Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualny Bukmacher ogólnie
30-01-2013, 07:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2013 07:57 PM przez BMH.)
Post: #31
RE: Wirtualny Bukmacher
(30-01-2013 07:01 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  BMH
To była pomyłka z tą wagą Lucasa,jestem pewien na 100%,nawet było po nim widać że waży znacznie mniej niż 160 funtów,zresztą skoro nie miał najmniejszych problemów z limitem 140 to i nie musiał się specjalnie nadwadniać.

100%? Gdyby to byl zaklad, to przegralbys Kolego. Zadna pomylka... bylo pokazane na tale of the tape SHOWTIME przed samym pojedynkiem... tam raczej nie maja prawa sie pomylic w kwestiach wagi.Wink

Prosze... wiem ze ciezko w to uwierzyc, ale nie spotkalem sie jeszcze z pomylkami na Tale of the tape, a Ty? Moze Lucas to poprostu ewenement w tej kwestii?Big Grin W kazdym razie Argentynczyk to jak dla mnie urodzony czlowiek demolka.
http://www.boxing.pl/forum/newsy/19624-m...ndzie.html

Jako kolejna ciekawoste moge powiedziec, ze Maywetaher w dniu walki z Cotto wazyl MNIEJ, niz na oficjalnym wazeniu. Floyd chyba zjadl dobry obiad, popijacjac szejkiem+unikal toalety by zmiescic sie w limicie. Jaja... jeden zbija blisko 10 kilo, drugi na sile sie pompuje.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2013, 08:38 PM
Post: #32
RE: Wirtualny Bukmacher
BMH
W poprzednich walkach zawsze Lucas wnosił koło 150 funtów,więc nie wiem jak teraz nagle mógłby zrobić taką wagę,przecież on wyglądał bardzo naturalnie w tej walce.Myślę że jednak była pomyłka.Przecież Lucas wyglądał spoko na ważeniu i w czasie walki.Taki Chavez robiąc 10 kilo więcej w dniu walki na ważeniu wygląda jak anorektyk,u Matthysse nic takiego nie miało miejsca.

Nie wiem jak można to sprawdzić(tą wagę),ale na głównej stronie też nikt nie wierzył w te 164 funty
Co do człowieka demolki to pełna zgoda,nie chciałbym wyrwać strzała od takiego gościa na ulicy.Niby moich gabarytów a spałbym 3 dni.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2013, 09:08 PM
Post: #33
RE: Wirtualny Bukmacher
Mi tez jest niesamowice ciezko uwierzyc w takie rzeczy... jednak, z drugiej strony, rownie ciezko mi uwierzyc, by na antenie Showtime padla az taka pomylka. Z Judahem Lucas w dniu walki mial troszke ponad 150, a przed Alexandrem 153. Nie jednak moga znalesc jaka byla przed Soto, ewentualnie Olusegunem. Jakby ktos mial jakies info co do wagi w dniu walki z Ajose, to bylbym bardzo wdzieczny.

Nom, rozwina sie Matthysse.. nabral pewnosci siebie, rozwina sie boksersko. Gdyby dzisjeszy Argemtynczyk walczyl z Judahem, to stawialbym-niestety-dosc pewnie na czasowke na Zabie. Matthysse ten od walki z Zabem, a ten dzis poczynil niesamowity progres.

Juz nie smiece w temacie.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2013, 10:53 PM
Post: #34
RE: Wirtualny Bukmacher
(30-01-2013 09:10 PM)Mastrangelo napisał(a):  Z Ajose 151, walka jest na dailymotion.

Dziekuje. Jak jest tak jak napisales, to jednak nie ma opcji, by waga byla tak jak podali przed walka. Co nie zmienia faktu, ze jednak byli zawodnicy co lapali sporo tych kilogramow, tu dalem sie najwidoczniej nabrac... bywa.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2013, 10:34 AM
Post: #35
RE: Wirtualny Bukmacher
No Sturm wam popsuł kupony Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2013, 10:48 AM
Post: #36
RE: Wirtualny Bukmacher
Taaa... wyleczyl niemalze wszystkich.Big Grin Ciezko sie odzwyczaic, ze szkopy nie punktuja pod gospodarza he(wczesniej z Geale to samo bylo).

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2013, 11:08 AM
Post: #37
RE: Wirtualny Bukmacher
Ciebie to akurat mi najbardziej szkoda Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2013, 11:19 AM
Post: #38
RE: Wirtualny Bukmacher
?? Ja jeszcze jestem w grze, a dopoki walczysz, jestes zwyciezca... jak narazie zaliczylem dechy, ale podniose sie... przynajmniej postaram sie.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 03:58 PM
Post: #39
RE: Wirtualny Bukmacher
Wyniki po 1/12 kolejce

Daniel Geale-Anthony Mundine-Geale UD
Joel Brunker vs Ivan Hernandez-Brunker UD
Daniel Ammann vs David Aloua-Ammann UD
Jamie Pittman vs Zac Awad-Pittman UD
Felix Sturm-Sam Soliman-Soliman UD
Lauryn Eagle-Nadine Brown-Eagle UD
Artur Szpilka-Mike Mollo-Szpilka KO

Zioło-400
Roy Jones-744
Bestia-500
Szakal-872
Reed-1379
CCCConeser-1
BMH-340

Sturm nam ładnie załatwił sprawę,taki pewniak...
Brawa dla Reeda,jedyny zarobiony.
Jak coś nie halo z obliczeniami to proszę pisać.

W środę dam drugą kolejkę.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013 09:57 PM przez Szakal.)
Post: #40
RE: Wirtualny Bukmacher
@Zioło-Pale-Niebywale
Moim zdaniem w wynikach dobrze byłoby ustawiać graczy od "najbogatszego", do "najbiedniejszego". Teraz co prawda można się łatwo połapać, bo graczy jest paru, ale jeśli będzie ich więcej to będzie to po prostu wygodniejsze.

No i naprawdę dobra robota z tym bukmacherem. Gdyby tylko Sturm mi kuponu nie popsuł... ;]
------
[EDIT] Ale to wcześniej chaotycznie napisałem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości