Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
10-01-2013, 03:50 PM
Post: #51
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
fajne promo AdamekFightPL
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 04:49 PM
Post: #52
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(10-01-2013 03:50 PM)BESTIA napisał(a):  fajne promo AdamekFightPL

No wyszło mu Big Grin nie ma co.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 05:38 PM
Post: #53
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@RJJ
"Niech ma" Tongue

@AdamekFightPL
Dobre promo, jedno z lepszych Twoich moim zdaniem. Zredukowałbym tylko to wyświetlanie się napisów, które trwa godzinę:
ARTUR SZPILKA.........................................................................​.......................................................................
VERSUS..........................................................................​......................................................................
KRZYSZTOF ZIMNOCH.........................................................................​.......................................................................
kumasz? Po za tym bardzo fajna robota Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 05:49 PM
Post: #54
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Jerome
Chciałem żeby były z synchronizowane z muzyką, kumasz Big Grin ? nie no, masz rację, że te napisy troszkę się przedłużają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 06:05 PM
Post: #55
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@AdamekFightPL
Wiem -_-

Też jestem estetą i nawet można powiedzieć pedantem ale tutaj moim zdaniem przesadziłeś i tyle...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 10:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 10:24 PM przez Krzych.)
Post: #56
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Artur Szpilka - idiota, tępak i wieśniak, bez mózgu i jakiegokolwiek poziomu intelektualnego. Wielkie 0. Śmieć, który zamiast być tam gdzie jego miejsce czyli w śmietniku, przebywa miedzy ludźmi i zanieczyszcza środowisko. A niektórzy go kreują na mistrza świata. Można by się śmiać ale to nie jest śmieszne tylko smutne, czy świat aż tak zgłupiał żeby kogoś takiego uważać za mistrza?

Mam nadzieję, że Zimnoch pokaże mu gdzie jest jego miejsce. Na stadionie w bójkach pseudokibiców a nie miedzy ludźmi w tym pięknym sporcie, któremu psuje wizerunek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 11:21 PM
Post: #57
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Krzych
Będę miał wielki ubaw jak ten "idiota, tępak, wieśniak, bezmózg, 'bezintelekt' i wielkie zero" pokona Ci tego świętoszka hejterku ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 10:06 AM
Post: #58
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Na początek powiem ze dawno mnie tu nie było,ale chyba teraz będę częstym gościem i czasem napiszę coś mniej lub bardziej mądrego.

Więc zacznę od tego że nie jestem fanem awantur "przedwalkowych" ale i zbytnio mi one nie wadzą,ot,takie małe "szoł" jeszcze nikogo nie zabiło.Nie znam zbytnio rzemiosła Zimnocha a Szpilka wydaje się w miarę utalentowany,tylko ma gorącą głowę która może go wyprowadzić na manowce.Obym się mylił.W tej walce nie kibicuje żadnemu,niech dadzą fajną walkę i wygra lepszy.Oczywiście jako hejter PPV walkę luknę w necie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 12:10 PM
Post: #59
Bug RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(16-01-2013 11:21 PM)Jerome napisał(a):  @Krzych
Będę miał wielki ubaw jak ten "idiota, tępak, wieśniak, bezmózg, 'bezintelekt' i wielkie zero" pokona Ci tego świętoszka hejterku ;]
No ale chyba nie w ciągu najbliższych 2 lat? IMHO Adamek mimo wyraźnego spadku formy ośmieszyłby Szpilkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 12:43 PM
Post: #60
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(17-01-2013 12:10 PM)Metzger napisał(a):  
(16-01-2013 11:21 PM)Jerome napisał(a):  @Krzych
Będę miał wielki ubaw jak ten "idiota, tępak, wieśniak, bezmózg, 'bezintelekt' i wielkie zero" pokona Ci tego świętoszka hejterku ;]
No ale chyba nie w ciągu najbliższych 2 lat? IMHO Adamek mimo wyraźnego spadku formy ośmieszyłby Szpilkę.

Ale ja mówię o Zimnochu a nie Adamku Metzger!

http://www.youtube.com/watch?list=WLC752...VXwFM8P_EA
Zobaczcie. Jak chce to umie się zachować.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości