Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
21-01-2013, 05:14 PM
Post: #1
Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Proponuję bukmacherską zabawę z wirtualnymi pieniążkami.

PrzykładowoTongueo 1000 na start i co tydzień/dwa(zależnie od układu ciekawszych walk) wybieram kilka z nich do obstawienia,kursy brałbym z prawdziwych stron bukmacherskich typu Bwin itp.
Możliwe byłoby obstawianie pojedynczych walk jak i robienie kuponu łączonego.
CZekam na odp.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 05:36 PM
Post: #2
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
(21-01-2013 05:14 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  CZekam na odp.

Dla mnie pomysl ok. Na konkurencji jest juz taka zabawa dobrych kilka lat, a wlasnie czegos takiego brakowalo mi na Orgu. Ja jestem zdecydowanie na tak.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 05:41 PM
Post: #3
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Ja też jestem na tak.
Korzystanie z rzeczywistych kursów to świetny pomysł i moim zdaniem można taką zabawę rozkręcić na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 05:55 PM
Post: #4
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
No to możemy uznać ten wątek za swego rodzaju listę zapisów,proszę jednak o wskazówki gdzie taką ligę utworzyć,z podliczaniem raczej problemów miał nie będę,znam się na tym co nieco.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 07:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2013 07:49 PM przez BMH.)
Post: #5
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Dla przykladu(mam nadzieje, ze modowie mnie nie skarca za reklame innego poratlu):
http://www.boxing.pl/forum/zaka-ady-bukm...-30-a.html

Naturalnie nie chce kopiowac tego co juz ktos wymyslil wczesniej... niektore punkty regulaminu moglby, a nawet powinny sie roznic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 08:13 PM
Post: #6
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Mnie by bolało nie wiem jak was, gdybym postawił "wirtualnie" 1000zł na boksera, na którego był kurs 9.00 i on by zwyciężył Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 08:46 PM
Post: #7
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
Panowie beze mnie sie nie bawcie . też sie zapisuje . sorki ale od tygodnia nie mam sie jak tu odzywac. ale wszystko na bieżąco tu obserwuje i sporo tematow mnie omija.
lisc. mam nadzieje ze to za moją namową tutaj dołączyles ;p to świetnie. ja tez gram . nie zapomnij o mnie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 10:02 PM
Post: #8
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
RoyJonesJr
Być może,ktoś ostatnio pisał że może bym ja i bodaj milan się przyłączyli.

Co do samej ligi to przemyślę wszystko i jutro napisze więcej o formule,sugestie mile widziane.Ważne że jest zainteresowanie.Tylko proszę o wskazówki od adminów gdzie ten wątek założyć.

CCConeser
Gorzej jakbyś postawił Va Bank na takiego Burgosa który wygrał z Martinezem w cuglach ale dostał KO od sędziów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 03:56 PM
Post: #9
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
1. Ile kolejek w jednej rundzie byście chcieli??? Ja stawiam na 12-15.
2. Sprawa możliwości edycji postów,czy jest tam info o której i kiedy był edytowany?? Nie to żebym kogoś posądzał o przekręty...
3.Żeby być klasyfikowanym na koniec trzeba wystąpić minimum w 5-7 kolejkach?
4.Nie ma żadnego pożyczania wirtualnych hajsów,kto wszystko straci czeka na nową rundę.
5.Obstawiamy pojedynczą walkę lub lub robimy kumulację:np.
Szpilka- wtedy sumę postawioną mnożymy przez kurs,
Szpilka- x Gołota- x Łaszczyk- -wtedy mnożymy kursy przez siebie i dopiero przez kwotę postawioną.Oczywiście tu wszystkie walki muszą wejść.
Można też postawić trochę kasy tak,a trochę tak,czyli dwa(lub więcej) kupony.
Będą też kursy przed czasem,wtedy wystarczy dopisać Szpilka KO.
I kursy na punkty,wtedy popisujemy Szpilka PKT.Sam Szpilka oznacza że po prostu wygra.
Remis też będzie,i wtedy wpisujemy obojętnego zawodnika z dopiskiem REMIS.

Nie wiem co jeszcze chcecie wiedzieć,pytajcie,sugerujcie.Myślę że ten tydzień poświęcimy na zgranie sprawy i możemy startować.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 04:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 04:22 PM przez BMH.)
Post: #10
RE: Może jakaś wewnętrzna liga typerów?
W oparciu na Twoje punkty odpisze, jak w mojej ocenie byloby oka, choc licze, ze kazdy z chetnych do gry, dorzuci swoje trzy grosze.Wink

1. Mi to pasuje... na bide to 10 bym widzial... 12/15, jeszcze lepiej(choc jezeli ktos odpadnie szybko, to czeka go dluuuugie siedzenie na "lawce"). Wiec sa plusy i minusy propozycji liczby kolejek.
2.Przed uplywem regulaminowego czasu, to ja nie widze nic zlego w edycji(o ile taklowa jest widoczna dla wszystkich na forum, tzn. data, godzina). Z drugiej strony mozna sie umowic, ze nie edytujemy, tylko piszemy kolejny post(byleby przed uplywem czasu). To chyba jeden karabin.
3.W mojej ocenie dobrze byloby, gdyby bylo dopuszczalne opuszczenie max 3 kolejek, w innym przypadku szanse innych moga drastycznie wzrosnac, lub zmalec... chetnie poznam opinie innych zainteresowanych gra.
4.Jasna sprawa, tu chyba kazdy sie zgodzi.Big Grin
5. Jak kto chce... mozna stawiac pojedynczo, mozna dodawac(jak u normalnego buka)

Teraz mam kilka pytan:
1.Czy jezeli w jednym zakladzie stawiam np. na Floyda, to w drugim(oddzielnym) moge na Guerrero?
2.Ewentualnie, czy raz grane zdarzenie, ma prawo sie powtarzac na innym/oddzielnym kuponie(nie wazne czy typ jest identyczny, czy odwrotny, chodzi o wielokrotne granie tego samego zdarzenia)
3. Jezeli ktos bral udzial w kazdej jednej kolejce, to jako premie dodaje mu sie jaki tam % od wygranej? To bylaby fajna nagroda za brak kalkulacji.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości