Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donaire vs Rigondeaux
17-01-2013, 07:44 PM
Post: #1
Donaire vs Rigondeaux
Jak głosi jeden z polskich portali bokserskich:
Mistrz WBO/Ring Magazine oraz posiadacz pasa WBC Diamond w wadze super koguciej Nonito “The Filipino Flash” Donaire (31-1. 20 KO) stanie do walki z czempionem WBA Guillermo Rigondeaux (11-0, 8 KO). Walka odbędzie się 27 kwietnia w Las Vegas.

Jeżeli to prawda szykuje nam się świetna walka. Od dawna trwały spekulacje, kto jest lepszy Rigo czy Donaire? super walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 07:53 PM
Post: #2
RE: Donaire vs Rigondeaux
Wow ! Dla mnie absolutnie walka dekady. Uczta dla kibiców na całym świecie. Obydwaj to wirtuozi ringu. Niesamowicie szybcy i fenomenalni technicznie. Jestem fanem jednego i drugiego. Nie wiem kto by to wygrał. Rigo minimalnym faworytem jak dla mnie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 07:54 PM
Post: #3
RE: Donaire vs Rigondeaux
Obok Ioka - Gonzalez moja walka marzeń. Zanim jednak zacznę się ekscytować, czekam na oficjalne potwierdzenie, bo po prostu nie chcę się rozczarować

Stawiałbym na "Szakala" (a jakże), ale... wolę poczekać na oficjalne informacje ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 08:02 PM
Post: #4
RE: Donaire vs Rigondeaux
Prawda jest taka, że Donaire go zniszczy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 08:34 PM
Post: #5
RE: Donaire vs Rigondeaux
Też jestem zdania, że Donaire bez większego problemu pokona Rigo chociaż... styl ''Szakala'' jest dosyć nudny, ale za to super efektywny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 08:55 PM
Post: #6
RE: Donaire vs Rigondeaux
Dla mnie faworytem Nonito,Rigo ostatnio trochę "zatańczył" z Marroquinem,Donaire to jednak inny poziom niż Marroquin.Ale sama walka ekscytująca.Choć ja mażę o walce Matthysse vs Garcia i Angel Garcia vs Gamboa.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2013, 08:55 PM
Post: #7
Bug RE: Donaire vs Rigondeaux
Może ktoś interesujący się ta wagą napisałby analizę i prawdopodobny przebieg walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-01-2013, 11:30 PM
Post: #8
RE: Donaire vs Rigondeaux
To bez wątpienia byłaby walka roku.

Obaj są wielcy i ta walka udowodni kto zasługuje na top 3 P4P.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-01-2013, 09:27 PM
Post: #9
RE: Donaire vs Rigondeaux
Jak nie Rigo to będzie Mares. Albo numer 3(Rigo) albo numer 2(Abner) tej kategorii.
Ten Doniare co raz bardziej mi sie podoba. Jak będzie tak dalej szło to zostanie bokserem roku drugi raz pod rząd. a w 2011 w dodatku miał swoje K.O .
Doskonale wykorzystuje swój prime. Jak nikt inny.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 07:38 PM
Post: #10
RE: Donaire vs Rigondeaux
Tar-Ellendil
Rigo od razu top 3? A kogo on takiego wielkiego pokonał,nie ujmuje mu talentu i umiejętności,ale do top 3 P4P nie wchodzi się za amatorkę.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości