Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
05-02-2013, 09:50 AM
Post: #101
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Było do przewidzenia, choć wczoraj jeszcze były zapewnienia, że walka na pewno się odbędzie. Szkoda. Ciekawe kogo teraz dadzą w miejsce Szpilki dla Zimnocha. Może Albert Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 10:51 AM
Post: #102
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Byloby super gdyby dali Alberta. Marzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 11:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013 11:05 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #103
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Ta..
Narobili szumu ,poszarpali sie a na koniec nie zawalczą.. śmieszne.

Przed chwilą Przegląd sportowy potwierdził że walka odwołana.
Jednak Mollo miał racje że szpila nie zawalczy z Zimnochem Big Grin

Tyle dyskusji przeszło w tym temacie.. Szarpanina pokazana nawet w wiadomosciach a tu taki cyrk na 2,5tyogdnia przed walką.
Wstyd dla polskich promotorów wstyd dla szpilki który szczekał jak bardzo zniszczy zimnocha (o dziecku nie wspomne) .
Szybicej gada niż mysli.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 12:24 PM
Post: #104
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Dokladnie heheWink rzeczywiscie Molli mial rację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 12:52 PM
Post: #105
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Mnie az tak bardzo, to nie zaskauje, choc naturalnie wierzylem, ze przy szczesliwym ukladzie gwiazd, walka odbedzie w planowanym terminie. Z drugiej strony, to nie od dzis wiadomo, ze Artur jest pod ochronnym parasolem u Wasilewskiego(i nie jest on przeciez wyjatkiem), a w calym tym cyrku, to akurat Szpilka ma tylko do gadania, co zyd za okupacji-moze troszke to wyolbrzymilem, ale jednak to nie bokser z Krakowa decyduje. Polak ma charakter, i nie kuca(takie drugi Adamek, wyjdzie z kazdym i wszedzie, byleby kaska sie zgadzala)... od dawna mowil, ze chcialby walki z Chisora... bardzo chcial walki z McCline, i jestem przekonany, ze to promotor mial sraczeke duzo wieksza przed tamta walka, niz sam Szpilka.

Inna sprawa, to fala krytyki ktora splynie po organizatorach gali... przeciez wielu niedzialnych kibicow juz ppv wykupilo, a dla polowy z nich Szpilka-Zimnoch, bylo o wiele ciekwszym zestawianiem niz Golota-Saleta. Tacy co sledza boks na biezaco, zapewne z kupnem sie wstrzymali, majac na uwadze planowana walke z Mollo.Wink Jak pisalem wyzej, najgorzej maja ci slabo zoreintowani.

Taka naszla mnie teraz mysl... a moze to tylko takie gadanie, by zdeprymowac Zimnocha? Za tydzien pojdzie w eter info, ze jednak walka sie odbedzie... malo realne, ale rozne, dziwne sytuacje juz sie widzialo w tym sporcie/biznesie, wiec niczego nie mozna wykluczyc.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 12:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2013 12:55 PM przez Adammobp.)
Post: #106
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(05-02-2013 12:52 PM)BMH napisał(a):  Szpilka ma tylko do gadania, co zyd za okupacji
Hehehehe

Ponoć została złożona oferta kilku polskim ciężkim.

Ale jest tylko jeden polski ciężki, który jeszcze może uratować tę galę i dla którego wykupią PPV. Dobrze wiecie o kim mówię. Tylko trzeba namówić tego ciężkiego do walki, w której faworytem nie będzie.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 01:13 PM
Post: #107
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(05-02-2013 12:52 PM)BMH napisał(a):  przeciez wielu niedzialnych kibicow juz ppv wykupilo, a dla polowy z nich Szpilka-Zimnoch, bylo o wiele ciekwszym zestawianiem niz Golota-Saleta
PPV?! Co mam powiedzieć ja, który idę na tą galę z myślą o Szpili + Gołocie. Ale jestem wku*wiony....

(05-02-2013 12:52 PM)BMH napisał(a):  Taka naszla mnie teraz mysl... a moze to tylko takie gadanie, by zdeprymowac Zimnocha? Za tydzien pojdzie w eter info, ze jednak walka sie odbedzie... malo realne, ale rozne, dziwne sytuacje juz sie widzialo w tym sporcie/biznesie, wiec niczego nie mozna wykluczyc.

Obyś miał rację. Może przecież chodzić o te papierki, których Krzysiu nie chce podpisać u Wasyla. Cała wina pójdzie na niego więc może w porę zmięknie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 01:48 PM
Post: #108
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Mam nadzieję, że jednak walka się odbędzie. Hype został nakręcony niesamowicie i wątpię aby Polsat to zmarnował.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 01:59 PM
Post: #109
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Pakman
Odbędzie się odbędzie, ale nie na tej gali Smile
Od strony promotorki jest to bardzo dobry krok. Większość i tak uważa, że to walka Szpilka-Zimnoch była tym ''głównym'' daniem. Teraz zapewne zobaczymy tych dwóch pięściarzy w Rzeszowie w kwietniu w walce wieczoru. Kto wie, może w PPV ? Smile Tak czy inaczej dla mnie ta gala nie ma już sensu. Oczywiście ktoś tam może jarać się walką dwóch dziadków Salety i Gołoty, fani Andrzeja na pewno będą chcieli pooglądać tę walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 02:15 PM
Post: #110
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(05-02-2013 01:13 PM)Jerome napisał(a):  PPV?! Co mam powiedzieć ja, który idę na tą galę z myślą o Szpili + Gołocie. Ale jestem wku*wiony....

O tym nie pomysalelm... faktycznie bardzo glupia sytuacja Jerome. Na 100% mozesz zarzadac zwrotu kaski, i w kazdym sadze taka sprawe bys wygral, tylko czy warto robic tyle zachodu, czasu, nerwow? No wlasnie... szkoda mi Ciebie chlopaku, o wiele bardziej niz tych od ppv.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości