Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
06-03-2013, 03:45 PM
Post: #111
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
No ja już też nie wiem co myśleć to Tomaszu,kręci i kręci,ciekawe co wykręci,ale ja to czarno widzę.Już dawno przestałem mu kibicować,ale on konsekwentnie zwiększa moją niechęć do siebie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 06:22 PM
Post: #112
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adamkowi odbiło, tyle w temacie. Zmienia zdania niczym baba w ciąży... choć nie powiem... ma do tego prawo, ale nie ma co zwracać uwagi na jego ''doniesienia''. Trzeba czekać na oficjalne potwierdzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 08:40 PM
Post: #113
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Hmmm, ciekawa informacja. Adamek już nie należy do stajni Main Events. W takim razie dlaczego Duva pozwoliła zwałować Cunninghama skoro wiedziała, że to ostatnia walka Adamka dla jej grupy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 09:49 PM
Post: #114
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Też mnie ta informacja zaskoczyła. Przecież wcześniej walka z Kliczko miała być ostatnią walką Adamka pod skrzydłami Main Events. Potem coś wyszło, że jednak samemu ciężko itd. Adamek nie chciał długo czekać na kolejną walkę, był kontrakt z ME i niedługo potem walka z Aguilerą.

I tak jak gdyby nic Duva wystawiła Adamka do walki z Cunninghamem, wiedząc, że Adamek od niej odchodzi?

Coś mi tu nie gra...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 09:18 AM
Post: #115
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
To potwierdzone informacje? Jeśli tak to duże zaskoczenie. Ciekaw jestem z kim się zwiąże teraz Tomasz. Na pewno nie Don King,GBP... Może Floyd go skusi? Tongue I pytanie tutaj : jaki wpływ na odrzucenie oferty Puleva miało rozwiązanie umowy z ME?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 09:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2013 09:20 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #116
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Może KP i łatwa do uzgodnienia walka ze Szpilą ;p

Albo Silesia Boxing u Snary i gale na salach gimnastycznych.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 09:31 AM
Post: #117
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Dziwne... Adamek bez grupy promotorskiej... teraz może polegać jedynie na Las Vegas i Polsacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 11:35 AM
Post: #118
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Co się dziwić, grzywna w drodze za jazdę po pijaku, więc zaczął zaciskać pasa i w ramach oszczędności zrezygnował z rudej promotorki. Został mu już tylko Rzygi Rozjebalski, trener Łogeł i Kownacki za sparingpartnera (ha ha ha). Normalnie Dream Team. Rok 2013 będzie rokiem bardzo szczęśliwym, albowiem powiadam Wam, iż koniec Adamka jest bliski. Biada mu, po trzykroć biada! W końcu skończy się robienie szopki z wagi ciężkiej i wciskanie kitu tym mniej kumatym kibicom. Bokser, który nie potrafi gładko wygrać z jednorękim rywalem, powinien czym prędzej zmienić zawód i zacząć sprzedawać ciupagi na Krupówkach. Adamek był zawsze na maxa przereklamowany, a w HW to już masakra normalnie. Od początku to mówiłem.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 11:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2013 01:04 PM przez BMH.)
Post: #119
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(08-03-2013 11:35 AM)ManagerSilnego napisał(a):  Co się dziwić, grzywna w drodze za jazdę po pijaku, więc zaczął zaciskać pasa i w ramach oszczędności zrezygnował z rudej promotorki. Został mu już tylko Rzygi Rozjebalski, trener Łogeł i Kownacki za sparingpartnera (ha ha ha). Normalnie Dream Team. Rok 2013 będzie rokiem bardzo szczęśliwym, albowiem powiadam Wam, iż koniec Adamka jest bliski. Biada mu, po trzykroć biada! W końcu skończy się robienie szopki z wagi ciężkiej i wciskanie kitu tym mniej kumatym kibicom. Bokser, który nie potrafi gładko wygrać z jednorękim rywalem, powinien czym prędzej zmienić zawód i zacząć sprzedawać ciupagi na Krupówkach. Adamek był zawsze na maxa przereklamowany, a w HW to już masakra normalnie. Od początku to mówiłem.

Sorry za offtop
O kurde.. masz sile przebicia, i piszesz po mistrzowsku. Kazdy podobny post, bedzie z mojej strony nagradzany punktem w reputacji.Dawno sie tak nie usmialem.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 11:44 AM
Post: #120
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@ManagerSilnego
Urzekła mnie Twoja historia... na prawdę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości