Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-04-2013, 04:29 PM
Post: #171
RE: Piłka nożna ogólnie
W sumie się zgadzam z podsumowaniem,tylko że ja np. szans Malagi na podbicie Dortmundu nie widzę żadnych,BVB wygrało u siebie wszystko,Szachtar,Real,Man City,Ajax,Malagę też powiozą,zresztą powinni to już zrobić na La Rosaleda,mimo iż nie był to najlepszy mecz Dortmundczyków to jednak stworzyli sobie kilka naprawdę klarownych sytuacji.Będzie powtórka z Szachtara,3-0/3-1,tak to widzę.
Barca raczej u siebie nie polegnie ani nie zremisuje 3-3,sprawa dość prosta.
Bayern jeśli tylko nie rozpręży się jak w rewanżu z Arsenalem to przejdzie bez większych kłopotów.Juve to jednak wciąż zespół w budowie.
Real nie zostawił złudzeń dzielnym Turkom,ale i tak brawa dla nich,bo ostatnie lata były kiepskie na Ali Sami Yen,a tu jednak Ćwierćfinał,to nie byle co.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2013, 09:59 PM
Post: #172
RE: Piłka nożna ogólnie
Za nami meczyk Man Utd - Man City.
Zasłüżone zwycięstwo City , ciekawy mecz a w szczególności gra gości w pierwszej połowie United jakby nie bylo.
Persie trochę sie gubił z piłką pod nogami a Rooneyowi brakowało tego czegoś. Nie wiem co Fergi widzi w Giggsie. Gośc gra słabo a nawet fatalnie i niewiele brakuje mu do 1000meczu dla MU.
Przecież to nie początek 21 wieku gdzie Walijski Czarodziej wymiatał w pomocy.
Przed wejsciem Aguero na trybunach był wielki transparent "Aguero Noooooo" a tu nagle całkiem w stylu maradony wbija gola na 2:1 .

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2013, 10:27 PM
Post: #173
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądałem pierwsze 15 minut ale zrezygnowałem na rzecz filmu Ip ManTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2013, 09:49 PM
Post: #174
RE: Piłka nożna ogólnie
Piłka nożna jest piękna potwierdza to dzisiejszy mecz BvB z Malaga, szkoda mi Hiszpanów ale taka jest piłka nie zawsze lepszy wygrywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 05:13 AM
Post: #175
RE: Piłka nożna ogólnie
KurFa !! co za zawiech. Myślałem że Galata - Real dzisiaj. nosz ja pier...
a ograli ich u siebie 3-2.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 01:34 PM
Post: #176
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Co prawda meczu BVB nie widziałem,ale Ojciec mi mówił że to Niemcy byli ogólnie lepsi w tym spotkaniu i zasłużyli na awans.

Takie "cuda" jednak się zdarzają,po prostu gra się do końca.Myślę że to jeszcze bardziej scementuje tą drużynę,podnieść się w takich okolicznościach potrafią tylko wielkie drużyny.Młodość rządzi,najmłodsza kadrowo drużyna w pucharach dochodzi do półfinału LM.Nie trzeba było do tego setek milionów euro,taki sposób budowania drużyny najbardziej lubię.Ciekawe kiedy u nas zrozumieją że skauting + świetne bazy szkolenia młodzieży przynoszą nie mniejszy efekt niż głośne transfery.

Galata odpada z honorem,to drużyna po wielu przejściach,dopiero się odradza,tylko pytanie za sto punktów,jak ze stabilnością będzie? Bo to największa zmora klubów Tureckich,tam pieniędzy nie brakuje,ale konsekwencji.

Dziś pewnie Barca i Bayern dołączą do grona półfinalistów.
Mażą mi się pary: Bayern-Real i Barca-BVB-a to dla tego że chciałbym zobaczyć 2 mecze BVB z Barcą i mówiąc nieco szaleńczo,stawiałbym na Borussię.
W drugiej parze postawiłbym na Bayern choć wolałbym finał z Realem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 01:36 PM
Post: #177
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Dlaczego szkoda ? Mimo porażki przecież to Malaga ma półfinał a nie Borussia.
Ja już w opise po pierwszych ćwierćfinałach mówiłem że ten mecz właśnie tak może wyglądać bo Borussia sie niezbyt postarała na wyjeżdzie i było 0-0.

Mi bardziej szkoda jest Galaty i ich brak w półfinale będe jeszcze długo przeżywał.
Ciekawe jak sie dziś reszta pokarze . Planuje zobaczyć piłke Barcy choć to niełatwy wybór pomiędzy Bayernem a Juve.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 01:40 PM
Post: #178
RE: Piłka nożna ogólnie
RoyJonesJr
Jaka Malaga??? Przecież pierwszy mecz był bezbramkowy.Drugi 3-2,wiec sprawa jest prosta.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 01:45 PM
Post: #179
RE: Piłka nożna ogólnie
To ja już nie jarze.
Malaga zdobyła dwie bramki wyjazdowe..
Ja już sie może lepiej nie odzywam w tym dziale, :/

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 01:49 PM
Post: #180
RE: Piłka nożna ogólnie
RoyJonesJr
No coś dziś z tobą nie tak...hehe

Przecież bramki wyjazdowe mają znaczenie tylko i wyłącznie w momencie kiedy suma dwumeczu jest remisowa.Czyli jakby BVB zremisowało 2-2 to awans miałaby Malaga,a tak jest 3-2 i koniec historii.

A tak prywatnie to nie cierpię tego przepisu o bramkach wyjazdowych,remis to remis i należy się dogrywka,tak to powinno wyglądać.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości