Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-06-2013, 10:03 PM
Post: #361
RE: Piłka nożna ogólnie
http://quizy.przegladsportowy.pl/index.php?id_quiz=6

Quiz wydarzeń z bierzącego tygodnia. Chwalcie się jak dobrze jesteście zorientowaniP Ja podobno znakomicie 15/15, choć 1 pytanie strzelałemTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 10:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2013 10:26 PM przez Splint3rPL.)
Post: #362
RE: Piłka nożna ogólnie
13/15. Nie wiedziałem do jakiego klubu przeszedł Gikiewicz i kto będzie gwiazdą tegorocznego Tour The Pologne. Ale kilku odpowiedzi nie byłem pewny, fart : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2013, 10:40 PM
Post: #363
RE: Piłka nożna ogólnie
hehe... ja nie wiedziałem jakim wynikiem zakończył się mecz o Puchar Stanleya, ale że w hokeju padały wysokie wyniki to zaryzykowałem 3-2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2013, 06:14 PM
Post: #364
RE: Piłka nożna ogólnie
Bereś zostaje Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 10:47 AM
Post: #365
RE: Piłka nożna ogólnie
Dossa Junior w Legii. Twardy jak skała stoper kosztować będzie nieco ponad 0,5 mln euro i był transferowym priorytetem trenera Urbana.
Tak wiem wiem słaby i za drogi ale i tak się cieszę Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 01:45 PM
Post: #366
RE: Piłka nożna ogólnie
Wcale nie za drogiTongue Vrdoljak z tego co pamiętam przyszedł za 1 mln euro. A czy słaby? Nie wiem, zobaczę parę jego meczów ocenię, ale myślę, że jak sztab szkoleniowy go długo obserwował to pomyłki być nie może. Teraz obrona Legii wygląda już lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 11:54 PM
Post: #367
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie oglądam co prawda finału PK, ale na razie jestem zaskoczony wynikiem, bo spodziewałem się wyrównanego meczu i wyniku, a ten na razie zdecydowanie na korzyść południowych Amerykanów. No no, koniec hiszpańskiej tiki taki bardzo blisko? Bayern ją znokautował w LM, teraz na razie ciężko nokdaunuje Brazylia, czyżby ta formuła się już wyczerpała?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 11:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 12:03 PM przez BESTIA.)
Post: #368
RE: Piłka nożna ogólnie
Z tego co zauważyłem to brakowało Xabiego Alonso gdyby on grał na pewno było by lepiej w defensywie a i atak lepiej funkcjonuje.
Wiele czynników zaważyło o końcowym wyniku zmęczenie, zła taktyka, a także skłąd.Ręka Marcelo w pierwszej połowie, niewykorzystana 100% akcja gdzie Pedro strzelił za słabo i Luiz wyciągnął piłkę z lini bramkowej przy stanie 1-0.Ramos też zawalił karnego dziwi dlaczego on musiał strzelać inni zawodnicy Hisz. spuścili wzrok szacunek za odwagę ale za wykonanie...
Trzeba przyznać obrona Luiz i Silva jest chyba nawet lepsza niż Hiszpańska zagrali świetnie tak samo jak i cała Brazylia twardo i zdecydowanie.Iker mógł zrobić więcej w porównaniu do Cesara wypada blado.Środek obrony najsłabiej ze wszystkich stoperów zagrał Pique.Boki obrony Alba zgasł chyba przez brak sił Marcelo dość dobrze w ataku w obronie nie najgorzej.Arbeloa zawinił przy jednej bramce i VDB go zmienia za gościa który po wejściu od razu zawala bramkę.Szkoda dalej podsumowywać Hiszpania w każdej formacji była słabsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2013, 03:18 PM
Post: #369
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiem, że nie na temat, ale jako fan polskiego sportu, muszę to napisać. Janowicz - Kubot w ćwierćfinale Wimbledonu, największego turnieju tenisowego na świecie zagrają ze sobą! A to oznacza, że jeden z nich zagra w półfinale. Zapamiętajmy to, bo powtórki tego wydarzenia to możemy już nie dożyć...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 05:16 PM
Post: #370
RE: Piłka nożna ogólnie
Dwa wygrane mecze w dwóch różnych składach podczas Deyna Cup. Mi się to podobało i czekam na el. LM.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości