzie dobrym
wynikiem. Oglądaliśmy na żywo
dwa ostatnie spotkania Legii i
jesteśmy pod wrażeniem siły tej
drużyny. Legia jest silna nie tylko
na boisku, ma bardzo głośnych
kibiców, którzy siedzą za jedną z
bramek. Spodziewam się, że po
meczu w Warszawie nasz
bramkarz może lekko
niedosłyszeć. To jest tylko
dwumecz, nie będziemy
kalkulować i myśleć o tym, że w
lidze jesteśmy na czwartym
miejscu od końca, tuż nad strefą
spadkową. W sobotę
przegraliśmy mecz ligowy z
Lillestroem i piłkarze nie dali mi
powodu, bym nie zrobił zmian w
jedenastce. Zagrali słabo, ale
mam nadzieję, że w spotkaniach
z Legią nasze występy w Norwegii
nie będą miały znaczenia. W
ubiegłym roku warszawianie
rywalizowali z Rosenborgiem i
odpadli po wyrównanej walce.
Dziś zespół z Trondheim jest
liderem naszej ligi, a my daleko
za nim. Ale uważam, że dziś ma
mocniejszy zespół niż rok temu.
Legia bardzo dobrze zaczęła
sezon, wygrała cztery mecze i nie
mówcie, że Widzew jest bardzo
słaby, bo w styczniu przegraliśmy
z nim sparing 1:3.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 06:29 PM
Post: #506
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy jak będzie jutro. Oby było korzystnie, Legię stać na zwycięstwo.
A tymczasem już dziś hiper super mega mecz. Wprost nie mogę się doczekać, całe życie czekałem by obejrzeć ten mecz. Wierzę, że Lechia zmiażdży Barcę, zmasakruje amatorów z Barcelony o co postara się sam Lewon Hajrapetian. Leo Messi w porównaniu z Dudą czy Deleu jest nikim. Nie wspominając o Neymarze. Wysokie zwycięstwo Lechii jak dla mnie. A kurs 29.00 - panowie to jedyna taka szansa na wygranie kupy kasy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 06:36 PM
Post: #507
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala
Skąd ta krytyka i jazda z Lechii?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 06:52 PM
Post: #508
RE: Piłka nożna ogólnie
Śmiać mi się chce jak my siebie niepoważnie traktujemy. My kibice.
Przyjeżdża jedna z największych drużyn Europy. Ba świata. OK, ale czy to powód robić z tego sparingu (jeszcze raz: sparingu!) taki cyrk? Bezpośrednia transmisja telewizyjna, w stacjach radiowych od rana o tym gadają, że do Gdańska przyjechał Messi z kolegami.....żenada. Szanujmy się bardziej bo będą nas tak na zachodzie traktować jak traktują...
Mimo iż Lechia Gdańsk jest mi znacznie bliższa niż Legia czy Lech, to o wiele bardziej interesują mnie mecze właśnie drużyn z Warszawy i Poznania, które walczą o puchary i o poprawę polskiej piłki klubowej,a nie sparing z Barceloną...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 06:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2013 06:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #509
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie, nie krytyka Lechii. Lechię nawet lubię. Tylko wkur***mnie ten cały Supermecz. Wchodzi sobie człowiek na TT czy FB, by się czegoś dowiedzieć, a tu cała tablica zawalona wiadomościami o Lechia - Barcelona. Nie rozumiem tego. Gdyby Legia grała w LM z Barcą w fazie grupowej to owszem, też bym się jarał, ale to tylko SPARING. W Azji jest podobnie jak przyjeżdża MAnU czy Barca, ale, mój Boże, czy my dążymy do cywilizowanej piłki, czy do Malezji czy Indonezji? Mam wrażenie, że do tego drugiego. Sam mecz z Barcą, ok, fajna sprawa, frajda dla kibiców na stadionie, ale mam wrażenie, że jakby Legia grała w półfinale Ligi Mistrzów grała z Valencią to by się mniej o tym meczu mówiło. Jazda z Lechii nie, bo sam natknałem się na artykuł porównujący Deleu i Messiego z tytułem, że Deleu zatrzyma Messiego...
A tak w ogóle to sam obstawiłem 10 zł na zwycięstwo Lechii, mała szansa, ale i strata mała... a zysk sporyTongue
Brawo Martin, nie dajmy się ogłupićTongue Wolałem mecz Karabach - Piast niż to widowisko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2013, 07:26 PM
Post: #510
RE: Piłka nożna ogólnie
Lechia będzie grała o życie w tym sezonie, napastników brak a tu w trakcie sezonu Barca. Z 10 kolesiami z rezerw.. Rozumiem Azja. Tam warto reklamować się zachodnim potęgom. To ogromny rynek dający ogromną kasę i możliwości. Ale Polska?! Lechia?! Czego Barca tu szuka i kto im wykłada kasę za ten sparing?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości