Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
10-03-2013, 01:03 PM
Post: #151
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Ja się obawiam że to może być jakiś Walkerowaty Toney.
Choć mam też nadzieję na kogoś z 15tki WBC.
Dochodzi mi teraz coś do głowy.. Wierząc nie wierząc Adamkowi mówił coś o walce w polsce... Może Wawrzyk który zamyka 15tke WBC ?
A jak wiadomo chyba ten pas ma Tomek teraz w głowie.
Choć walka z Kubratem w Rankingu WBC też by ujmą nie była bo Pulew jest 7.
Moje typy na przyszłych rywali Adamka :
1. Banks
2. Wawrzyk
3. Lawrance (wysoko notowany w WBC , łatwy cel)

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:08 PM
Post: #152
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Po ostatnim wywiadzie widzę tylko jedną kandydaturę...Diablo.
A i droga po pas WBC była by krótka w myśl zasad WBC co do walki mistrza niższej dywizji z mistrzem wyższej.

A poważnie to z Banksem bym go zobaczył raz jeszcze.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:10 PM
Post: #153
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@RoyJonesJr
Adamek mówił o walce w Polsce, ale nic o tym, że jego przeciwnikiem miałby być Polak! a Włodarczyk z Tomkiem nie zawalczy bo to przekreśli jego szansę na walkę o pas WBC w HW z Kliczką...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 01:14 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #154
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Już kiedyś pisałem że Adamek mógłby dać serie rewanży . Za ten czyn zyskał by zapewne sporo w oczach kibiców.
Wyobraź to sobie :
Adamek - Banks II - Walka o stopień pretendenta do WBC (mowa tu o czasie gdy Vito odejdzie z boksu)
Adamek - Arreola II - Walka o pas WBC (o ile Vitek by odszedł a ten uporał by się ze Stiverne)
Adamek - Cunninghan III - Rewanż za poprzedną walka. Pewne zwycięstwo i piękne zakończenie kariery.
Niestety to jest mało realne . A szkoda bo ja już mam wizje tego co własnie napisałem.

(10-03-2013 01:10 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @RoyJonesJr
Adamek mówił o walce w Polsce, ale nic o tym, że jego przeciwnikiem miałby być Polak! a Włodarczyk z Tomkiem nie zawalczy bo to przekreśli jego szansę na walkę o pas WBC w HW z Kliczką...

A kto Ci przyjedzie za Adamkiem do polski ?? Riddick Bowe chyba. Po wałku na Cunnie nikt sie nie zgodzi przyjechać na teren Adamka ! to samobójstwo !

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:19 PM
Post: #155
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Walka z Sosnowskim w Poslce tez by sie dobrze sprzedala-to jezeli chodzi o szybki hajs, i przypomnienie sie rodakom w "bratobojczej" walce. Ja mam tylko nadzieje, ze Tomasz bedzie rownie ambitny w swoich planach na przyszle walki, jak to jakis czas temu zapowiadal.
Tak, Banks jak dla mnie bylby calkiem oka, choc rownie chetnie zobaczylbym Gorala z Chisora-to takie bardziej realne walki. Gdybym wyrzucic realizm do kosza, to zdecydowanie najchetniej widzialbym Adamka z Haye, Abdusalamovem, lub wlasnie z Pulewem, ktoremu zycze jak najszybszej walki o pas, bo Bulgar jak dla mnie ma papiery by zagrozic Wladkowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:26 PM
Post: #156
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@RoyJonesJr
Obawiam się, że tymi rewanżami Adamek tylko sobie zaszkodzi bo albo będzie wygrywał kontrowersyjnie albo... przegrywał. Tym samym nikt nie będzie pamiętał już, że Adamek pięknie znokautował Banksa tylko wygrał z nim w kontrowersyjnych okolicznościach lub przegrał. Tak samo zresztą jest z jego walką z Cunninghamem. Za kilka lat ludziom utkwi w głowie tylko to, że Adamek z nim przegrał a nie to, że w ich pierwszej walce Tomek posłał Steve'ego 3 razy na deski i zdobył mistrza świata CW. Jednak tak czy inaczej to jedyna możliwa droga do walki o pas WBC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2013 01:30 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #157
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
"Nie kusi mnie żona, nie kusi mnie kolega, tylko kusi on. Dlatego uważam, że jeśli przestanę się modlić, to będzie po mnie, bo on tylko czyha na to"


Powinieneś iśc do kościoła Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Sosna po takiej wpadce i "wypadce" na prizerze byłby kpiną jako rywal Adamka. Niech poleci z kimś klasowym.
Z Chisorą ? ulala. jeszcze świeży pretendent można powiedzieć. Jeżeli pokonałby Adamka -wróciłby do gry jeżeli by przegrał- wypadł by na zawsze.
Nie mam już pomysłu na przyszłego rywala.

AdamekFightPL
Jak nie rewanże , nie walka z Pulevem to co on tu jeszcze robi ? wybacz ale ja nie chce go oglądać z jakąś christną Aguilera albo Walkerem z którym nie daj Boże siądzie na dupie.
Ty jak zagorzały fan tym bardziej nie powinieneś chcieć.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 01:44 PM
Post: #158
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@RoyJonesJR
Dlatego napisałem, że to jedyna droga do walki o pas. Każdą z tych walk chętnie obejrzę, ale obawiam się, że taki Arreola czy Banks mogą pokonać Adamka. Chociaż Adamek uważa, że jest jeszcze w stanie dać walkę jak chociażby ta z Arreolą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 02:50 PM
Post: #159
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Wydaje mi się że przeciwnikiem Adamka będzie jakiś farbowany Niemiec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 02:51 PM
Post: #160
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(10-03-2013 02:50 PM)RSC-2 napisał(a):  Wydaje mi się że przeciwnikiem Adamka będzie jakiś farbowany Niemiec.
Michalczewski? ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości