Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-03-2013, 05:49 PM
Post: #101
RE: Piłka nożna ogólnie
No i Polonia zgodnie z moimi przewidywaniami.
Zacznie się jazda w dół.
W tej Polonii to jest jednak jeden facet z jajami , któremu może udać się to wszystko utrzymać w rydzach do końca sezonu.

To Stokowiec.
Podoba mi się ten facet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 06:20 PM
Post: #102
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak,był teraz w Cafe Futbol,pozytywne wrażenie robi,zobaczymy co dalej,bo w końcu może się chłopaczkom odechcieć grać za darmoszkę.
W końcu wygrała Legia,choć mecz słabiutki.Ale i tak myślę że między Legią a Lechem rozegra się mistrzostwo,oni z czołówki są zdecydowanie najsilniejszą kadrowo dwójką.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 06:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 06:59 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #103
RE: Piłka nożna ogólnie
Pamiętam i tego Rasiaka za gry w grodzisku i tego Rasiaka z gry w Anglii.

Taa przeżywająca kryzys Wisła ograła Polonie.. miałem urochomić ten meczyk ale mi wyleciało z głowy po Widzewie ..
To i tak dziwne że klub w którym sie nie płaci zawodnikom gra taką ładną jesień.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 07:09 PM
Post: #104
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie tylko w Polonii nie płacą.
Ruch Chorzów do dzisiaj czeka na premie za wicemistrzostwo

Jest jeszcze kilka innych klubów.

A nikt ci tyle nie zapłaci ile obieca Ci Widzew.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 07:27 PM
Post: #105
RE: Piłka nożna ogólnie
Jakby tak popatrzeć to pewnie pół ligi zalega swoim piłkarzom.A ci zapierdzielają bo chcą się wypromować i odejść gdzieś gdzie płacą.Ale to nie może trwać w nieskończoność,w końcu się odechciewa.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 07:34 PM
Post: #106
RE: Piłka nożna ogólnie
Mają ostre sumy. Chyba nawet w tygodniku PN tydzień - dwa temu był art temu poświęcony.

Losy polonii są nieznane.. Myślę że chyba niebawem będzie powtórka ze sprzedaży licencji..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 07:48 PM
Post: #107
RE: Piłka nożna ogólnie
woglę te sprzedaże licencji i fuzje mnie załamują.Przecież tak po prawdzie to Polonia już nie istnieje,nie potrafili się podnieść po spadku i to de fakto Groclin Konwiktorski a nie Polonia.W ilu poważnych ligach takie akcje się odbywają,pamiętam jak Hertha spadała czy Eintracht w Niemczech,Monchengladbach,jakoś nie wykupowały licencji od Hoffenhaim czy Mainz.A przecież to zasłużone kluby w Niemczech.Kiedyś Fiorentina zdegradowana do 4 ligi też nie kupowała licencji od jakiś kopciuszków z serii A.Rangersi też nie kupili se licencji.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 08:39 PM
Post: #108
RE: Piłka nożna ogólnie
Kupowanie licencji jest powszechne w USA
W Europie też są przypadki fuzji i nie jest od tego wolna ,ani Anglia ,ani Niemcy.
Belgia i Austria są najbardziej znanymi przypadkami.

Ja osobiście nie widzę w tym nic złego.
Miejsce w lidze powinno być takim samym towarem jak istnienie klubu.
W Europie tradycje spadków i awansów są tak mocne ,że wielu kibiców nie dopuszcza innej opcji. Ale wyłamuje się z tych kanonów Rosja i tam na wzór USA zrezygnowano z tej zasady. Chodzi oczywiście o KHL bo w piłce jest po "europejsku".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 09:49 PM
Post: #109
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak jak Lech jest Amicą Wronki. Szacun dla Rangersów,wrócą i ta 4 liga będzie wspomnieniem míłości i wíerności barwom. Grają przy 40 tys.publiczności

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 09:34 AM
Post: #110
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
O ile dobrze pamiętam to z Amicą i Lechem było troszkę inaczej,mianowicie Lech wtedy nie musiał kupić se awansu.A to mnie boli najbardziej.
Też szanuję Rangersów,naprawdę mają wielkich fanów,ale i tak wolę Celtic.

RSC-2
Ale ja mówię o klubach znanych i w jakimś stopniu zasłużonych,nie obchodzi mnie USA,nie obchodzą mnie inne dyscypliny.Nie znam się zanadto na fuzjach,ale też nie słyszałem by jakieś szanowane się kluby Anglii czy Niemiec postępowały w ten sposób co np. Polonia.
Dla mnie kibicowanie nie polega na dopingowaniu drużyny odnoszącej sukcesy,kibicowanie to miłość barwom i tradycji.Spuściźnie.Zwykła zmiana herbu klubowego w Legii jaką burzę wywołało,tylko mogę się domyśleć co by było jakby legia spadła z ligi i kupiła se licencję np. Floty która by awansowała.Przecież Ł3 chyba by spłonęło.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości