Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
27-02-2013, 07:02 PM
Post: #101
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@RSC-2
Ale dlaczego zbieg okoliczności? dla mnie zbieg okoliczności to coś co dzieje się z przypadku. Natomiast jeżeli Adamek mówi otwarcie, że będzie chciał bić się o pas WBC to gdzie tu zbieg okoliczności?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:05 PM
Post: #102
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Chcieć to On sobie może.
Kto mu taką walkę da?
I dlaczego mam uwierzyć, że po następnej walce zawalczy o rankingowe miejsce skoro jedno już sobie odpuścił?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2013 07:36 PM przez RSC-2.)
Post: #103
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Pisząc, że Adamek ma szanse zdobyć mistrzostwo świata tylko w wyniku zbiegu okoliczności miałem na myśli sytuację gdy aktualny mistrz zwakuje ten tytuł, lub w czasie walki wydarzy się coś niespodziewanego np. kontuzja .
Może też wydarzyć się sytuacja ,że tytuł w wyniku „zbiegu okoliczności” w przyszłości dostanie się w ręce boksera którego Adamek miałby szansę pokonać.
Nie wierzę, że Adamek jest w stanie pokonać aktualnego mistrza świata i odebrać mu tytuł.
A każde inne zdobycie przez niego tytułu będzie „zbiegiem okoliczności”
„Zbieg okoliczności” to dla mnie określenie sytuacji każdej innej niż walka z aktualnym mistrzem świata z jego pełną dyspozycją, bez choroby, kontuzji czy takiej sytuacji jak np. z Victorem Ortizem, lub ostatnio z Albertem Sosnowskim.

[Już nie mam siły]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:35 PM
Post: #104
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Jerome
Chcieć to móc Big Grin
''Kto mu taką walkę da?'' - odpowiedź jest prosta i niektórym znana, HBO.
Nie musisz wierzyć. To już jest sprawa indywidualna każdego z nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 07:54 PM
Post: #105
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Daj znać jak Wam to coś pomoże ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2013, 07:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2013 07:50 PM przez Metzger.)
Post: #106
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adamek zdementował plotki o walce z Tony'm Grano. Ale nie należy spodziewać się kogoś lepszego, bo już wiadomo, że kolejnym rywalem Adamka nie będzie nikt z TOP20 (wbrew temu co mówił), bo wszyscy mają już plany na najbliższy czas. Podejrzewam, że wkrótce usłyszymy nie o rywalu światowego TOP20, a o kimś z pierwszej dwudziestki WBC Smile A dla niedzielnego kibica obiektywny TOP20 i TOP20 prestiżowej federacji to prawie to samo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 07:19 AM
Post: #107
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adamek zrezygnował z walki z Pulewem na rzecz walki z kimś w Polsce za dobrą kasę, a tymczasem pewnie stoczy walkę w USA za gorszą kasę niż dostałby za Pulewa.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 07:33 AM
Post: #108
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Adammobp
Adamek zrezygnował z walki z Pulevem na rzecz dążenia do zdobycia pasa WBC. Walka w Polsce była tylko spekulacje a i tak nie ważne gdzie tę walkę stoczy... czy tu obije jakiegoś średniaka czy w USA... bez różnicy. Wciąż nie rozumiem dlaczego ludzie wypominają mu tę walkę z Pulevem skoro zrobił dobrze, że z niej zrezygnował i poszedł realną drogą zdobycia pasa WBC. Pulev pewnie pod koniec roku zostanie znokautowany przez Władimira a Adamek jak wszystko dobrze pójdzie i mu się noga po drodze nie powinie zawalczy o pas z Arreolą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 10:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2013 10:25 AM przez Adammobp.)
Post: #109
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(06-03-2013 07:33 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Adammobp
Adamek zrezygnował z walki z Pulevem na rzecz dążenia do zdobycia pasa WBC.
Cytuję Adamka:
Cytat:Zaproponowano mi walkę w Polsce za dużo większe pieniądze, niż dostałbym za Pulewa. Z całym szacunkiem dla Pulewa, on nigdy nie miał żadnego znaczącego pasa i nigdy nie był gwiazdą dużej gali telewizyjnej. Większość zysków z promocji naszej walki wynikałaby z mojej popularności. Jestem winien mojej rodzinie, by wybierać walki bardziej atrakcyjne finansowo, a starcie z Pulewem z finansowego punktu widzenia nie miałoby sensu

Jakby chodziło o WBC, to pamiętaj, że starcie z Pulewem byłoby dobrym rozwiązaniem. Pulew jest notowany w WBC na 7. pozycji. Adamek na 11, Wawrzyk na 12.

Walka w Polsce zdaniem Adamka to nie były takie spekulacje, widać, że on realnie potraktował tę możliwość. Mi się zdaje teraz, że to była planowana walka z Gołotą albo z Sosnowskim, ale obaj przegrali dość niespodziewanie, więc sprawa się rypła.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 12:32 PM
Post: #110
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Chętnie bym wyśmiał Adamka za to jak bredzi ale tak mną zakręcił, że nie wiem od czego zacząć.

Konkretów jak nie było tak nie ma...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości