Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
20-02-2013, 11:04 AM
Post: #61
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Jakieś dziwne wieści. Fakt donosi, że rywalem Adamka w Polsce ma być Sosnowski. Miejmy nadzieję, że to brednie i to tylko kolejne kłamstwa Faktu.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 11:08 AM
Post: #62
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Ja też mam taką nadzieję.

BESTIA
Bez przesady. Nikt na to nie zwraca uwagi. Rób co słuszne.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 11:28 AM
Post: #63
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Fakt - i wszystko jasne. Niemniej taka walka byłaby całkiem OK, ale czy ME zarobi na tym wystarczająco dużo, aby organizować walkę o tylko lokalnym zainteresowaniu? Wątpię. Jeżeli wierzyć w informacje, że ta walka ma być dla Adamka bardziej opłacalna niż Pulew, to nie widzę tu rywali spoza światowego TOP20. No chyba, że Albert wygra Prizefightera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 11:35 AM
Post: #64
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
ME?

Hehe, jakby Albert wygrał ten turniej pokonując Walkera, Rossyego i Harrisona to może byłby w tym starciu faworytem Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 12:16 PM
Post: #65
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adamkowi już na pasie nie zależy. Nawet na tym wakacie WBC. On chce zarobić po prostu kasę. I nie ważne z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Czy to będzie Gołota,Sosnowski,Wach czy Szpilka. Jeżeli ktoś na prawdę będzie chciał doprowadzić do tej walki, to ta walka się odbędzie. Tylko w takim razie dlaczego Adamek zrezygnował z walki z Pulevem? przegrałby to przegrałby. Jego walkę w Polsce i tak mnóstwo ludzi chciałoby zobaczyć. Natomiast jeżeli by wygrał miałby zapewnioną wieelką wypłatę z Kliczką. A po nieuniknionej porażce walczyłby sobie już tylko dla kasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2013, 12:33 PM
Post: #66
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(20-02-2013 12:16 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Tylko w takim razie dlaczego Adamek zrezygnował z walki z Pulevem? przegrałby to przegrałby.
Na poziomie jaki osiągnął Adamek nawet jedna przegrana ma istotny wpływ na wysokość wypłat w przyszłych walkach. Póki Adamek nie zaliczył porażki (nie licząc Witka ofkoz), to jego nazwisko wciąż liczy się w światowym boksie. A gdyby po kiepskiej walce z Cunnem przegrałby z Bułgarem, to promotorzy, sponsorzy itd. przestaliby widzieć w nim dochodowy towar, a jego zarobki wyraźnie by spadły. Wtedy jedyne co by mu pozostało, to walki w Polsce gdzie wciąż byłby gwiazdą nr 1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2013, 07:58 PM
Post: #67
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(13-02-2013 11:05 PM)Hugo napisał(a):  Co to jest 12 kg dla boksera wagi ciężkiej, zwłaszcza jeśli połowa z tego to sztuczne kilogramy?
Parę razy natrafiłem w Internecie na informację, że Włodarczykowi pomiędzy niektórymi walkami zdarzało się przybierać na wadze aż do 100 kg, a jakichś problemów z osiągnięciem limitu cruiser nasz "Diablo" nie ma. Tak samo uważam, że Adamek byłby w stanie zbić te sztuczne kilogramy. Oczywiście, jest to indywidualna kwestia każdego organizmu, ale "Góral" moim zdaniem naprawdę może zejść do cruiser.

(14-02-2013 11:38 AM)Hugo napisał(a):  Największym przejawem tej właśnie polskiej obłudy jest hasło głoszone zarówno przez ekipę Adamka, jak i 12KP: "Polak nie powinien bić innego Polaka". Należy to czytać tak: " Z żadnym innym Polakiem nie podzielimy się forsą. Niech zarobi każdy inny, byle nie rodak". I dlatego wbrew własnym interesom polscy bokserzy ze sobą nie walczą z wielką szkodą dla polskiego boksu.
Moim zdaniem to nie jest takie proste i oczywiste. Problemem jest to, że w Polsce bokserów z (szerokiej) czołówki mamy niewielu i takie walki polsko-polskie chyba są dla promotora nieopłacalne (z wyjątkiem dużych gal takich jak pierwszy Polsat Boxing Night), ponadto takie nazwiska jak Cendrowski, Sulęcki, Sęk czy Dąbrowski to dla wielu polskich kibiców pięściarze z gatunku "no name". Kupiłbyś bilet na galę, na której walczy dwóch bokserów o których pierwsze słyszysz tylko dlatego, że Polak będzie walczył z Polakiem?
A co do bardziej znanych bokserów, to załóżmy walkę Janik - Głowacki. Głowacki wygrywa, a Janik spada w niebyt. Wtedy Wasilewski jako promotor może hipotetycznie stracić sporo pieniędzy. Gdyby w Polsce było tylu bardziej znanych bokserów co np. w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech, to wtedy takie walki miałyby większy sens. Póki jednak tylu ich nie ma, to chyba dużej ilości walk polsko-polskich nie doczekamy. Szkoda, ale to akurat mogę zrozumieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 10:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 10:44 AM przez Kikas.)
Post: #68
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Moim zdaniem walka z Sosnowskim to byłby bardzo kiepski wybór (nie wiem jak z marketingowego punku widzenia, dla mnie porażka), ale pisanie o tym ze Adamkowi już nie zależy nawet na wakacie WBC jest trochę przedwczesne.

Wystarczy zauważyć ze od walki z VK Adamek nie bierze sobie słabych rywali, jedynie co martwi to to, ze nie niszczy ich tak jakbyśmy chcieli Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 12:35 PM
Post: #69
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
na dziś, jeśli mnie pamięc nie myli, wiemy że

-bokser ma być nie gorszy klasą niż Pulev i lepszy od Banksa (zrodło : M Borek)
- żadna duża tv polska nic nie wie o rywalu dla Adamka

zakładając że powyższe jest prawdziwe i dodając 2 do 2
mamy że raczej nie bedzie to Gołota, Sosnowski, Włodarczyk i raczej żaden Polak

musi być to ktoś klasy Powietkina, najmarniej Chisory, ktoś za kim stoi jakas kasa i telewizja, i do tego raczej rozpoznawalny w Polsce (bez tych warunków cięzko byłoby wygenerowac większą kase jaką podobno obiecano Adamkowi)

może jakiś ciężki Sauerlanda? albo wynalazek typu Huck?
bo chyba brytyjscy ciężcy z topu mają grafik ustalony
ogólnie dość zagadkowa rzecz jak dla mnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 04:00 PM
Post: #70
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@kartofelek
Mateusz Borek napisał tylko, że jak zna Tomka Adamka to zapewne nie będzie to rywal gorszy od Puleva... z polaków jedyne opcje, które zapewniły by jakieś sportowe widowisko to Włodarczyk lub Wach.

Dlaczego najmarniej? przygotowany Chisora w mojej opinii jest pięściarzem lepszym od Povetkina(w obecnej formie) i dałby dużo ciekawszą walkę z Tomkiem.

Nie ma co się nastawiać na rywala z wyższej półki... chyba, że powrócił temat walki z Solisem. A może tak jak napisał kartofelek Dereck Chisora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości