Ankieta: Jakim wynikiem zakońcy się walka?
Ankieta jest zamknięta.
Price wygra na pkt 8.33% 1 8.33%
Price wygra przez KO 91.67% 11 91.67%
Remis 0% 0 0%
Thompson wygra na pkt 0% 0 0%
Thompson wygra przez KO 0% 0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Price vs Tony Thompson
11-02-2013, 04:09 PM
Post: #11
RE: David Price vs Tony Thompson
Bo ja wiem.. Przynajmniej Alex jest typowym ciężkim a to spora różnica między nim a Góralem.
Można było by też oczekiwać jakiegoś Rahaman Punch'a na władzie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-02-2013, 04:37 PM
Post: #12
RE: David Price vs Tony Thompson
@Roy
Tylko co mu to da w walce z Władimirem? dla mnie jego walka z Władimirem straciła sens tak jak walka Pacquiao z Mayweatherem. O kilka lat za późno na takie pojedynki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 04:39 PM
Post: #13
RE: David Price vs Tony Thompson
Walka Price'a z Thompsonem zapowiada się dość ciekawie. Mimo, że Tony przegrał w ostatniej walce przed czasem (no ale w końcu nie z byle kim, tylko najlepszym obecnym ciężkim), to i tak w porównaniu z ostatnimi rywalami Davida jest to całkiem duży przeskok jakościowy.
Jeśli Thompsonowi będzie się chciało walczyć, to może parę rund wytrzymać. Jeśli zaś wyjdzie tylko po wypłatę (czego raczej się nie spodziewam), to ta walka może się skończyć naprawdę szybko, bo Price jest jednym z tych zawodników, którzy jeśli tylko mają okazję skończyć rywala, to to robią, a nie bawią się z nim przez jakiś czas.

W każdym razie mój typ to zwycięstwo Price'a przed czasem i jakoś nie wydaje mi się, żeby to była dla Davida ciężka przeprawa. Mimo wszystko zapowiada się dość ciekawy pojedynek, bo dla Tony'ego to chyba ostatnia szansa na powrót do czołówki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2013, 05:41 PM
Post: #14
RE: David Price vs Tony Thompson
@Szakal
Zgadzam się z Twoją opinią. Jeżeli Thompson zaatakuje od pierwszego gongu jak ostatni rywal Price'a... może być ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 05:36 PM
Post: #15
RE: David Price vs Tony Thompson
Ale jaja, Tyson Fury napisał, że nie będzie walki Price vs Thompson:
Cytując z ringpolska.pl:
Cytat:Tyson Fury (20-0, 14 KO) poinformował za pośrednictwem portali społecznościowych, że nie dojdzie do planowanej na przyszły tydzień walki Davida Price'a (15-0, 13 KO) z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Tonym Thompsonem (36-3, 24 KO). Fury twierdzi, że Amerykanin się wycofał a jego miejsce zajmie mniej wymagający rywal.

- Do tej walki nie dojdzie, obóz Price'a ukrywa to, ponieważ chce wykorzystać nazwisko Thopmsona, żeby sprzedać jeszcze więcej biletów.

Ciekawe, czy rzeczywiście jest coś na rzeczy, czy to może tylko prowokacja Fury'ego? W końcu Tyson wygaduje wiele dziwnych rzeczy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 05:40 PM
Post: #16
RE: David Price vs Tony Thompson
Ale jakby okazało się to prawdą to trochę nieładnie ze strony Teamu Price'a.Zaś Tonyemu to już Władek wybił boks z głowy,myślę że teraz to już tak zwany truposz będzie a nie bokser.KO dla Price'a dość szybkie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 05:47 PM
Post: #17
RE: David Price vs Tony Thompson
Tylko nie to... kolejna ciekawa walka zostałaby odwołana...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 06:00 PM
Post: #18
RE: David Price vs Tony Thompson
Nie może być.. 23luty to za fajna data na taki numer.
Szpilka już odpadł.. oby nie Thompson.
Liczmy na to że Fury znów sie stuknął sam w głowe i bredzi.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 09:12 PM
Post: #19
RE: David Price vs Tony Thompson
Cholera wie co o tym myśleć. Oni się za bardzo nie lubią, toczą wojenkę, która ma napędzić zyski do ich walki, która kiedyś raczej nastąpi.

Ale jakby się Thompson wycofał, to szczerze nawet się nie zdziwię. Ciekawe jak wyglądają sprawy finansowe Thompsona, bo to może mieć znaczenia dla taj walki (czy się odbędzie czy nie). Zarobił 2 razy na walkach o tytuł, ale to jest Ameryka, kasę można zdobyć i można szybko wydać.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 11:46 AM
Post: #20
RE: David Price vs Tony Thompson
Transmisja gali na Eurosport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości