Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-03-2019, 11:31 PM
Post: #6961
RE: Piłka nożna ogólnie
Górnik - Lech bez niespodzianki.. Ciekawe ile Nawałka
wytrzyma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2019, 12:55 AM
Post: #6962
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak szybko go nie wyrzucą, bo jednak odprawa byłaby gigantyczna.

Ogólnie Lech nie rozczarowuje. Jest słaby, ma skład maksymalnie na środek tabeli i taką pozycję zajmuje. Myślę, że obecnie Górnik Zabrze ma w swoim składzie o wiele więcej jakości. Przed nami jeszcze mecze z Lechią, Jagą czy Pogonią - jestem szczęśliwy, że nie dzielą w tym sezonie punktów po 30. kolejkach. A tak, utrzymanie raczej będzie, choć na "ósemkę" raczej nie ma co liczyć.

I nic się nie zmieni, jeżeli latem nie będzie naprawdę sensownej rewolucji. Nie wyobrażam sobie Lecha z Gajosem, Trałką, Janickim czy Vujadinoviciem odnoszącego sukcesu. Latem ostateczny sprawdzian dla Nawałki. Okaże się, czy przyszedł rzeczywiście coś zrobić czy zwyczajnie dla ładnej kasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2019, 08:55 AM
Post: #6963
RE: Piłka nożna ogólnie
Polska wygrała pierwszy mecz pod wodzą Brzęczka, 1:0 z Austrią.
Spotkanie oglądałem od 20-tej minuty więc ominął mnie początkowy szturm Austriaków, za to nie ominęła mnie co najwyżej letnia gra Polaków do przerwy. W drugiej połowie długo było lepiej, strzeliliśmy gola, ale sama końcówka (jak u Sulęckiego) popsuła mi odbiór meczu bo spokojnie mogło być 1:1 i trzeba przyznać, że wynik jest lepszy niż gra bo groźnych akcji zespoły miały po równo.
Jednak najważniejsze są punkty, a takie trudne mecze trzeba umieć wygrywać - za to brawa. O ile wolę Fabiańskiego w bramce to przyznam, że decyzja (mam nadzieje że nie została zmieniona) o ustaleniu wreszcie numeru jeden na pół roku z góry jest bardzo dobra i niech ten Wojtek już broni. Byle jak wczoraj.
Nie podobał mi się Frankowski - dla mnie pół poziomu niżej niż większość naszej reprezentacji, widać że jednak trochę mu brakuje. Przede wszystkim spokoju i szerszego spojrzenia na boisko. Mały plusik dla Kędziory, który ewoluował przez cały mecz - średnio występ przeciętny, ale tendencja wzrostowa. Jeszcze doczepiłbym się Bereszyńskiego za akcję Janko w końcówce a tak to... super czad Wink
Dawno nie oglądało mi się naszej reprezentacji z taką przyjemnością, szczególnie w drugiej połowie gdzie się rozhulali i tworzyli sporo sytuacji. Warto dodać, że wiele z tego działo się po zejściu Zielińskiego co w teorii powinno utrudnić zadanie.

Za chwilę Łotwa, tak jak powiedział Lewandowski: koncentracja i zagranie dwóch dobrych meczy z rzędu bo pamiętamy, jak to było w przeszłości po pierwszym dobrym meczu. Brawo za podejście. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2019, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2019 10:49 PM przez Wietnam.)
Post: #6964
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale ten mecz z Łotwą to był dramat.. Gra taka sama
jak na mundialu czy nawet gorsza. Strach pomyśleć
jakby to była taka Anglia a nie Łotwa której Macedonia
wpakowała w pierwszej kolejce 3 bramki. Pierwsza
połowa pokaz. Izrael - Austria 4:2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 08:15 AM
Post: #6965
RE: Piłka nożna ogólnie
Wg mnie nie było tak źle, ale też daleki jestem od zachwytów. Podobała mi się ilość stwarzanych sytuacji bramkowych, mocny ciąg na bramkę, ofensywne nastawienie i szukanie różnych rozwiązań: był słupek i sam-na-sam Lewandowskiego w pierwszej połowie, trzy dobre strzały w drugiej zanim w ogóle strzeliliśmy bramkę.

In minus na pewno sam początek, gdzie Łotwa przeprowadzała akcje za akcję i całokształt, gdzie pozwoliliśmy Łotyszom oddać prawie dwa razy więcej strzałów niż Macedończycy, a to zgubienie krycia w drugiej połowie i jeden na jednego ze Szczęsnym mogło się naprawdę źle skończyć.

Takie mecze trzeba przecierpieć i wyciągnąć wnioski, cieszy samokrytyka i trzeźwe podejście do tematu Glika czy Pazdana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 02:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019 02:48 PM przez Wietnam.)
Post: #6966
RE: Piłka nożna ogólnie
Jasne , ale takich frajerów trzeba golić ostro
szczególnie z takim potencjałem w ataku mam
wrażenie że wczoraj Piątek z Lewym sobię trochę
przeszkadzali.

Łotwa w poprzednich eliminacjach dwa razy remisowała
z Andorą 0-0, w jednym z tych spotkań w pierwszej połowie
nie oddała ani jednego strzału. Jest to Słaby zespół spodziewałem łatwego meczu, a nie tylu niecelnych
podań, mamy szczęście że Łotysze w drugiej połowie
nie wykorzystali tej znakomitej okazji gdy napastnik
spartolił strzał.

Jest dużo do poprawy, w czerwcu tak tak ciężcy rywale
jak dla nas już dawno się z tym pogodziłem, Macedonia
szczególnie na wyjeździe i nieobliczalny Izrael który ładował
wczoraj Austrii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2019, 12:27 PM
Post: #6967
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawałka zwolniony po wcześniejszym remisie Lecha
z Koroną, tymczasowym Żuraw. Oj ciężkie czasy dla
Lecha, trzy mecz do końca rundy a oni drżą o awans
do ósemki. Rutkowski sam powinien zostać zwolniony
ale się nie da go zwolnić Tongue powinni znaleźć jakiegoś
dobrego trenera zza granicy, najlepiej poszukać w
drugiej bundeslidze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2019, 04:44 PM
Post: #6968
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawałka juź pluje sb w twarz , że połasił się na kasę i wybrał Lecha. Cały prestiż naszarpnięty przez występ na Mundialu poszedł się je..ć. Mógł sb pójsc na spokojnie do Chin , a teraz nie wiadomo czy będą tam go chcieli. Mamy aktualnie myśl trenerską jak i poziom ekstraklasy. A więc marny. Jedynym Polakiem, który ma jakąś remomę poza granicami jest Kasperczak głównie w Afryce,ale też we Francji coś działał.Jendak remomę wyrobił jeszcze gdy poziom ekstraklasy był całkiem przyzowity. Ostatnim polskim trenerem, który próbował czegos za granicą był Probierz i niewiele z tego wynikło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2019, 07:37 PM
Post: #6969
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale Wisła ładnie dziś pojechała, piękny doping
i skuteczna gra, ciekawe czy po Nawałce poleci też
"Se"-Pinto" czy daje mu czas Lok do środy i meczu
z Jagą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2019, 07:13 PM
Post: #6970
RE: Piłka nożna ogólnie
Obejrzałem sobie półfinał Pucharu Polski Raków - Lechia i jestem przerażony sędziowaniem w tym spotkaniu. Jak kibicuję Lechii w walce o mistrzostwo Polski, tak tutaj zostali wciągnięci za uszy przez sędziego Marciniaka. Katastrofa. "Sędzia zadaniowy" - pewnie dlatego zaszedł tak wysoko w swojej karierze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości