Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
17-03-2013, 09:32 PM
Post: #191
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Pytanie tylko, jak Haye by po tej przerwie od boksu wyglądał, bo na to też trzeba wziąć poprawkę. I czy w ogóle będzie chciał walczyć z Władkiem, jak otwiera się coraz szerzej furtka, w której można wyciągnąć WBC bez walki z Kliczką Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:36 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #192
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Kandydatów na mistrza po Vitku jest już pełno.
Dopiero niedawno to sobie uświadomiłem ale jeszcze jakiś czas temu miałem nadzieje że uda się to Adamkowi. dziś usuwam go w cień.
Są nazwiska które tylko czają aż WBC zostanie zwakowane a oni ruszą po swoje.

Haye myślę że zechciałbym zawalczyć z Władem a dobre sianko by pewnie tylko pomogło w decyzji.
Musi sobie wbić do głowy że jest potrzebny dzisiejszej wadze ciężkiej.

Haye wie o sobie dużo i wie jak dojść do optymalnej formy i wcale nie potrzebuje walk na przetarcie czy cuś.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 11:35 AM
Post: #193
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Pojawił się oficjalnie temat walki Adamek - Włodarczyk, którą już sporo wcześniej sugerowałem jako bardzo dobrą opcję pod względem finansowym dla obu bokserów. Podobno Diablo chce tej walki, ale Adamek nie. Jego sprawa i jego decyzja, ale jestem przekonany, że korzystniejszej oferty nie znajdzie ani w USA, ani w Polsce, ani gdziekolwiek indziej. To byłby w Polsce prawdziwy hicior. Za coś takiego byłbym gotów zapłacić ppv bez wahania i pewnie wielu kibiców boksu też.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 11:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 11:43 AM przez Sander.)
Post: #194
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Zdecydowanie się zgadzam z kolegą @Hugo.
Włodarczyk wręcz marzy o większej wypłacie a Adamek nie musi marzyć bo ma to w genach od początku kariery Wink
Jak dla mnie sportowo,finansowo i marketingowo w Polsce-HIT.
Wypowiedź Tomasza z bokser.org:
"- Wielu fanów boksu ma mi za złe, że pobiłem starszego Andrzeja Gołotę. I trochę niesmak po tej walce pozostał, więc nie myślę o rodakach. Jest tylu pięściarzy na świecie, znakomitych, że jest w kim wybierać i walczyć o najwyższe cele - mówi Adamek."

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:28 PM
Post: #195
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Chyba nigdy nei dojdzie do walki Adamek vs Haye Sad A mogloby byc ciekawie, wiem, ze zwyciezylby Haye bo to wysmienity bokser, ale moglaby byc ciekawa walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 11:39 AM
Post: #196
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Konkurencyjny portal już podał nazwisko boksera, który ma przynieść Adamkowi większy hajs niż Pulew. Jest to niejaki Joe Hanks o osiągnięciach zbliżonych do Szpilki.

- Ej, wiesz z kim będzie Adamek tera walczył? Z Hanksem!
- Znaczy z tym Forrestem Hanksem?
- Nie, to przeca aktor. Z Dżonatanem Hanksem!
- Aaa... to ten co Miczela pobił. No to groźnych rywali Tomek dobiera...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 12:02 PM
Post: #197
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Kto dla Adamka? Jakis leszcz pokroju Grano lub Hanksa. Ten gruchot już daleko nie zajedzie, najwyżej na złomowisko lub śmietnik historii. "Walka z Pulewem jest nieatrakcyjna finansowo" hahahahahahaha

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 12:55 PM
Post: #198
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@ManagerSilnego
Te Kondera, Grano czy Hanks to solidny średniacy. Ten pierwszy doświadczony, wysoko w rankingu WBC, natomiast Hanks posiada świetne warunki fizyczne, w dodatku jest niepokonany. Obie te walki byłyby ciekawe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 01:01 PM
Post: #199
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@ADFPL
Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 01:04 PM
Post: #200
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
No ten cały Hanks to ma niezłych asiorów na rozkładzie,co prawda nie widziałem go w akcji,ale lepszych rywali na rozkładzie ma Wawrzyk.Grano też mnie nie bawi,gość dostał 2 czasówki od waciaków jak na ciężką.Ale z dwojga złego już wolę chyba Grano.
Ciekawe czy pejperwiu?

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości