Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-03-2013, 12:11 PM
Post: #131
RE: Piłka nożna ogólnie
Bayern to jest drużyna na finał a Arsenal w dodatku gra bez szczęsnego.
Arsne Wegner mimo długiej kariery na Highbury + Emirates chyba już cudów nie zdziała. Na selekcjonera go !

A Dorgba i Wesley są dopuszczeni do rozgrywek ? bo kurcze nie prześledziłem galaty w LM.

Milanowi na pewno brakowało takiego Balotellego w ataku. Ale takie przepisy..
właścowie potrzebowali jednej bramki.. Szkoda tej akcji sam sam wyleciało mi z głowy nazwisko tego młokosa..
Sensacją byłoby odpadnięcie barcy po fazie grupowej..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 02:25 PM
Post: #132
RE: Piłka nożna ogólnie
Mogą grać,Galata mocna jest

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 05:02 PM
Post: #133
RE: Piłka nożna ogólnie
@Zioło
Oczywiście ,że nie ma sensu ciagnąć tego tematu.

Ale padło z mojej strony konkretne pytanie i oczekiwałem konkretnej odpowiedzi. Krótkiej bez analizy.

No ale masz prawo nie odpowiadać na niewygodne pytania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 06:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 06:38 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #134
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC-2
Myślałem że odpowiedziałem na wszycho,ale jak nie to powtórz je,a ja krótko odpowiem.
Oka,już wiem o co pytałeś,więc krótko odpowiem.Transfery to nieodzowna część piłki klubowej i nikt nie kupuje se nimi miejsca w lidze ani nawet sukcesu.To część długofalowego procederu.Można być szejkiem i pompować niebotyczne sumy,a potem jedzie się/albo przyjeżdża takie BVB-którego wszystkie transfery z 3 lat nie wiem czy osiągają połowę tego co City daje za jednego piłkarza-i daje ci lekcję futbolu.Piłkarze przychodzą aby dopiero coś osiągnąć,zdobyć konkretne miejsce w lidze,muszą na to zapracować,wylać setki litrów potu.Wydanie nawet Miliarda euro nie gwarantuje utrzymania w lidze czy awansu do niej z niższego szczebla.
Po prostu,jakie miejsce zająłeś w poprzednim sezonie z takiego zaczynasz nowy,Polonia se kupiła miejsce w Ekstraklasie,nie wywalczyła go na boisku..Kupowanie se miejsca to droga na skróty,taki Cheat którego nie użyłbym nawet w Menegerze na kompie,więc za cholerę nie poprę takich zagrywek.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 06:39 PM
Post: #135
RE: Piłka nożna ogólnie
Uważasz ,że kupienie licencji jest nieetyczne ponieważ awans i miejsce w ekstraklasie należy wywalczyć w sposób sportowy a nie kupując za pieniądze.

Czy tak samo uważasz ,że kupowanie zawodników jest także nieetyczne ,ponieważ podobnie jak przy kupnie licencji jest to także swego rodzaju kupienie sukcesu poprzez wykupienie najlepszych zawodników.
Czy uważasz że zespoły powinny grać swoimi wychowankami?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Interesuje mnie odpowiedź tylko na to pytanie:
Jaka według Ciebie jest różnica pomiędzy kupieniem miejsca w lidze ,a kupieniem zawodników w celu osiągnięcia sukcesu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 06:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 06:41 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #136
RE: Piłka nożna ogólnie
Napisałem przed chwileczką.Więc odp. masz nad swoim postem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 06:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 06:49 PM przez RSC-2.)
Post: #137
RE: Piłka nożna ogólnie
Kupienie miejsca w ekstraklasie to tak samo nie jest żaden sukces ani żadna nobilitacja. Kupienie miejsca w lidze nie jest kupieniem sukcesu.
Na sukces czyli MP czy na grę w pucharach trzeba zapracować
A wiec analogia jest bardzo podobna.

Gdyby kupiono mistrzostwo Polski to wtedy przyznałbym Ci rację.
Dla wielu osób awans jest sukcesem. Dla mnie nie jest żadnym.
Gdy awansowaliśmy na MŚ czy ME twierdziłem ,ze niczego nie osiągnęliśmy.

[Pozostajemy w tej różnicy zdań każdy przy swoim]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 06:59 PM
Post: #138
RE: Piłka nożna ogólnie
Oka,Ty masz swoje zdanie,ja swoje i wszystko gra,tylko ja nie kumam po jakiego wała żeś wyskoczy z tymi nieudacznikami które to pośrednio biło do mnie,albo z moim życiem o którym nie możesz mieć zielonego pojęcia.Po za tym luz,po to są fora by dyskutować.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 07:10 PM
Post: #139
RE: Piłka nożna ogólnie
Zapewniam Cię ,że kupowanie miejsca w lidze i licencji jest w Polsce i także w Europie kwestią czasu.
Zresztą to handlowanie „uczestnictwem” już ma miejsce ale jest nieco „ukryte”
No bo czym jest sytuacja że z jednego kraju w LM gra cztery zespoły a z innego jeden i do tego musi przejść eliminacje. Te punkty za uczestnictwo to ukryta dyskryminacja .
Zrobiono tak dlatego ,że bogate kluby buntowały się i nie chciały grać ze słabymi traktując to jako „stratę czasu” Jest to nic innego jak ukryta forma uczestnictwa w LM za pieniądze. Tylko zrobiono to pod płaszczykiem sportowej rywalizacji w swoich ligach.

W niedługim czasie, gdy ligi staną się w 100% zawodowe nie będzie spadków i awansów.
W lidze UE będą grały tylko te kluby ,które będą w stanie posiadać budżet na odpowiednim poziomie.
To jest nieuchronne.
Podobnie w niedalekiej przyszłości ma wejść do KHL Gdańsk.
I wejdzie tam nie dlatego ,że awansował ,a dlatego ,że stać go na wykupienie licencji i posiada budżet na odpowiednim poziomie.
Gdy będzie to funkcjonowało na zasadach EBEL, MLS, NHL, KHL, NBA czyli bez awansów i spadków to nikomu nie przyjdzie do głowy powiedzieć że kupienie miejsca jest nieetyczne.
Skoro przyjęli to Austriacy, Rosjanie, Amerykanie Australijczycy ,Japończycy , to przyjmą i Polacy.
Jestem tego pewny ,bo innej drogi nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 07:25 PM
Post: #140
RE: Piłka nożna ogólnie
Sprawa Pucharów to jeszcze inna kwestia w której też mam własne zdanie.
Mianowicie ja jestem wielkim zwolennikiem starego systemu,czyli Puchar Europy tylko dla mistrzów swoich krajów,Puchar UEFA dla 2 i 3 miejsca i Puchar Zdobywców Pucharów wiadomo dla kogo.To były piękne czasy piłki za którymi tęsknię.Jeszcze zniósłbym efekt goli na wyjeździe,remis w dwumeczu to remis,nie ważne kto gdzie strzelił więcej bramek,dogrywka i karne.Nie ważne gdzie zmierza piłka,ja tylko wyrażam swoje zdanie jak ja bym chciał by było.Zresztą nie tylko piłka jest pokręcona,Boks jest o wiele bardziej pogmatwany,tu to dopiera są jajca.Promotorzy się nie lubią to nie dochodzi do walk ich zawodników ze sobą,wyobraź sobie że Uli Hoeness obraża się na Fiorentino Pereza i Bayern nie gra z Realem...to dopiero by było.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości