Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-06-2013, 02:03 AM
Post: #251
RE: Piłka nożna ogólnie
Najlepiej to iść drogą Borussii Dortmund, kupowania młodych, mega utalentowanych zawodników, potem ich sprzedawanie za grube miliony.
Co do Monaco to zapomniałeś jeszcze dopisać Jamesa Rodrigueza również z Porto, świetnego i młodego pomocnika, za którego + za Moutinho Porto dostało 70 mln euro. Mi osobiście nie podoba się takie budowanie drużyny. Jak ja kiedyś wielkim kibicem Man City byłem. Miałem sentyment, bo dorwałem numer PS z lat 80. i tam klub ten był ostatni w 3 lidze angielskiej. Kibicowałem im do czasu kupienia przez szejków kilku drogich zawodników. Sentyment niestety prysłSad A tak w ogole ciężko jest wyłapać jakiś konkretny news, bo wszędzie jest LewandowskiSmile Dzisiaj na fejsie. Cytuję: "Wielki transfer Monaco. Co z Lewandowskim?":) Okienko transferowe jest mega ciekawe (Rooney w Arsenalu?, przebudowa Wisły, wzmocnienia(?)Legii i Lecha), ale ciekawa jest też karuzela trenerska w Europie. Ciekawe kto będzie trenerem Realu? Kto poprowadzi Barcelonę? Czy Klopp zostanie w Borussii? Franek Smuda trenerem Wisły?
No ale teraz są wakacje i emocje czysto piłkarskie się kończą, to boli, ale na szczęście są też inne dyscypliny, równie ciekaweSmile Jutro gra VIVE Kielce, trwa Roland Garros, zbliża się Wimbledon, no i Liga Światowa. Dodając do tego ciekawe gale bokserskie, MMA, najblliższe trzy miesiące zapowiadają się smakowicieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:21 AM
Post: #252
RE: Piłka nożna ogólnie
Osobiście nie za bardzo śledzę polską ligę, bo oglądanie tego najzwyczajniej w świecie boli : ). Wzmocnienia jakieś będą, ale nasze kluby i tak pozostaną chłopcami do bicia w Europie. Gdy Lech ogrywał w LE Man City i Juventus, liczyłem że wreszcie mamy Europejskiego średniaka. Potem zaczęła się wyprzedaż i wszystko znowu oklapło. Teraz miałem nadzieję, że może Legia zbuduje mocny zespół. Jędrzejczyk już sprzedany, Koseckim też się podobno interesuje kilka klubów. Stępiński z Widzewa poszedł grać do Niemiec. Nie da się zbudować silnego składu sprzedając wszystkich dobrze rokujących na przyszłość zawodników. Z drugiej strony, jeśli zostaną, zmarnują sobie karierę. No i nie ma się co oszukiwać, na zachodzie po prostu lepiej płacą. Koło się zamyka.
A co do Realu to podobno poważnie przymierzają Juppa Heynckesa. Ja też jakoś odwracam się od zespołów, które budują swoją potęgę dzięki zagranicznym miliarderom. W jakiś sposób zabija to tradycję i historię.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:31 AM
Post: #253
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądanie polskiej ligi nie boli, ono cholernie śmieszySmile Nie mogę nigdzie znaleźć, ale jak przypomnę sobie mecz Zagłębie - Cracovia z zeszłego roku, czy Podbeskidzie - Piast z tego, to po prostu wiem za co kocham polską ligęSmile
Legia musi kogoś sprzedać, ale jeśli plany Legii wypaliłyby to wcale to zysk byłby na plus. Celeban nie jest dużo słabszy od Jędrzejczyka, Kosa ma podobno przejść do Atletico, ale może przyjść Wszołek czy Pawłowski, pewnie jacyś utalentowani z Fluminense.
W pucharach to ja się o Piasta boję. Jak chłopaki pojadą na Kazachstan to nie będzie co z nich zbieraćSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:39 AM
Post: #254
RE: Piłka nożna ogólnie
Jakiś czas temu czytałem wywiad z Wszołkiem, w którym stwierdził, że raczej będzie kontynuował karierę za granicą. Ale różnie to jeszcze może być.
Nasi już nie raz udowodnili, że Kazachstan to futbolowa potęga nie do przejścia. To po prostu wstyd, że ani jeden klub z tak dużego kraju jakim jest Polska nie może awansować do fazy grupowej LM.
Tak swoją drogą, to niedługo na sparing ma do nas przyjechać Barca. Najpierw mówiło się, że zagra z Wisłą, teraz że z Lechią. Jak Katalończycy zagrają nawet na 50% to naszym potrzebny będzie psycholog. Po takiej traumie jaką przeżyją naprawdę można się załamać.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 02:42 AM
Post: #255
RE: Piłka nożna ogólnie
Wszołkiem kluby zagraniczne interesowały się zimą, ale tę wiosnę miał beznadziejną, nie wiem czy ktoś go bedzie chciał.
O Lechię to bym się nie bał. Rasiak ostatnio w formie, gola za golem strzela, asystuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 08:41 AM
Post: #256
RE: Piłka nożna ogólnie
Idealny przykład marnotrawienia pieniędzy - zapraszanie Barcelony. Tylko po co? Jak brakuje biegania to niech sobie zrobią 90 mnutowy bieg przełajowy i będą mieli tyle samo z tego co z meczu z Katalończykami. Z tą różnicą , że Barca za taką wizytę to sobie gruby hajs policzy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 09:47 AM
Post: #257
RE: Piłka nożna ogólnie
Sebastian Mila zostaje w Śląsku!!!
Dla mnie jako kibica Śląska to fantastyczna wiadomość po tym jak w czwartek po meczu z Lechem się z nim "żegnaliśmy"...
Karuzela transferowa zaczyna się na dobre (zarówno w Polsce jak i w Europie) będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 10:29 AM
Post: #258
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale odchodzi Ćwielong do tego Kowalczyk...
Więc ciężko będzie w samych pucharach bo według mnie Pepe i Kowalczyk to obok Mili były najjaśniejsze punkty tej drużyny w tym sezonie. A przyjść ma jakiś Albańczyk znajomy Levego...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 10:36 AM
Post: #259
RE: Piłka nożna ogólnie
Ćwielong ma podobno jednak zostać. Gorzej z Kowalczykiem, bo to jednak kluczowy zawodnik Śląska jest/był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 11:04 AM
Post: #260
RE: Piłka nożna ogólnie
Moja Legia też póki co słabo. Wprawdzie odejście Choto, Żewłakowa i Ljuboi to niewielka strata bo i bez nich ta drużyna funkcjonuje a i finanse klubu odetchną po ich odejściu to już strata Jędzy czy ewentualnie Koseckiego (Valencia i Atletico się nim inetersują) to może być kłopot. No ale to dopiero początek okienka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości