Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
15-02-2013, 06:46 AM
Post: #31
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Myślę, że z tą atrakcyjnością walki z Adamkiem w Polsce dla Powietkina, Chisory i kogo tam jeszcze, to jest to pewna przesada. Polska jest dość dużym krajem, a Adamek jest znany, ale to nie znaczy, że kibice polecą hurmem na każdą jego walkę lub zapłacą potulnie ppv. To by się stało, gdyby walka była o tytuł mistrzowski, jak ta z Kliczką we Wrocławiu. Na takiej walce można dobrze zarobić i Kliczkowie dobrze to skalkulowali, podczas gdy Tomusiowi i jego menago nawet taka myśl do głowy nie przyszła.

Powietkin ma "mistrzowski" pasek, ale za mistrza uważany nie jest (przynajmniej przez polskich kibiców). Na pewno znacznie więcej dostałby za walkę w W.Brytanii, Niemczech, a nawet w Rosji. Nie licząc Diablo, to najatrakcyjniejszym finansowo rywalem dla Adamka na polskim ringu byłby Szpilka. Sportowo też byłoby to bardzo ciekawe widowisko. Tylko Polak musiałby się dogadać z Polakiem, a to prawie niemożliwe.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 08:50 AM
Post: #32
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Wczoraj Mateusz Borek napisał na twitterze:

"Znam Adamka od lat. On ma naprawde charakter do tego sportu. I nie badzcie pewni, ze planuje w Polsce walke z kims slabszym niz Pulew:-)"

"Mocniejszy niz Banks. Koniec drazenia. Juz nic wiecej nie powiem:-)"

Nie wyobrażam sobie walki z Powietkinem. Dla samego Powietkina nie byłaby to chyba oferta godna uwagi, zresztą już wcześniej jego ludzie mówili, że starciem z Adamkiem nie są zainteresowani. Pod względem sportowym AP celuje bardziej w Kliczkę, pod względem finansowym wątpliwe, żeby w Polsce nawet przy dobrej sprzedaży PPV była to marmolada.

Powietkin dla mnie stracił bardzo w oczach po walce z Huckiem, a ostatnia potyczka z Rahmanem to jakiś cyrk przecież. Plus z Sauerlandem tak samo ciężko byłoby się przecież dogadać...

Ze Szpilką dobrze by się sprzedała walka z pewnością, ale na tym etapie kariery takie starcie jest niepotrzebne dla Artura. Może za rok, może za dwa, atmosfera będzie bardziej podgrzana i rzeczywiście Adamek zgodzi się na taką walkę za sporą kasę.

Nie wiem, ale biorąc pod uwagę słowa ludzi bardziej wtajemniczonych, prawdopodobne jest starcie Adamka z Dereckiem "Del Boy'em" Chisorą. Choć na razie to sam tylko o tym mówię i piszę (zero nawet plotek czy czystych przypuszczeń).

Już słyszę pytanie do Adamka na konferencji prasowej. "Tomek miałeś walczyć o mś z Władimirem Kliczko, tymczasem skrzyżujesz rękawice z pięściarzem, który przegrał trzy ostatnie walki z rzędu..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 11:26 AM
Post: #33
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(15-02-2013 08:50 AM)jarek_davout napisał(a):  Nie wyobrażam sobie walki z Powietkinem. Dla samego Powietkina nie byłaby to chyba oferta godna uwagi, zresztą już wcześniej jego ludzie mówili, że starciem z Adamkiem nie są zainteresowani. Pod względem sportowym AP celuje bardziej w Kliczkę, pod względem finansowym wątpliwe, żeby w Polsce nawet przy dobrej sprzedaży PPV była to marmolada.

A czego nie? To co mówili wcześniej to nie ma znaczenia. Jestem przekonany, że walka Adamek vs Powietkin świetnie się by w Polsce sprzedała. Wiedział obóz K2 co robił biorąc walkę z Adamkiem, wiedzieliby i Rosjanie. Na walkę reklamowaną jako pojedynek o mistrzostwo świata wagi ciężkiej między Polakiem a Rosjaninem przyszłyby tłumy na stadion.

I ktoś tam pisał, że Powietkin przez polskich kibiców nie jest uważany za mistrza świata. Dobra dobra. Na plakacie się napisze, w telewizji się powie "walka o mistrzostwo świata, walka o pas WBA w ciężkiej". Nie znacie siły mediów.

Kto tam zna różnicę między WBA Super i WBA Regular i wie jak to się tam ma w ostatnim czasie? No mam trochę znajomych, którzy od czasu do czasu obejrzą jakieś hitowe walki, bokserów typu Pakjało, Adamek czy tam Polaków (Szpilka, Kołodziej, Włodarczyk). Zaręczam, że nikt nie zna różnicy, nikt się w tym nie łapie. W każdej kategorii jest kilku mistrzów świata i ludzie się w tym nie łapią. I łykną.

A zresztą, niejeden kibic, który dobrze wie, że pas Powietkina to są jajca jakieś, będzie walkę chciał zobaczyć.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 12:04 PM
Post: #34
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Na Onecie pojawiła się informacja (podana za Faktem), że chodzi o walkę rewanżową Adamek - Gołota. Dla smakosza boksu to padlina odgrzewana w mikrofalówce. Ale pewno się znajdą durnie, którzy za coś takiego zapłacą.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 12:23 PM
Post: #35
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Jeśli to będzie Gołota to stracę ostatnie resztki szacunku do Tomka,choć go już naprawdę niewiele zostało.Jego wypowiedzi mnie irytują,odnoszę wrażenie że w niemal każdym wywiadzie się wywyższa,jedzie po Europejskiej scenie bokserskiej jakby to była jakaś "prowincja",śmiał się ze Sparingpartnera Szpilki po czym wziął z nim walkę i do tego omal nie został znokautowany.Mówił że walki z Polakiem już nie stoczy pod żadnym pozorem,jeśli dojdzie do walki z Gołym to zaleci mi tu straszną Hipokryzją.

Oby to były tylko plotki,bo "Fakt" to często bywa mało autentyczny.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:06 PM
Post: #36
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Podejrzewam, że chodzi o walkę ze Szpilką na stadionie Wisły. Rewanż z Gołotą jest tak nieprawdopodobny i irracjonalny, że ciężko mi w to uwierzyć.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 02:32 PM przez Metzger.)
Post: #37
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(15-02-2013 02:06 PM)Pakman napisał(a):  Podejrzewam, że chodzi o walkę ze Szpilką na stadionie Wisły.
Daj Pan spokój. Wasilewski nie jest takim idiotą aby zarżnąć swoją kurę znoszącą złote jajka.

Naszła mnie absurdalna myśl - a może negocjują z Władkiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 02:39 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #38
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Coś Ty..
jakby Adamek wlaczył eliminator to jeszcze w tym roku by zawalczył z władem mając status pretendenta.

Ty.. ale jaja.. mnie też ta mysl naszła..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 02:54 PM przez Jerome.)
Post: #39
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
A mnie naszła taka bardzo przyziemna myśl..
Dlaczego ktoś utworzył wątek o Adamku skoro takowy już istnieje na forum?

I gdzie są w takiej sytuacji moderatorzy? Kiedyś Peter stworzył bardzo podobny wątek i od razu został on zamknięty/zablokowany/skasowany - nie wiem, w każdym razie wypadałoby być konsekwentnym.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 02:56 PM
Post: #40
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Może dlatego że ten wątek jest głownie o tym kto będzie najbliższym rywalem Tomka i jak widać temat się kręci.
Za to w wątku o Adamku sobie piszmy ile wypił tamtej nocy.

Taką wielką robi Ci różnice gdzie gadamy o Adamku ?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości