Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrzej Fonfara
05-10-2014, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2014 03:28 PM przez Mastrangelo.)
Post: #121
RE: Andrzej Fonfara
Oj tak, to zresztą byłoby chyba najbardziej fascynujące zestawienie dla Fanów boksu... Gdyby nie Haymon to może i bym uwierzył że do tej walki może dojść Wink.
Walka Alvareza z Liebenbergiem to świetne zestawienie i moim zdaniem najlepsza walka na tej gali.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 05:19 PM
Post: #122
RE: Andrzej Fonfara
Fajnie, że walkę Fonfary z Doudou Ngoumbou będzie można zobaczyć w Polsacie Sport. Patrząc na to, ile fantastycznych zestawień czeka nas w listopadzie, średnio ciekawa ta gala, ale chyba zarwę nockę, żeby zobaczyć Andrzeja. Tym bardziej, że rywal mnie martwi. Taki niby nieznany, większość pewnie uważa, że easy job dla Polaka, a ta walka może być 12-rundowym koszmarem i wysiłkiem zarówno fizycznym jak i psychicznym., Doudou się sam nie położy, spróbuje wykorzystać swoje atuty, będzie śliski i niewygodny.
Z innych walk to chyba najciekawiej zapowiada się starcie Javiera Fortuny z Abnerem Cotto. Liczę na Portorykończyka, podobała mi się jego walka z Belmontesem, ale jednak atutów czysto sportowych to ja nie widzę.
Walka wieczoru to totalny mismatch imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 05:41 PM
Post: #123
RE: Andrzej Fonfara
A to nie walka Fonfary jest właśnie walką wieczoru? (tak to chyba właśnie miało być promowane).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 05:59 PM
Post: #124
RE: Andrzej Fonfara
Fonfara ma main eventa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2014 06:43 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #125
RE: Andrzej Fonfara
Przypuśćmy, że Fonfara wygra i co potem ?

Ja chętnie zobaczyłbym go z Braehmerem jako zemstę za Głażewskiego Smile Fonfara dla mnie faworytem takiej potyczki może ze względu na sympatię, ale bardziej cenię jego atuty.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 08:13 PM
Post: #126
RE: Andrzej Fonfara
(30-10-2014 06:43 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Przypuśćmy, że Fonfara wygra i co potem ?

Potem będzie walczył z kolejnym przeciwnikiem Wink.

(30-10-2014 06:43 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Ja chętnie zobaczyłbym go z Braehmerem jako zemstę za Głażewskiego Smile Fonfara dla mnie faworytem takiej potyczki może ze względu na sympatię, ale bardziej cenię jego atuty.

Wątpię żeby zaboksował z Braehmerem, no chyba że zdecydowałby się na pojedynek w Niemczech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2014, 09:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2014 09:27 PM przez Krzych.)
Post: #127
RE: Andrzej Fonfara
(30-10-2014 05:19 PM)kubala1122331 napisał(a):  Taki niby nieznany, większość pewnie uważa, że easy job dla Polaka

Ja myślę, że Fonfara przy swoim stylu nie może mieć łatwych walk. On za dużo zbiera i jest zbyt drewniany. Na pewnym poziomie będzie już toczył same dramatyczne i wyrównane walki. To jest po prostu tak statyczny zawodnik, że każdy przeciwnik na choćby średnim poziomie zdąży mu nawsadzać zanim padnie. A jak nie padnie to może być różnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2014, 12:30 PM
Post: #128
RE: Andrzej Fonfara
To coś przeoczyłem, myślałem, że starcie Kamedy będzie main eventem.

Cytat:Wątpię żeby zaboksował z Braehmerem, no chyba że zdecydowałby się na pojedynek w Niemczech.

To byłaby fajna opcja dla Fonfary, ale obóz Braehmera nigdy do takiej walki nie dopuści. Jakby nie było Andrzej to obecnie top wagi półciężkiej, a Niemiec to napompowany mistrz, który w normalnych, nie niemieckich warunkach, służyłby co najwyżej jako solidny tester dla szerokiej czołówki. Tacy mistrzowie jak on to jest trochę kpina, a starcia mistrzowskie zakrawają na kabaret.
Fonfara na dziś nawet nie przemęcza się z Niemcem, imho.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 02:29 AM
Post: #129
RE: Andrzej Fonfara
Co sędzia ringowy drukuje walkę Fortuna - Cotto to jak żyję nie widziałem Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 03:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2014 03:08 AM przez Wietnam.)
Post: #130
RE: Andrzej Fonfara
Co ten Abner Cotto wogòle w tej walce wyprawiał, ,dostał obćierką w ramie,i taki teatrzyk odstawił że oscara ma murowanego,,,Ładnie Koki Kameda boksuje teraz, fajnie się go ogląda, ale Hernandez to twardy rywal,,,za mało jednak ma atutów na Japońskiego Jacksona w połączeniu z Beatelsami,, Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości