Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-03-2018, 10:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2018 10:24 PM przez Wietnam.)
Post: #6241
RE: Piłka nożna ogólnie
Odszczekuje śmianie się ze zmian Allegriego Tongue

Jak to się skończy 1:2 dla Juve, to kuźwa dlaczego
nie poszłem z rana do buka ... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2018, 10:45 PM
Post: #6242
RE: Piłka nożna ogólnie
Co za mecz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2018, 10:52 PM
Post: #6243
RE: Piłka nożna ogólnie
Kapitalne emocję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2018, 10:42 AM
Post: #6244
RE: Piłka nożna ogólnie
Swoją drogą ćwierćfinały zapowiadają się miodnie, poza zwycięzcą rywalizacji Szachtar - Roma, to nie chciałbym wylosować żadnej innej drużyny na tym etapie rozgrywek. Dawno nie miałem poczucia tak wyrównanej stawki (niezależnie czy awansuje Manchester, Sewilla, Chelsea czy Barcelona bo o Bayern jestem spokojny).

No i wczoraj było takie zderzenie nowego (PSG, Tottenham) ze starym (Juventus, Real). I jeszcze starzy się wybronili.

Cieszy mnie gra Liverpoolu, oprócz York City to mój ulubiony klub z Wysp i miło się ogląda ich na takim szczeblu rozgrywek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2018, 10:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2018 10:07 PM przez Wietnam.)
Post: #6245
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli Manu awansuje a jestem przekonany że tak będzie ponieważ rewanż będzie na Old Trafford
u siebie gramy dużo lepszą piłkę niż na wyjeździe, wygrana z Chelsea 2:1 w przed ostatniej kolejce.

Chciałbym trafić na Juve w ćwierćfinale bo to zajebisty klasyk , zza najlepszych czasów Ligi mistrzów.

(08-03-2018 10:42 AM)Gogolius napisał(a):  No i wczoraj było takie zderzenie nowego (PSG, Tottenham) ze starym (Juventus, Real). I jeszcze starzy się wybronili.

Wybronili się wielkim doświadczeniem w lidze mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2018, 10:27 AM
Post: #6246
RE: Piłka nożna ogólnie
Drużyna-mem jaką jest w ostatnich tygodniach Arsenal, zmierzyła się z będącym w bardzo dobrej formie Milanem (który nie przegrał jeszcze w tym roku). Mecz we Włoszech. 2:0 dla Arsenalu.
This is futbol Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2018, 02:30 PM
Post: #6247
RE: Piłka nożna ogólnie
Trzeba jednak przyznać że Arsenal zagrał wczoraj
bardzo dobrze, inaczej niż w lidze. Szkoda porażki
Milanu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2018, 03:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2018 03:41 PM przez Wietnam.)
Post: #6248
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest kolejny już rezultat "Padaki" granej przez United.
Zwycięstwo przed chwilą z Liverpoolem 2:1.

Z taką grą jak dziś Sevilla zostanie zmiećiona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2018, 09:05 PM
Post: #6249
RE: Piłka nożna ogólnie
Rewelacyjny mecz Lecha dzisiaj, wygrana 5:1 nad będącą w wysokiej formie Jagiellonią to ostatnia rzecz, jakiej się dzisiaj spodziewałem. Na pewno najlepszy mecz pod kadencją Bjelicy, ale ja tam nie wpadam w hurraoptymizm. Bo to zwycięstwo jest nic nie warte samo w sobie. Oczywiście, może być początkiem wspaniałej serii Kolejorza, ale... nie musi. Przed Lechem trzy trudne spotkania w fazie zasadniczej. Ten wspaniały mecz będzie cokolwiek warty, jeśli pokonamy Lechię, Wisłę i Górnik Zabrze. A ciężko mi w to uwierzyć i boję się, że jak kibice zaczęli wierzyć w mistrzostwo, tak wyleczą się z niego już w piątek. Oby to nie był jednak jednorazowy wyskok, wtedy jeszcze może być ciekawie. Ale jest potrzebna seria zwycięstw, 5-6 spotkań z rzędu. Czy jest to możliwe? Tak. Ale jeśli zespół od pół roku nie może wygrać dwóch spotkań z rzędu, to ja sam nie wiem.
Znów duże kontrowersje sędziowskie. Nieuznana bramka dla Lecha na 1:1 chyba słusznie, natomiast tylko wtedy, jeśli sędzia odgwizdałby spalonego. Sędzia chyba jednak odgwizdał rękę Situma z czym już nie potrafię się zgodzić. Natomiast karnego na 3:1, moim zdaniem, nie było. Zawodnik Jagi miał rękę przy ciele + nie było to celowe zagranie. Naprawdę już nie wiem na podstawie jakiego przepisu, sędzia odgwizdał tutaj "jedenastkę".
Ale... Jaga walczyła o remis, może trzeba było ją przystopować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2018, 01:47 PM
Post: #6250
RE: Piłka nożna ogólnie
https://eurosport.interia.pl/raporty/rap...Id,2555846
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości