Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-03-2013, 07:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 08:40 PM przez RSC-2.)
Post: #141
RE: Piłka nożna ogólnie
@Zioło

Jeszcze w kwestii którą poruszyłeś.
Nie napisałem ,że Ty jesteś nieudacznikiem.
Dokonałem jedynie pewnego porównania zjawisk
Ale jeżeli miałeś odczucia ,że napisałem to w Twoją stronę to Cię przepraszam.
Nie jest moim zamiarem obrażanie osoby , a raczej wykazanie jej absurdalnych poglądów.
Nie sądzę, abym przekroczył niedozwolone granice.

BMH także w moją stronę śle personalne uwagi.
Ma do mnie uraz za to co napisałem do niego w temacie o PeterManfredo.
Widzę jak szuka okazji aby się odgryźć. Nawet wie czy ja chodzę na mecze czy nie.
Jakaś wróżka z niego.
On także napisał na mój temat rzeczy których nie wie. Nie zna mnie i nie wie jak jest naprawdę.
Ale wymyśla sobie w stosunku do mnie jakieś tezy i je powiela.
Ale ja się nie obrażam. Niech sobie pisze byle merytorycznie .
Lubię gości którzy nie dają sobie w kaszę napluć. A BMH taki jest. I to mi się podoba.
To jest forum i trzeba mieć dystans do tego co ktoś na Twój temat pisze.
Widać, że zarówno Ty jak i BMH jesteście na mnie obrażeni i poruszyły was moje określenia.
Obydwu Was przepraszam .
Na mój temat możecie pisać , mnie to nie przeszkadza. Musicie tylko uważać , bo oddać potrafię z nawiązka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 08:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 08:16 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #142
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC-2
Nie no,po czym wnosisz że się na Ciebie obraziłem??? Napisałem tylko że trochę nie ładnie pisać o kimś kogo się kompletnie nie zna.Przecież normalnie z tobą piszę,Ty podajesz swoje racje,ja swoje,Żadnego obrażania się z mojej strony nie doświadczysz.Nie mamy 5 lat,a Ty nie zabrałeś mi łopatki w piaskownicy.Napisałem przecież że Luz.
I nie jestem z tych co będą pisać jakieś bzdety o Tobie,naprawdę nie bawią mnie forumowe dissy.

Co do nieudaczników to napisałeś że ludzie przekładający barwy klubowe nad standardy jego funkcjonowania to nieudacznicy,a przecież właśnie ja cały czas się do tego przyznaję.Ale nieistotne już.Było minęło.Może trochę to wyrwałem z kontekstu...Grunt że o czyś gadamy i podajemy jakieś argumenty.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 09:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2013 09:53 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #143
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale szkoda Arsenalu.. brak jednej paskudnej bramki.. 2:0 do przodu z Bayernem.
Brak Angielskich zespołów w ćwiercifinale - ładnie.

Ćwiercfinały jak nabardziej warte uwagi. Chciałbym zobaczyć tam mecz Realu z Bayernem i Galaty z Malagą (realna szanse na półfinał turków - choć nie tylko.)
Dobry byłby też meczos Borrussia-Juve bo chciałbym żeby lewy zaprezentował się tak dobrze że zainteresowanie Juve wzrosło by jeszcze bardziej niż dotychczas. Bo akurat Juventus jest jedynym dobrym wyjściem dla naszego napastnika.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 10:16 AM
Post: #144
RE: Piłka nożna ogólnie
Obecny Arsenal to atrapa tej drużyny z lat 2003-2010. Rosicky í Cazorla poziom naszej Ekstraklasy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 11:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2013 11:19 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #145
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobrze powiedziane.
Brakuje tej drużyny złożonej z Henry'ego , Piresa, Ljungberga ,Viery i chociażby Campbell'a.
Wegner zawsze tworzył z Arsenalu dobrą francuską potęge. dziś mu to nie wychodzi.
Bo mimo że jest tam kilku reprezentantów to nie grają tego samego. Kiedy Arsenal składał się z ówczesnej wtedy potęgi Francuskich reprezentantów to nawet jako reprezentacja byli lepsi w świeci niż teraz.
Myśle że finał LM 2006 był ich ostatnm na długi czas sukcesem w pucharach.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 11:33 AM
Post: #146
RE: Piłka nożna ogólnie
Fabregas,Van Persie,Clichy,Song,Adebayor - w dwa lata takich graczy stracili. Nie do zastąpienia na tę chwilę

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2013, 05:24 PM
Post: #147
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia w końcu zaskoczyła,Górnik coś słabiutko,Polonia przegrywa z bardzo przeciętną Jagą.Pytanie co pokaże Lech,chyba tylko on będzie się liczył w walce o Mistrza z Legią.Jednak mimo wszystko uważam że Legia jest mocniejsza kadrowo,ma jednak więcej klasowych graczy.No ale mój obiektywizm można kwestionować.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2013, 05:57 PM
Post: #148
RE: Piłka nożna ogólnie
W końcu po dwóch wpadkach Legia sie obudziła.
Polonia sie kruszy , chłopaki mają dość tyrania za frajer.
Szkoda że poziom 3 i 4 ligowego miejsca jest taki niski.
Właściwie w Polskiej piłce została tylko legia no i lech. Jak wisła cudem ustrzeli puchar i zagra w jakimś pucharze to będzie weselej niż ze śląskiem w ubiegłym roku.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2013, 06:53 PM
Post: #149
RE: Piłka nożna ogólnie
Polska piłka i europejskie puchary...ciekawe zagadnienie.Sam nie wiem co o tym sądzić.U nas to wyjątkowe sprawy są jak raz na 5 lat ktoś zagra w jakiejś zasadniczej fazie tych rozgrywek.Zresztą to grubsza rozprawka.Po prostu u nas system wartości zawodników jest wywrócony do góry nogami.U nas "łamaga" jest uważany za świetnego grajka pod warunkiem że jest to Stranieri. Dziwne to trochę,żeby Polak musiał udowadniać swoją wyższość nad grajkiem z zagranicy... to chore,powinno być odwrotnie.Po za tym większość klubów u nas myśli tylko i wyłącznie o obecnym sezonie,nie ma długofalowych inwestycji.Ile Polskich klubów ma jakąkolwiek sieć skautingu,ile klubów ma konkretną bazę treningową,ile ma szkółkę piłkarską??? Niewiele,przecież wiadomo że polskie kluby nie będą Realem czy Man Utd,nie mają też szejków w zarządzie,takie kluby muszą żyć ze sprzedaży graczy,ale żeby sprzedawać i zarabiać krocie to trzeba mieć skauting i szkółkę,bez tego ani rusz.Po prostu w Polsce mało kto buduje drużyny długofalowo,najlepiej dać niebotyczny kontrakt komuś kto od lat nic sobą nie reprezentuje(Blanco) i liczyć że nagle chłop się przełamie i zostanie zbawcą.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 02:38 PM
Post: #150
RE: Piłka nożna ogólnie
Wracam z pracy i wídzę to za co nie trawíę piłki reprezentacyjnej - kibice a na głowach koguty,rogi,brody,maski w biało czerwonych barwach. Idą na mecz czy bal Halloween?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości